close
متخصص ارتودنسی
درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

  درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش   درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش  کانال ها در تلگرام بر دو نوع هستند,خصوصی و عمومی که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. همه می دانیم که در کانال خصوصی امکان دیدن ممبرها توسط مخاطبین وجود ندارد. تا پیش از ارائه مهمترین آپدیت تلگرام در سال گذشته، این پیام‌رسان تفاوت چندانی با دیگر برنامه‌های موجود در فروشگاه‌های عرضه اپلیکیشن‌های تحت پلتفرم موبایل (اندروید و iOS) نداشت.   کاربران بعد از کاهش کیفیت…

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش

 

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش

 

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش 

کانال ها در تلگرام بر دو نوع هستند,خصوصی و عمومی که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. همه می دانیم که در کانال خصوصی امکان دیدن ممبرها توسط مخاطبین وجود ندارد. تا پیش از ارائه مهمترین آپدیت تلگرام در سال گذشته، این پیام‌رسان تفاوت چندانی با دیگر برنامه‌های موجود در فروشگاه‌های عرضه اپلیکیشن‌های تحت پلتفرم موبایل (اندروید و iOS) نداشت.

 

کاربران بعد از کاهش کیفیت پیام‌رسان‌هایی که پیش‌تر از آن‌ها استفاده می‌کردند، هر کدام به صورت توافقی با اطرافیانی که زیاد با آن‌ها در ارتباط بودند به یک پیام‌رسان مهاجرت کردند. در این میان به خاطر وجود برخی امکانات همچون چت رمزنگاری شده و… برخی به تلگرام مراجعه کردند،

 

اما با ارائه یک آپدیت جدید و عرضه قابلیت ساخت کانال، انفجاری در میزان محبوبیت این پیام‌رسان شکل گرفت. به راستی دلیل این محبوبیت و تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با دیگر سرویس‌ها در چیست؟

 

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با یکدیگر و کاربردهای آن‌ها

تا پش از ارائه مهمترین آپدیت تلگرام در سال گذشته، قابلیتی در این پیام‌ر‌سان تحت عنوان برادکستینگ (Broadcasting) وجود داشت که به کمک آن کاربر می‌توانست یک پیام مشخص را برای چندین نفر به طور همزمان ارسال نماید. اما در به روز رسانیِ یاد شده، این سرویس جای خود را به امکانی تحت عنوان کانال (Channel) داد. این سرویس بدون در نظر گرفتن تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام ،

 

حقیقتا تحولی بزرگ در شیوه پیام‌رسانی به وجود آورد و آن را به ساده ترین روش ممکن فراهم کرد. امروز اکثر گروه‌ها اعم از درسی، کاری و… از این سرویس استفاده کرده و با راه‌اندازی یک کانال، اطلاع‌رسانی‌های خود را از طریق دنبال می‌‎کنند. در ادامه به ذکر برخی از ویژگی‌های این قابلیت خواهیم پرداخت:

 

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با برادکستینگ

در مقایسه با قابلیت برادکستینگ، تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در امکان ارسال پیام به شیوه‌ای نظام‌مندتر است، به این ترتیب که مطالب در سرویس ابری (Cloud) تلگرام ذخیره شده و هم ارسال‌کننده و هم دریافت‌کننده در آینده می‌توانند به مطالب پیشین به سادگی دسترسی پیدا کنند.

 

در برادکستینگ قابلیت ارسال پیام نهایتا برای 250 نفر وجود داشت، اما مهمترین تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با برادکستینگ امکان ارسال پیام برای تعداد نامحدودی از کابران است، به این معنی که تعداد بی‌شماری می‌توانند به عضویت آن درآمده و پیام‌ها را مشاهده کنند.

 

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با گروه

مهمترین تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با گروه را می‌توان در امکان ارسال پیام یک‌طرفه دانست. گروهی را در نظر بگیرید که یک استاد دانشگاه برای ارسال جزوات خود ساخته است. هدف اصلی این مجموعه مشخص است، اما اگر یک نفر گفتگویی را شروع کرده

 

و دیگران نیز به وی بپیوندند این مجموعه رفته رفته از هدف اصلی خود دور شده و به حاشیه خواهد رفت. پس بهتر است تا تنها یک نفر در اینجا امکان حرف زدن داشته باشد.امکان مشاهده تعداد دیده شدن‌های (seen) یک پیام ارسال شده در کانال وجود دارد، اما برای پیام ارسال شده در گروه خیر.

 

هرچند با فوروارد کردن یک پیام از کانال به درون گروه، به تعداد دیده شدن‌های آن افزوده می‌شود، اما در هر صورت یک پیام تولید شده در خود گروه چنین قابلیتی را ندارد.با خصوصی کردن کانال می‌توان از مشاهده تعداد اعضا توسط دیگران جلوگیری کرد، اما در گروه خواه ناخواه تعداد اعضا دیده می‌شود.

 

به عنوان دیگر تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام و گروه می‌توان به تعداد اعضا در آن مشاهده کرد، وقتی که یک سوپرگروپ در بهترین حالت می‌تواند 5000 نفر را در درون خود پذیرا باشد، اما این تعداد برای یک کانال نامحدود است.

 

 تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام و گروه مهم دیگر در عدم نمایش پیغام ترک مجموعه توسط یکی از اعضا است. در گروه با نمایش این متن تاثیر روانی بدی بر روی اعضای کنونی گذاشته می‌شود، اما در کانال کسی از رفت و آمد دیگران مطلع نمی‌شود، مگر اینکه کانال عمومی بوده و به تغییر تعداد اعضای آن توجه کند.

 

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با گروه از نظر حفاظتی در عدم نمایش اعضا به یکدیگر است، در حالی که در گروه یک کاربر به محض عضویت می‌تواند تمامی اعضای کنونی را مشاهده کرده و برای آنان پیام ارسال کند.

 

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام با یکدیگر

اولین تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام را می‌توان در امکان جستجو شدن در باکس بالای اعضا عنوان کرد. یعنی کانال عمومی را با با جستجو می‌توان پیدا کرد اما کانال خصوصی را خیر. به کانال خصوصی تنها باید از طریق لینک مستقیم دسترسی داشت و یا اینکه یکی از اعضا متنی از آن را برای دیگری فوروارد کرده تا وی بتواند وارد کانال شود.

 

آدرس کانال عمومی را سازنده تعیین می‌کند، یعنی (بصورت telegram.me/username) که username آیدی کانال است. اما آدرس کانال خصوصی به صورت اتوماتیک و بصورت یک آدرس طولانی متشکل از تعداد زیادی از حروف ایجاد می شود.

 

دیگر تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در نمایش تعداد اعضا برای تمامی اعضا و یا مخفی نگه داشتن آن است، که در عمومی قابل دیده شدن توسط همگان بوده و در خصوصی امکان آن تنها برای ادمین(ها) میسر است.

 

تبدیل کانال عمومی به خصوصی و بالعکس

نخست وارد کانال شده و بعد از زدن ۳ نقطه واقع در گوشه بالا، Edit را بزنید.

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزشگزینه Channel type را در صفحه بعدی انتخاب کنید.

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزشدر اینجا تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام مشخص خواهد شد. اگر که پابلیک (Public) را انتخاب کنید امکان نوشتن آدرس به صورت دستی به شما داده می‌شود، حال آنکه در صورت انتخاب (Private)، یک آدرس طولانی متشکل از تعداد زیادی حرف مختلف به صورت اتوماتیک برای شما تولید خواهد شد.

 

حال که با مزایای این قابلیت آشنا شدیم، در آینده به بررسی شیوه ساخت یک کانال و نحوه مدیریت آن خواهیم پرداخت.

 

تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس | | ...

linestore.ir › آموزش
خانه / آموزش / تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس ... بهری آموزش, ترفند, تلگرام, حرفه ای باشید, کاربردی ۸ دیدگاه 968 بازدید ... درباره ی بهری.

آموزش تصویری ساخت کانال تلگرام How Create Telegram ...

learn.patoghu.com › آموزش نرم افزار اندروید
رتبه: ۴٫۱ - ‏۱۰۸ رأی
قادر به ساخت کانال های خصوصی و عمومی می باشید ... آموزش ساخت کانال تلگرام در نسخه اندروید تلگرام : ..... سلام،با تشکر از مطلب کاملتون درباره کانال تلگرام.

مجموعه ترفند های تلگرام بخش دوم - انزل وب

anzalweb.ir/1394/10/04/مجموعه-ترفند-های-تلگرام-بخش-دوم/
۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... آسان فایل و عکس · جدیدترین ترفند ها و آموزش های تلگرام - بخش دوم Telegram Tips and Tricks .... آموزش تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس. How to Convert ..... پیشنهاد و تجربه شما درباره تلگرام ؟ پس از مرور ۲۳ ...

سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز - ParsNaz.ir

www.parsnaz.ir/
... اپلیکیشن موبایلی هنگام رانندگی · درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش · آموزش تصویری ساخت کیف طرح هندوانه ... عکس های سریال ماه و پلنگ و درباره سریال.
شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 11/9/15

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش – مجله خبری ...

nikot.ir › خانه › مجله خبری
۱۲ دقیقه پیش - درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش. کانال ها در تلگرام بر دو نوع هستند,خصوصی و عمومی که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. همه می دانیم که ...

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در چیست؟ - کانال ...

telegramers.ir › ... › تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در چیست؟
۲۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تلگرام دو نوع کانال میشود ساخت: کانال عمومی و کانال خصوصی. در این مطلب تفاوت این دو ... خانه آموزش و ترفندهای تلگرام تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در چیست؟ آموزش و .... به ادعاهای دیگران درباره هک تلگرام و … توجه نکنید.

آموزش ساخت لینک کانال تلگرام لینک خصوصی Join و عمومی ...

barato.ir/invite-link-channel-telegram/
آموزش تصویری ساخت لینک کانال تلگرام لینک خصوصی و عمومی همزمان که میتوانید ... برای هرگونه سوال درباره این مطلب یا در زمینه گوشی و تبلت و برنامه های موبایل، ...

آموزش تلگرام / تبدیل کانال خصوصی به عمومی و بالعکس و ...

zoomtech.ir › اَپ شو › IOS
۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آموزش تلگرام :‌همواره دیده اید که افراد، شرکت ها، پروژه ها و… موفق به یک باره در مسیر پیشرفت قرار گرفته و با سرعتی چند برابر نسبت به قبل به ...

آموزش تصویری ساخت کانال در تلگرام! - آی‌تی‌رسان

itresan.com › آموزش › گوناگون
ساخت کانال در تلگرام و آموزش ساخت تصویری کانال در تلگرام که به دو صورت ... قسمت دوم کانال‌های خصوصی است و تنها کسانی که شما دعوت کنید قادر به مشاهده مطالب هستند! نکته قابل ذکر در خصوص کانال عمومی این است که باید برای آدرس کانال، نامی .... درباره ما ... تبلیغات ... عضویت. ایمیل خود را برای عضویت در خبرنامه آی‌تی‌رسان وارد ...

دریافت لینک خصوصی کانال تلگرام | تلگرام

telegram.computeruser.ir/دریافت-لینک-خصوصی-کانال-تلگرام/
در این نوشته به مراحل به دست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام می پردازیم. شما به سه روش می توانید این کار را ... درباره تلگرام · تبلیغ کانال تلگرام · آموزش تلگرام; کانال های تلگرام. کانال های ... منتشر شده در ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ در دستۀ آموزش تلگرام ۱۳ دیدگاه. دریافت لینک ... در زمان تبدیل کانال به حالت عمومی، لینک خصوصی هم باید کار کند.

تبدیل کانال خصوصی به عمومی بایگانی - آژانس دیجیتال ...

https://joorchin.co/tag/تبدیل-کانال-خصوصی-به-عمومی/
آنها قبل از تلگرام در سال ۲۰۰۶ شبکه‌ی اجتماعی بسیار محبوب در روسیه یعنی VK یا .... اگر نمی‌خواهید کانال شما در جستجو بیاید، می‌توانید کانال خصوصی بسازید.

آموزش تبدیل کانال تلگرام به سایت – ارسال همزمان مطلب در ...

androidir.ir/?p=2549
با ثبت نام در سامانه “تلگرام سایت” و تبدیل کانال تلگرام خود به سایت ، مطالب شما به آسانی و بطور همزمان در کانال تلگرام ، سرور سایت و اپلیکیشن اندرویدی ثبت ...

تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس | ...

hspm.ir › مطالب مرتبط
۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس. admin بهمن ۱۰ ... در یک کامپیوتر آموزش نصب و ساخت دو اکانت تلگرام… ... درباره ی admin.

کانال تلگرام چیست؟ +آموزش تصویری ساخت کانال تلگرام - ...

mohandeseit.ir › آموزش › آموزش نرم‌افزار
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ساخت کانال (شبکه) در تلگرامReviewed by مهندس حسین فاطمی on Sep 24Rating: 5.0کانال تلگرام چیست؟ ... ۴- لینک عمومی و منحصر به فرد: شما می توانید کانالی داشته باشید که ... خصوصی باشد؟ ... درباره مهندس حسین فاطمی.

با اینترنت » تغییر نوع کانال تلگرام از خصوصی به عمومی - ...

www.midinternet.com/10992
تغییر نوع کانال تلگرام از خصوصی به عمومی. اگر قبلا در تلگرام کانال ایجاد کرده اید (راهنمای مصور). و نوع کانال رو اختصاصی private زدید و الآن میخواهید عمومیش کنید. راهنمای زیر را دنبال ... 3- public channel را انتخاب کنید .... درباره آمار بازدید و .

کانال تلگرام چیست ؟ آموزش ساخت کانال تلگرام - علم فردا

www.elmefarda.com/کانال-تلگرام/
۱۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... اشاره میکنم : □ اطلاع رسانی درباره اخبار یا مسائل عمومی و اجتماعی ... نام کانال های خصوصی تلگرام در نتایج جستجو نمایش داده نمیشه . □ در قسمت ...

ساخت لینک خصوصی و عمومی بطور همزمان در تلگرام Telegram ...

softwaretelegram.com/making-link-public-and-private-simultaneously-te...
افزایش اعضاء کانال تلگرام با ساخت لینک خصوصی در تلگرام Telegram. آموزش ساخت لینک خصوصی و عمومی و تاثیر آن در افزایش ممبر ... تلگرام گفته شده و یک لینک به صورت خصوصی هم در کنار آن فعال باشد که در ادامه مطلب درباره آن توضیح خواهم داد

ساخت لینک join در کانال‌های تلگرام + آموزش - باشگاه ...

www.yjc.ir/fa/news/.../ساخت-لینک-join-در-کانال‌های-تلگرام-آموزش
۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اما یک تفاوت مهم بین لینک کانال عمومی با لینک کانال خصوصی وجود دارد. لینک join در کانال تلگرام بسازید + آموزش. زمانی که کاربران روی لینک یک ...

آموزش تصویری ساخت لینک join کانال عمومی در تلگرام - ...

sobhanehonline.com/.../آموزش-تصویری-ساخت-لینک-join-کانال-عمومی-د...
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هر کانال عمومی یا خصوصی در تلگرام، دارای یک «لینک» است که به وسیله آن لینک، می‌توان افراد خارج آن کانال را (چه از محیط تلگرام و چه خارج تلگرام) ...

آموزش ایجاد کانال (Channel) و مدیریت آن در تلگرام - نوتیف

notif.ir/telegram-channels-2167.html
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راست آدرس برای کانال خصوصی و چپ آدرس برای کانال عمومی ... برچسب خورده channel Telegram آموزش تلگرام کانال نوتیف · نوتیف. من رضا حیدری ...

آموزش تصویری و کامل ساخت کانال تلگرام - اندروید

androidiran.com/creating-channel-telegram/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ساخت کانال تلگرام ,دیگر لازم نیست گروه 200 نفری بسازید تا سخنان ... کانال‌ ها می‌ توانند عمومی یا خصوصی باشند و از سویی می‌ توانید برای ...

اموزش پرایویت و پابلیک کردن کانال تلگرام | ممبر تلگرام

https://telegram-member.com/.../how-to-set-telegram-channel-private-pu...
۱۳ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اموزش پرایویت و پابلیک کردن کانال تلگرام , اموزش پرایویت و پابلیک کردن ... در حالت خصوصی یا پرایویت فقط شما به تعداد اعضا دسترسی دارید ... در این صفحه میتوانید کانال خود را به حالت های PUBLIC و یا PRIVATE قرار دهید ... درباره ما. سایت telegram-member در زمینه خدمات تلگرام و فروش ممبر های تلگرام ...

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش - بازتاب 24

baztab24.com/search/?q=درباره+کانال+خصوصی...عمومی+تلگرام...آموزش
آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران: راه انداختن کانال تلگرام بسیار آسان است. هر شخصی می تواند به راحتی یک کانال بسازد و با اعضای کانال ...

آموزش ساخت کانال در تلگرام :: کیاوش ، کیبرد آزاد - بلاگ

kiavash.blog.ir/post/155/creating-channel-telegram
خانه · درباره من · سرآغاز · تماس با من · تبلیغات .... معرفی کانال های تلگرام فارسی Channels Telegram. آموزش : خب وارد تلگرام تون بشید و منو بیارید : ... کانال و بذارید روی Public و لینک کانال تون و بذارید ( بهتره با حرف بزرگ نباشه اولش و .... بودم هم غیرفعال شد و وقتی من از طریق خصوصی کردن و حذف ایدی اقدام میکنم تا لینک جوین ...

آموزش تغییر لینک عمومی کانال به خصوصی - افزايش عضو ...

www.channelmember.com/آموزش-تغییر-لینک-عمومی-کانال-به-خصوصی
آموزش تغییر لینک عمومی کانال به خصوصی. خریداران عزیز دقت کنید که شرکت برای انجام سفارش افزایش عضو شما ، نیازمند دریافت لینک خصوصی کانال شما هست .

کانال تلگرام چیست؟ آموزش تصویری ساخت کانال تلگرام - ...

https://websima.com › وبلاگ › آموزش ساخت کانال تلگرام
رتبه: ۳٫۳ - ‏۱۶ رأی
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در نتیجه اگر ساخت کانال تلگرام عمومی را انتخاب کنید قادر خواهید بود ... و با انتخاب کانال خصوصی یک لینک توسط تلگرام تولید میشود که عملا ...

چگونه در تلگرام کانال بسازیم؟ | ITIRAN

www.itiran.com/d/70387
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این روزها پیام‌رسان تلگرام بیشترین طرفدار را در میان ما ایرانیان دارد. ... در مرحله بعدی از شما پرسیده می‌شود که کانال عمومی می‌خواهید یا خصوصی.

آموزش ساخت کانال در تلگرام - ربات یاب

robotyab.ir/educational-materials/index.php?option=com...
ربات یاب،کانال های تلگرام،ربات های تلگرام، کانالهای تلگرام،گروه های ... گام 5- وارد کردن توضیحات ( توضیحاتی کوتاه درباره موضوع کانال می باشد و بعدا نیز قابل تغییر است ) ... گام 7- انتخاب نوع کانال (عمومی یا خصوصی ) [public یا private ].

آموزش ساخت کانال تلگرام - زومیت

www.zoomit.ir/2016/3/29/128666/create-telegram-channel/
۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نظر مدیر عامل نیسان درباره سرمایه گذاری در میتسوبیشی .... در این پست با آموزش قدم به قدم ساخت کانال تلگرام با زومیت همراه باشید. ... تفاوت سوم: اما مهمترین تفاوتی که کانال‌های عمومی و خصوصی با یکدیگر دارند نحوه‌ی عضو شدن در ...

10. کانال خصوصی تلگرام اطلاعات عمومی - صد کانال برتر ...

telegram.per100.ir/product/etelaate_omoomi-private-telegram-channel/
آی دی کانال. فاقد آی دی – کانال خصوصی. لینک کانال. https://telegram.me/joinchat/BI0Aozw2SpJcwa_65wpBXg. موضوع کانال. بهداشت و سلامت. رتبه در کل. 10.

روش کشف لینک join کانال عمومی خود در تلگرام :: اخبار تلگرام

telegram-news.ir/post/28
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هر کانال عمومی یا خصوصی در تلگرام، دارای یک «لینک» است که به وسیله آن لینک، می‌توان افراد خارج آن کانال را (چه از محیط تلگرام و چه خارج تلگرام) ...

تبدیل کانال خصوصی تلگرام به عمومی - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=تبدیل+کانال+خصوصی+تلگرام+به+عمومی
وی در ادامه عنوان کرده که با این حال کانال‌های عمومي ربطی به حریم خصوصي ندارد و کاربران .... خود درباره وضعیت شبکه اجتماعی تلگرام اظهار داشت: با تذکرات ارائه شده، کانال‌های .... در این پست کوتاه روش عضویت در کانال های تلگرام رو خدمت تون آموزش میدم ...

آشنایی با ویژگی های کانال تلگرام و آموزش ساختن کانال در ...

www.beytoote.com/computer/tarfand-i/telegram-features1-channel.html
در قسمت بعدی تلگرام دو گزینه Public Channel و Private Channel به شما نشان میدهد که ... اول برای ساخت کانال عمومی و گزینه دوم برای ایجاد کانال خصوصی (مثل ساخت گروه تلگرام ..... توضیح وکیل‌مدافع «سعید مرتضوی» درباره رای صادره برای موکلش ...

درباره کانال خصوصی و عمومی تلگرام و آموزش - مجله تفریحی ...

f30t.ir/search/?q=درباره+کانال+خصوصی+و+عمومی+تلگرام+و+آموزش
1394/12/28 آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکا سایر ترفندها تلگرام کانال های غیر اخلاقی را برای ایرانی ها مسدود کرد + عکس -آکاتلگرام کانال های غیر اخلاقی را ...

با قابلیتی جدید آشنا شوید؛ کانال اختصاصی در تلگرام - ...

toranji.ir/با-قابلیتی-جدید-آشنا-شوید؛-کانال-اختصا/
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کانال‌ها می‌توانند عمومی یا خصوصی باشند و از سویی می‌توانید برای کانال‌ها ... برچسب ها: اموزش ساخت کانال در تلگرامتلگرامساخت کانال اختصاصی در ... همه چیز درباره تلگرام؛ بخش اول :آشنایی کلی با اپلیکیشن پیام رسان «تلگرام».

تنظیمات کانال Channel در تلگرام - بخش آموزش آسارایان

www.learning.asarayan.com/آموزش-تلگرام.../3731-تنظیمات-مربوط-به-...
۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Public Channel و Private Channel گزینه اول برای ساخت کانال عمومی و گزینه دوم برای ایجاد کانال خصوصی (مثل ساخت گروه تلگرام بدون امکان ارسال ...

تلگرام قابلیت جدیدی معرفی کرد: ابزار Channel برای ارسال ...

digiato.com/article/.../تلگرام-قابلیت-جدیدی-معرفی-کرد-ابزار-channel...
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تلگرام امروز در آخرین پست وبلاگ خود، از ابزار جدیدی تحت عنوان Channel برای اپلیکیشن ارتباطی اش پرده برداشت. با استفاده از این ابزار که ...

آموزش ساخت لینک جوین join کانال های تلگرام + تصاویر

blog.android30t.com › آموزش و ترفند › آموزش تلگرام
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر از کاربران تلگرام و کانال تلگرامی باشید بدون شک برخی کانال ها را مشاهده ... به public channel برگردانید تا کانال شما همچنان عمومی باقی بماند.

وبلاگ گوپاس | آموزش تبدیل کانال تلگرام عمومی به خصوصی ...

blog.goopas.com/آموزش-تبدیل-کانال-تلگرام-عمومی-به-خصوص/
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Menu on Top, Menu on Side. تبادل لینک رایگان; درباره گوپاس ... آموزش تبدیل کانال تلگرام عمومی به خصوصی و بالعکس و مزایا و معایب هرکدام.

ساخت لينک خصوصي و عمومي بطور همزمان در تلگرام Telegram ...

new.downloadmusichappy.xyz/2214.html
۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آموزش ساخت لینک کانال تلگرام لینک خصوصی Join و عمومی همزمان … ... در مقاله قبلی (آموزش ساخت کانال تلگرام Telegram Channel)در مورد … عمومی و گزینه .... من مامانم; ویژگی ها; درباره ما; حریم خصوصی; نصب اپلیکیشن; تماس با ما …

آموزش مدیریت کانال تلگرام - سرزمین دانلود

www.sarzamindownload.com/contents/2656/
اگر شما هم جزو کسانی هستید که کانال تلگرام ساخته اند، نیاز است چند آموزش و نکته را ... مثل Sorry This Channel Not Accessible روبرو شدید کانال را یکبار از روی Public به Private و .... یه سوال داشتم؛ یه کانال خصوصی تشکیل دادم که 35 نفر عضو داره.

آموزش کانال تلگرام یا Telegram Channel | ساب سان مجله ...

subsun.ir/آموزش-کانال-تلگرام-یا-telegram-channel
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاع رسانی درباره اخبار یا مسائل عمومی و اجتماعی. □ اطلاع رسانی به ... نام کانال های خصوصی تلگرام در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود. در قسمت ...

آدرس بهترین کانال های تلگرام + معرفی رایگان کانال شما | ...

khande-vane.ir › خانه › اخبار
۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با توجه به پیشرفت و محبوبیت برنامه تلگرام و افزایش کانال های تلگرام ... خانه; بیوگرافی; درباره سایت; تماس با ما · گفتگو آزاد ... کانال‌ ها می‌ توانند عمومی یا خصوصی باشند و از سویی می‌ توانید برای کانال‌ .... آموزش رایگان انیمیشن.

لینک join کانال تلگرام بسازید ،عضویت اجباری - بیگ ای ...

bigetek.com/لینک-join-کانال-تلگرام-بسازید،عضویت-اجبا/
۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای ساخت لینک join کانال تلگرام با ما همراه باشید. ... در ادامه برای ساخت لینک خصوصی باید شما ابتدا کانال خود را از حالت عمومی خارج کنید برای ...

معرفی کانال در تلگرام و آموزش ساخت کانال تلگرام | Channel ...

www.mobilekomak.com/.../معرفی-قابلیت-جدید-کانال-در-تلگرام-و-آمو...
در مرحله بعد شما باید نوع حساب خود را مشخص کنید که می‌خواهید کانال تلگرام شما به صورت عمومی باشد یا خصوصی که گزینه Public برای ساخت کانال تلگرام عمومی و ...

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام

telegrampc.ir/tag/تفاوت-کانال-عمومی-و-خصوصی-تلگرام/
تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام| ... در: آموزش تلگرامیک دیدگاه · تفاوت گروه و کانال در تلگرام. تفاوت گروه ... درباره سایت معرفی کانال تلگرام. سایت تلگرام پی ...

چگونه از کانال خودم در تلگرام کسب درآمد کنم - بیست نت

20net.blogsky.com/.../چگونه-از-کانال-خودم-در-تلگرام-کسب-درآمد-کنم
۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ساخت لینک کانال تلگرام لینک خصوصی و عمومی همزمان. ... منصور قیامت مهمان ما در مجله مهر شد تا درباره خودش، تلگرام و شغل عجیب و .... برچسب :

آموزش ساخت کانال تلگرام - ایران ادز

https://iranadsco.com/blog/make-telegram-channel/
آموزش ساخت کانال تلگرام. ۱۰ شهریور ۱۳۹۵, توسط مدیر سایت, دسته آموزش های تلگرام ... در این مرحله باید نوع کانال خود که عمومی و یا خصوصی میباشد را انتخاب کنید.

آنچه باید در مورد کانال، گروه و سوپر گروه در تلگرام بدانید - ...

https://mag.digikala.com › دیجیتال › اپلیکیشن
۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کانال، گروه و سوپر گروه در تلگرام - بد نیست به عنوان یک کاربر ... درباره نویسنده ... نوشتن رپورتاژ و مطالب آموزشی از جمله علاقمندی های اوست.

24 کانال تلگرام محبوب ایرانی - بهترین کانال های تلگرام - ...

toluehagh.ir/24-کانال-تلگرام-محبوب-ایرانی-بهترین-کان/
۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 24 کانال تلگرام از محبوب ترین گروه های تلگرامی که به ارائه محتوا در راستای جبهه ... کانال‌ ها می‌ توانند عمومی یا خصوصی باشند و از سویی می‌ توانید برای کانال‌ ها ... یا علی ،اگر بیم آن را نداشتیم که مسلمانان درباره ی تو آن کنند که مسیحی ها ... لیست چند کانال عربی که در زمینه آموزش مکالمه عربی و ترجمه فعالیت دارند.
بازدید : 74 تاریخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 زمان : 11:24 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی