close
متخصص ارتودنسی
درمان خانگی بوی بد واژن / روش و راههای جلوگیری از بوی بد واژن
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

درمان خانگی بوی بد واژن / روش و راههای جلوگیری از بوی بد واژن تمام نکاتی باید درمورد بوی بد واژن از علت تا درمان آن بدانید بوی بد واژن به طور عمده ناشی از عفونت های دستگاه تناسلی خانم هاست به همین دلیل برای رفع بوی بد واژن خانمها بایستی در مرحله ی اولیه به سراغ درمان عفونت دستگاه تناسلی رفت.  علت بوی بد واژن خانم ها بوی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است: سه عفونت متداول این اندام عبارتند از:برفک (candida)، تریکوموناس واژینالیس (trichomonas vaginalis) و واژینوز باکتریایی (bacterial vaginosis).…

درمان خانگی بوی بد واژن / روش و راههای جلوگیری از بوی بد واژن

درمان خانگی بوی بد واژن / روش و راههای جلوگیری از بوی بد واژن

علت و دلایل بوی بد واژن  درمان خانگی چگونگی رفع بوی بد واژن

تمام نکاتی باید درمورد بوی بد واژن از علت تا درمان آن بدانید

بوی بد واژن به طور عمده ناشی از عفونت های دستگاه تناسلی خانم هاست به همین دلیل برای رفع بوی بد واژن خانمها بایستی در مرحله ی اولیه به سراغ درمان عفونت دستگاه تناسلی رفت.

 علت بوی بد واژن خانم ها

بوی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است:

سه عفونت متداول این اندام عبارتند از:برفک (candida)، تریکوموناس واژینالیس (trichomonas vaginalis) و واژینوز باکتریایی (bacterial vaginosis).

همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی داشته اند می دانند که قابل برگشت است.

بااینکه این عفونت ها می تواند از طریق رابطه جنسی منتقل شود، اما همه آنها خودبه خود بروز می کنند؛ یعنی ممکن است فرد رابطه جنسی هم نداشته باشد و دچار آن شود.

اگر مسایل بهداشتی کاملا رعایت میشود و امکان نفوذ عفونت از خارج بدن وجود نداشته باشد این عفونتها و عوارض ناشی از آنها ،  خود ، جزیی از عوارض مشکلی بزرگتر هستند . به عبارتی این عفونتها ازمنشائی داخل بدن در ناحیه تناسلی ایجاد میشود

 

علت عفونت دستگاه تناسلی زنان و بوی بد واژن

علت اول :وقتی مقدار مواد زائد در بدن افزایش یابد مسلما دفع این مواد هم بیشتر صورت می گیرد با توجه به اینکه مقدار زیادی از این مواد از طریق ادرار دفع می شود و ناحیه تناسلی بیشتر در معرض این مواد زائد قرار میگیرد به مرور زمان و با عبور پی در پی مواد زائد از ناحیه تناسلی شرایط ایجاد عفونت محیا می شود

علت دوم :در بسیاری افراد مقداری از مواد زائد بدن به شکل جوش های عفونی روی پوست ظاهر می شود حالا همین جوشها ممکنه در ناحیه تناسلی هم بروز کنه و عفونت در آن ناحیه ایجاد شود . حتی ممکن است این جوشها به شکلی دیگر در داخل آلت تناسلی ایجاد شود که بازهم به شکل شدیدتر موجب عفونت خواهد بود.

علت سوم :بروز یکی از بیماریهای پوستی یا مقاربتی درمحل مجرای تناسلی میتواند یکی از عوامل عفونت باشد

با توجه به علت اصلی این بیماریها که وجود مواد زائد درخون و کبد عنوان شد پس باید دارویی در نظر گرفت که بتواند عمل پاکسازی کبد و خون را به خوبی انجام دهد بنابراین اشاره میکینم به مقطر پاکسازی کبد پاپریکا که عمل پاکسازی را با موفقیت کامل انجام می دهد

راههای رفع بوی بد واژن

 شستشوی مناسب ناحیه تناسلی

یکی از راه های آسان و موفقیت آمیز از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، شستشوی مناسب این قسمت از بدن می باشد. بانوان عزیز می توانند به جای استفاده از صابون های معمولی، از صابون های آنتی باکتریال برای شستشوی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند.

 آزمون های سالانه

اگر فردی هستید که خیلی دچار بوی بد ناحیه تناسلی می شوید، می توانید هر سال آزمایش های مخصوصی را که مربوط به ناحیه واژن است، انجام دهید. انجام آزمون هایی مانند پاپ اسمیر می تواند بسیار کمک کننده باشد و نگرانی شما را از هر گونه ابتلا به سرطان گردن رحم از بین ببرد.

از بین بردن موهای ناحیه تناسلی

اگر موهای ناحیه تناسلی برطرف نشوند، جایگاه مناسبی برای رشدونمو باکتری ها ایجاد می شود و همانطور که گفته شد، این باکتری ها در واکنش به عرق، بوهای نامطبوع ایجاد می کنند. بنابراین هر چند روز یک بار با از بین بردن محل تجمع باکتری ها در ناحیه تناسلی، می توان بوهای نامطبوع این منطقه را کاهش داد.

لباس زیر مناسب

از پوشیدن لباس زیر تنگ برای طولانی مدت اجتناب کنید، زیرا امکان تبادل هوا در ناحیه تناسلی را از بین می برد. با پوشیدن لباس زیر گشاد و نخی، هر گونه بوی نامطبوع را از خود دور کنید. هیچگاه از لباس زیر ارزان که از جنس مواد نا مناسب تهیه می شوند استفاده نکنید. اجازه ندهید شورت به ترشحات شما مرطوب شود . ترشحات که سبب رطوبت و لک روی شوت می شوند مواد آلوده و باکتری های مرده هستند که باعث تشدید بوی دستگاه تناسلی-ادراری می شوند.

 استفاده از نوار بهداشتی روزانه

برخی از خانم ها به قدری دچار ترشحات ناحیه تناسلی هستند که لباس زیر آنها کاملا خیس می شود و همین خیس ماندن لباس زیر، بوی نامطبوعی را ایجاد می کند. به این دسته از خانم ها توصیه می شود که از نوارهای بهداشتی روزانه که مخصوص ایام غیر قاعدگی است، استفاده کنند و هر چند ساعت یک بار آن را تعویض کنند. با این روش نه تنها لباس زیر آنها عمر بیشتری می کند، بلکه بوی نامطبوع آن نیز از بین می رود.

رعایت بهداشت جنسی

به خانم هایی که ازدواج کرده اند توصیه می شود حتما پس از برقراری رابطه جنسی با همسر خود، ناحیه تناسلی خود را بشویند، زیرا ترشحات ناشی از رابطه جنسی، بوی نامطبوعی ایجاد می کنند. بنابراین یکی از راه های مهم برای غلبه بر این بوی نامطبوع، استحمام پس از رابطه جنسی می باشد.

ادرا و غسل بعد از رابطه جنسی 

ادرار کردن نیز پس از رابطه جنسی توصیه می شود، زیرا هر گونه ترشحات بدبویی که داخل مجرای تناسلی فرد باقی مانده است، توسط ادرار بیرون می آید.

شاید به همین دلیل است که دین مبین اسلام غسل کردن پس از رابطه جنسی را واجب کرده و  نیز به ادرار کردن بعد از آن تاکید داشته است . متاسفانه با عدم رعایت همین نکته ساده، بیماری های منتقله از راه جنسی می تواند انتقال یابند و افراد را دچار مشکل کنند .

 برنامه غذایی سالم داشته باشید

رژیم های غذایی سالم و پر از سبزیجات و میوه های تازه می تواند بوی بد واژن را از بین ببرد. غذاهای سرخ کرده و آماده، ناحیه واژن را برای تولید بوهای نامطبوع تحریک می کند.

استفاده نکردن از مواد معطر 

استفاده از مواد معطر و خوشبو کننده توصیه نمی شود . چون سبب نابودی باکتری های مفید محیط دستگاه تناسلی-ادراری شده و این سبب بروز مشکلاتی در آینده برای شما می شود .

نوار بهداشتی مناسب  

از نوار بهداشتی ارزان استفاده نکنید و در تهیه نوار بهداشتی نکات و علائم معتبر و استاندارد را رعایت کنید .در دوره پریودی خود حتما حداقل هر 3 ساعت و حداکثر هر 6 – 12 ساعت نوار بهداشتی را تعویض کنید .

بهداشت دستگاه تناسلی را رعایت کنید

از کاغذهای توالت حاوی مواد معطر و رنگی، Tampon، Pad های معطر و Bubble Bath و یا به طور کلی نشستن در وان حمام پرهیز کنید.

هنگام استحمام با کمی صابون، قسمت خارجی اندام تناسلی خود را کف مالی کنید و سپس با آب فراوان بشویید. توجه داشته باشید که هرگز قسمت داخلی اندام تناسلی خود را با صابون نشویید، زیرا این کار باعث خارش و عفونت واژن می شود.

 از دوش واژینال استفاده نکنید

واژن سالم به طور طبیعی دارای تعدادی باکتری و قارچ است. اسیدیته طبیعی واژن، این باکتری ها و قارچ ها را تحت کنترل قرار می دهد تا بیماری زا نشوند. ولی استفاده از دوش واژینال این تعادل طبیعی را به هم می ریزد و باعث بیماری ناحیه واژن می شود

 

درمان های خانگی و گیاهی بوی بد واژن

سرکه سیب:

روزانه 30 دقیقه داخل وان حمام با محلول سرکه سیب و اب وارم بنشینید.

آب :

آب زیاد بنوشید تا با دفع ادرار مداوم عفونت های مجاری و دستگاه تناسلی دفع شود.

سیر:

یک آنتی بیوتیک است و به حذف باکتری کمک می کند. برای رفع بوی بد واژن می توانید یک حبه سیر را با یک لیوان آب با معدهخالی بخورید

شنبلیله:

یک قاشق چایخوری شنبلیله را داخل یک لیوان آب بخیسانید و با معده خالی بنوشید.

سرکه سفید:

واژن را با مخلوط 1/4 فنجان آب گرم و سرکه سفید بشویید. شستشوی مرتب با محلول آب نمک و اسید استیک ( 2 قاشق غذاخوری سرکه سفید در هر لیتر آب ) می تواند در درمان لکوره مفید باشد . دوش های قلیایی نباید هرگز به کار رود زیرا موجب بالا رفتن PH واژن شده تضعیف فلوره واژن را در پی خواهد داشت.

روغن درخت چای:

5 قطره از روغن درخت چای را به آب اضافه کنید و واژن را با ان بشویید.

 

علت و راههای درمان “بوی بد واژن” - نمناک

namnak.com/علت-بوی-بد-واژن.p16094
رتبه: ۴٫۸ - ‏۱٬۵۴۴ نقد
همانند هر مشکلی ، بوی بد دستگاه تناسلی خانم ها هم راههای درمان خانگی و گیاهی دارد که با انها ... تمام نکاتی باید درمورد بوی بد واژن از علت تا درمان آن بدانید ... با این روش نه تنها لباس زیر آنها عمر بیشتری می کند، بلکه بوی نامطبوع آن نیز از بین می رود.
۶ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... با بوی بد واژن. آب. نوشیدن آب زیاد یکی از بهترین راه حل ها برای درمان بوی بد زنانه می باشد. ... این روش را به طور مداوم برای یک هفته ادامه دهید. سرکه سفید به ... برچسب زده شده با:بوی بد بوی بد مهبل عفونت واژن واژن · قبلی دلایل و ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... بدن و رعایت بهداشت فردی از ایجاد این بوهای زننده جلوگیری کنید. ... یکی از راه های آسان و موفقیت آمیز از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، ... با درمان عفونت ناحیه اداری یا تناسلی می توان بوی نامطبوع ناشی از آن را نیز ... و پر از سبزیجات و میوه های تازه می تواند بوی بد واژن را از بین ببرد. ... درمان‌های خانگی برای بوی عرق.

چگونه بوی بد واژن را از بین ببریم؟ (قسمت اول) | مرجع سلامت و ...

parsivenus.com/?q=چگونه-بوی-بد-واژن-را-از-بین-ببریم؟-قسمت...
۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... روابط زناشویی · مسائل پزشکی و نکات بهداشتی · جلوگیری از بارداري ... درمان های خانگی زیادی وجود دارد که به بوی بد واژن کمک می کند. ... در واقع، شست و شوی واژن با سرکه سیب یکی از ساده ترین راه ها برای رهایی از بوی بد واژن می باشد. ... این روش را را چند بار در هفته استفاده نمایید تا خیلی سریع به نتیجه برسید.

بهترین راه از بین بردن بوی بد واژن و آلت تناسلی زنان به طور ...

www.delgarm.com/.../23552-از-بین-بردن-بوی-بد-واژن-و-آلت-تناسلی-...
۴ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - روش های موثر برای جلوگیری از ترشحات زیاد واژن ... با علائم و راه های درمان چربی خون آشنا شوید ... بهترین راه از بین بردن بوی بد واژن و آلت تناسلی زنان به طور دائمی ... توصیه های زیر شما را درکاهش و رفع بوی نا مطبوع دستگاه تناسلی کمک می کند.محیط دستگاه تناسلی در زن و مرد از مناطقی اسات که اگر به نظافت آن توجه ...
در اینگونه موارد شما می توانید با درمان های خانگی یا محصولات تخصصی به سرعت از شر این بوها خلاص شوید. ... 1 روش اول: سعی کنید بهداشت واژن را همیشه حفظ کنید ... 3.0.1 به بوی بد ماهی مانند یا ترشح خاکستری یا سفید به همراه سوزش در هنگام ادرار توجه کنید ... در این حالت از تجمع رطوبت ونیز ایجاد بوی بد در ناحیه واژن جلوگیری می شود.
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مشکل بوی بد ناحیه تناسلی زنان و رفع بوی زننده و تند واژن در حالت ... تریکومونیاز (عفونت منتقله از راه تماس جنسی) نیز باعث بوی واژن می شود.

از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها - پارسی طب

fa.parsiteb.com › دانستنیهای جنسی و زناشویی
رتبه: ۲٫۸ - ‏۴۷ رأی
خانه / دانستنیهای جنسی و زناشویی / از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها ... همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی ... برچسببوی بد آلت تناسلی بوی بد مجرای تناسلی بوی بد واژن جنسی ... روش حجیم کردن بازو ها با امکانات خانگی ... راههای ترک خود ارضایی.
آشنایی با روش های درمان خانگی قارچ و خارش واژن در زنان / www.7ganj.ir ... البته بوی نامطبوع واژن و یا ترشحات واژن، در بیماری هایی نظیر واژینوباکتریال نیز ... ماست خالص و خوب درای کشتهایی است که میتواند با افزودن باکتریهای خوب باکتریهای بد رو ... جوش شیرین هم در درمان قارچ واژن مفید بوده و از خارش و سوزش واژن جلوگیری میکند.
کلید واژه ها : بوی بد واژن, بوی بد واژن هنگام نزدیکی, بوی بد واژن در بارداری, بوی بد واژن زنان, رفع بوی بد واژن, درمان بوی بد واژن, علل بوی بد واژن, علت بوی بد واژن, برطرف کردن بوی بد واژن, دلیل بوی بد واژن,. واژن ... علت “کاهش میل جنسی” مردان و روش های درمان ... آموزش انواع پیتزا خانگی | مواد لازم و طرز تهیه پیتزا مارگاریتا (گوجه ای).

از بین بردن بوی بد واژن به روش های طبیعی و خانگی - زنجفیل

www.zanjefil.com/از-بین-بردن-بوی-بد-واژن-به-روش-های-طبیعی/
۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای از بین بردن بوی بد واژن روش های ساده و کم هزینه زیادی هست که می ... اگر می خواهید در سریعترین زمان ممکن از بوی بد واژن خلاص شوید زنجفیل با چند راه حل ساده و خانگی به .... هموروئید را با درمان های خانگی پیشگیری و درمان کنید.
۹ بهمن ۱۳۸۶ ه‍.ش. - درمان سنگ کلیه با روش های حیرت آور طب سنتی ایرانی ... برای اینکه بوی بد واژن از بین برود بهترین کار این است که علت بو را پیدا کنید. برای این منظور معاینه توسط فرد ... راه های بهبود بوی بد دستگاه تناسلی آقایان. اخبار مرتبط :.

دلیل ترشحات و بوی بد واژن چیست

www.sefidak.com/lifestyle/.../دلیل-ترشحات-و-بوی-بد-واژن-چیست
۱۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علت خارش واژن , ترشحات غیر طبیعی از واژن , ترشحات خطرناک ... دلیل ترشحات و بوی بد واژن چیست ... بوی بسیار بد که ناگهانی ایجاد می شود ... یک نوع عفونتی به نام تریکو که از راه جنسی به شکل انگل بسیار کوچک وارد واژن می شود که باعث زرد رنگ شدن .... عوامل اصلی که باعث خرخر می شود + نحوه جلوگیری و درمان ...
راه های درمانی : الف – درمان .... بسیاری از بانوان فکر می کنند این روش بسیار خوبی برای پاکیزه نگهداشتن واژن است. .... اگر علت بوی بد واژن از عفونت باشد باید درمان کامل گردد. ..... در ضمن خود قرص جلوگیری میتونه توازن واژن رو تا حد زیادی حفظ کنه…

بوی بد واژن - درمان با سركه - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/مهبل-واژن-و.../بوی-بد-واژن-درمان-با-سركه-527/
۱۸ دی ۱۳۸۳ ه‍.ش. - مي خواستم بپرسم كه آيا استفاده از سركه براي از بين بردن بوي بد واژن موثر هست يا نه؟ م.

علت بوی بد واژن | جدید 95

www.rahafun.com/علت-بوی-بد-واژن.html
علت بوی بد واژن , بوی بد واژن , علت بوی واژن , واژن , اندام جنسی, اندام تناسلی ,ترشحات ... تریکومونیاز (عفونت منتقله از راه تماس جنسی) نیز باعث بوی واژن می شود.

چطور بوی بد واژن در دوران بارداری را از بین ببرید؟ - الو دکتر

www.alodoctor.ir/.../چطور-بوی-بد-واژن-در-دوران-بارداری-را-از-بین-ببر...
۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بوی بد واژن در دوران حاملگی به دلیل تشکیل بیش از حد استرادیول در بدن است و برخلاف بوی بقیه جاهای ... یا از پدهای بهداشتی برای جذب ترشحات استفاده کنند و به این طریق از بوی بد واژن جلوگیری کنند. ... دستیابی به جدیدترین روش درمان سوختگی ... درمان‌های خانگی موثر برای رفع انواع مشکلات پوستی-قسمت دوم ...

بوی بد واژن | علت بوی بد ناحیه تناسلی خانم ها چیست؟ :: ...

pixlove.blog.ir/.../بوی-بد-واژن-علت-بوی-بد-ناحیه-تناسلی-خانم-ها-چیس...
۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علت و راههای درمانبوی بد واژن” از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها بوی مناسب برای دستگاه ... 10 اصل مهم برای جلوگیری از بوی بد واژن - کلینیک تخصصی . .... روش های درمان خانگی عفونت قارچی و خارش واژن در زنان - هفت گنج

بهترین راه از بین بردن بوی بد واژن و آلت تناسلی زنان

shafaonline.ir/.../بهترین-راه-از-بین-بردن-بوی-بد-واژن-و-آلت-تناسلی-...
شفاآنلاین_ترشحات واژن در خانمها شامل یکسری باکتری های مفید است که برای حفظ سلامت آن ضروری و بسیار لازم هستند .

درمان عفونت واژن - علت، علائم و راه‌های پیشگیری از عفونت ...

setare.com/.../درمان-عفونت-واژن-علت-علائم-و-راه‌های-پیشگیری-از-عفون...
۱۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - (راه های درمان خانگی عفونت باکتریایی واژن) ... پاک کنید این روش تا آنجا که ممکن است از انتقال عفونت از ناحیه رکتوم به واژن جلوگیری خواهد کرد. ..... ترشحی ندارم اگر داشته باشم خیلی کمه و بد بو اما خیلی کمه فقط خارش زیاد دارم و ...

عفونت قارچی واژن، درمان با عسل و ماست! - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/45210/عفونت-قارچی-واژن-درمان-با-عسل-و-ماست
۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مشاوره نوزاد · جلوگیری بعد از زایمان · نوزاد نارس · تغذیه نوزاد ..... ۳- بوی واژن: موقع عفونت قارچی، بوی نامطبوعی ایجاد می‌شود. ... زنان به درمان این بیماری بپردازند و اگر مایل باشند راه های طبیعی درمان را هم در منزل ... روش های درمان عفونت‌ قارچی‌ مهبل‌ .... با ترشحات بد بو, هر کاری هم میکنم خوب نمیشم, میشه من را راهنمایی کنین.
۱۶ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تخمک گذاری, حامله شدن, علایم بارداری, عفونت واژن, درمان عفونت مکرر, آرایش ... برای اینکه بوی بد واژن از بین برود بهترین کار این است که علت بو را پیدا کنید. ... تا آنجا که ممکن است از انتقال عفونت از ناحیه رکتوم به واژن جلوگیری خواهد شد. ... در ناحیه واژن بشود، در اینصورت بهتر است روش دیگری را جایگزین کنید.

راه حلی برای بوی بد واژن - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/156536_راه-حلی-برای-بوی-بد-واژن.html/
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در کل بوی واژن نوعی سیستم دفاعیست و از بعضی بیماری ها جلوگیری میکند ... در ادامه با ما همراه باشید تا از علل تا درمان این بوی بد را پیگیری کنیم و به راه حلی برسیم. ... رایج ترین دلیل بوی بد واژن عفونت است که میتواند شامل عفونت های ... لایه برداری پوست با این روش های خانگی · خطاهای رایج زنانه درمورد جوش های ...

درمان های خانگی بوی بد بدن - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/108317/درمان-های-خانگی-بوی-بد-بدن
آشنایی با درمان‌های خانگی برای بوی عرق بدن. ... اگر بوی بد عرق بدنتان با هیچکدام از روش های بالا از بین نرفت، بدانید که راه های دیگری نیز برای رفع آن وجود دارد که ...
۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 4- روش های از بین بردن بوی بد آلت تناسلی آقایان – جديدترين اخبار ايران ... 12- راهکارهای خانگی برای مقابله با بوی بد واژن - کلینیک فوق تخصصی ... علت و راههای درمانبوی بد واژن” از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها بوی

عفونت های دوران بارداری ، راه های پیشگیری و درمان - نی نی عسل

niniasal.com › تغذيه و بهداشت مادر › بهداشت بارداری
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عفونت های دوران بارداری ، راه های پیشگیری و درمان. ... با باکتری هاست که علت آن مجموعه ای از انواع باکتری هاست و نشانه مهم آن ترشحاتی خاکستری با بوی بد ماهی است. ... 3- بوی واژن: موقع عفونت قارچی، بوی نامطبوعی ایجاد می شود.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. - بیشتر مردم برای جلوگیری از ایجاد بوی بَدِ بدن، به طور مرتب دوش می گیرند تا تعداد باكتری های موجود در سطح پوست را كاهش دهند. البته عرق برخي از ...
... این بو و علل ایجادکننده آن را بشناسیم و با روش های درمانی خانگی برای آن آشنا شویم ... اگر می‌خواهید از بوی واژن جلوگیری کنید باید اول علت را پیدا کنید. ... این چیزها می‌تواند باعث بوی بد بدن شود بنابراین باید خیلی زود از شر جسم خارجی خلاص شود.

علت بوی بد واژن و روش های درمان آن - مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.ir › پزشکی و سلامت › بهداشت و سلامت عمومی
علل بوی بد واژن,علت بوی غیرطبیعی واژن,علائم عفونت واژن,نشانه های عفونت واژن,درمان ... همانند هر مشکلی ، بوی بد دستگاه تناسلی خانم ها هم راههای درمان خانگی و گیاهی دارد که با انها .... جلوگیری از افتادگی سینه | داشتن سینه های شل و آویزان در بین بانوان ...
... رفع این بو و علل ایجادکننده آن را بشناسیم و با روش های درمانی خانگی برای آن آشنا شویم. ... اگر می‌خواهید از بوی واژن جلوگیری کنید باید اول علت را پیدا کنید. ... این چیزها می‌تواند باعث بوی بد بدن شود بنابراین باید خیلی زود از شر جسم ... بنابراین یکی از راه های مهم برای غلبه بر این بوی نامطبوع، استحمام پس از رابطه جنسی می باشد.

چند روش موثر برای کاهش بوی نامطبوع ناحیه تناسلی!

www.padida.ir/چند-روش-موثر-برای-کاهش-بوی-نامطبوع-ناحی/
درمان بوی بد واژن ، ظاهر و اندازه دستگاه تناسلی و - اسلام ، یگانه مکتب . ... راههای خانگی درمان عفونت ادراری - مقالات جدید پزشکی روابط زیبا زود انزالی مردان ... پس سعی کنید با شستشوی مناسب بدن و رعایت بهداشت فردی از ایجاد این بوهای زننده جلوگیری کنید. ... یکی از راه های آسان و موفقیت آمیز از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، شستشوی ...
این ترشحات اکثراً بیرنگ و یا حداکثر شیری کم رنگ و بدون بو هستند، ولیکن بسته ... الف – درمان های اختصاصی : عفونت با داروهای که در زیر نام برده شده اند درمان می شود ... های داخلی مربوط به دوران پریود باعث کاهش رطوبت واژن و خارش و بوی بد می شود . .... روش تا آنجا که ممکن است از انتقال عفونت از ناحیه رکتوم به واژن جلوگیری خواهد شد.

روش های از بین بردن بوی بد آلت تناسلی آقایان – جديدترين ...

www.momtaznews.com/روش-های-از-بین-بردن-بوی-بد-آلت-تناسلی-آق/
از سری مشکلاتی که برخی از افراد با آن مواجه هستند بوی بد آلت تناسلی مردان است. ... راهکار های بسیار مفیدی برای درمان این مسئله وجود دارد که در این مطلب به بررسی یکی از این روش ها می پردازیم. ... اینکار از عرق کردن بیش از حد این ناحیه جلوگیری می کند. ... تیرگی واژن ) رفع تیرگی آلت تناسلی زنان ( رفع تیرگی واژن ) یکی از راه های ...
۱۶ شهریور ۱۳۸۷ ه‍.ش. - همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر ... انزارا، که یک مکمل غذایی پرو و پری بیوتیک است، برای برگرداندن توازن طبیعی باکتریایی در غشای واژن عمل می کند. ... انزارا یک راه جادویی، کاملاً طبیعی و بی ضرر برای رهایی از شر بوی بد ... روشهای پیشگیری از چین و چروک پوست.
راه های مؤثر و خانگی برای از بین بردن بوی بد دهان · ... با روشهای طبیعی دندان درد و بوی بد دهان را درمان کنید! ... چطور از بوی بد دهان جلوگیری کنیم؟ ارزان‌ترین راه های رفع بوی بد دهان · نسخه طب سنتی برای رفع بوی بد دهان ..... علت خشکی واژن و راه درمان آن ...
اسلام ، یگانه مکتب منجی بشریت - درمان بوی بد واژن ، ظاهر و اندازه دستگاه تناسلی و ... ولی روش درست آنست که خود و دیگری را به انجام کاری خلاف تمایل خود و او مجبور نکنیم ... انزارا یک راه جادویی، کاملاً طبیعی و بی ضرر برای رهایی از شر بوی بد دستگاه ...

ترشحات غیر طبیعی واژن در زنان و درمان آن - رژیم غذایی

https://www.foodregime.com/.../441-رشحات-غیر-طبیعی-واژن-در-زنان-و-...
تغییر در ترشحات واژن مانند ( بو یا رنگ غیر طبیعی ) و یا وجود ترشحات واژن ... تریکوموناس با مترونیدازول (Flagyl ) و یا تینیدازول ( Tindamax ) درمان می شود که از راه دهان در ... مهم این است که برای جلوگیری از عفونت مجدد شرکای جنسی در همان زمان درمان شوند. ... مانندی دارم که بیشتر اوقات رگه های خون هم توشون دیده میشه،خارش،یا بوی بد و .

علت و راههای درمان “بوی بد واژن” - کچل تپل

my-team.rzb.ir/1394/05/28/1241/علت-و-راههای-درمان-بوی-بد-واژن.html
همانند هر مشکلی ، بوی بد دستگاه تناسلی خانم ها هم راههای درمان خانگی و گیاهی دارد که با ... بوی بد واژن به طور عمده ناشی از عفونت های دستگاه تناسلی خانم هاست به همین ... با این روش نه تنها لباس زیر آنها عمر بیشتری می کند، بلکه بوی نامطبوع آن نیز از ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جلوگیری از عفونت واژن بانوان آموزش سالم نگه داشتن واژن زنان و دختران چگونگی تمیز ... مواد خوشبو کننده واژن در نهایت باعث بد بو شد واژن می شوند . ... علت کاهش میل جنسی در زنان چی میتونه باشه کاهش میل جنسی میل جنسی زن درمان ...

8 درمان خانگی موثر برای رفع بوی بد زیر بغل – مجله ...

lifemag.ir › پوست › درمان و مراقبت از پوست
۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جوش شرین می تواند بوی بد زیر بغل را با کشتن باکتری ها از بین ببرد ... چمن گندم یک روش خوب برای درمان بوی بد می باشد ، چمن گندم را در آب خیس ...

روش های برطرف کردن و از بین بردن بوی واژن - خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/.../روش-های-برطرف-کردن-و-از-بین-بردن-بوی-واژ...
۳۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر می‌خواهید از بوی واژن جلوگیری کنید باید اول علت را پیدا کنید. ... این چیزها می‌تواند باعث بوی بد بدن شود بنابراین باید خیلی زود از شر جسم خارجی خلاص شود. ... یکی از راه های آسان و موفقیت آمیز از بین بردن بوی ناحیه تناسلی، شستشوی مناسب این قسمت از بدن .... بعدی آموزش روش هایی برای درمان خانگی سینوزیت ...
راههاي درمان التهابات مهبل،راههاي جلوگيري از بوي بد واژن ... ژل آم.ي.ز ... دارو تنگ كننده واژن روشهاي درمان كردن زود انزالي... مهبل قويترين دارو درمان كننده بوي بد واژن زن ...
۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... را درمان کنید, بهداشت واژن, بوی بد واژن, بیماری های واژن, ترشح و خارش رحم, ترشحات, ترشحات واژن, ... درمان واژن, درمان گشادی واژن, رابطه جنسی از واژن, راه های تنگ کردن واژن, راههای درمان بوی بد واژن, ... مهم این است که برای جلوگیری از عفونت مجدد شرکای جنسی در همان زمان درمان شوند. .... روشی دیگر برای تهیه بامیه خانگی.

روش از بین بردن تیرگی آلت تناسلی (واژن) در خانم ها | نایس ...

nicestar.ir/12284/روش-از-بین-بردن-تیرگی-آلت-تناسلی-واژن-د.html
۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهترین راه از بین بردن بوی بد واژن و آلت تناسلی زنان به طور دائمی .... جلوگیری روش خانگی رفع سیاهی تیرگی آلت تناسلی بدن والنسی پوست واژن … .... درمان بوی بد واژن ، ظاهر و اندازه دستگاه تناسلی و – اسلام ، یگانه مکتب …

راه های خوشبو شدن واژن در خانم ها - که

www.irannaz.com/catalytic-way-lubrication-in-women.html
مناسب ترین راه های خانگی برای رفع بوی بد و خوشبو شدن دستگاه تناسلی در ... آب کِرَنبری(قره قاط) و ماست، در جلوگیری یا درمان عفونت های قارچی واژن به کار می روند.

روش تنگ کننده واژن سنتی - بهترین تنگ کننده خانمها

womshop.ir › تنگ کننده واژن و رحم خانمها
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روش تنگ کننده واژن سنتی تنگ کردن واژن,تنگ کردن واژن با انار,تنگ کردن واژن ... تنها راه خلاص شدن از مشکل گشادی واژن چه علت آن زایمان طبیعی باشد و چه به ... گیاهان بکار رفته در این قرص موجب درمان و از بین رفتن تمام ترشحات رحمی می شود. ... رفع بوی بد و خوشبو کننده واژن و ضد التهاب # لذت جنسی بیشتر برای ...

بدون نسخه عفونت قارچی واژن را درمان کنید - پرشین طب

persianteb.com/بدون-نسخه-عفونت-قارچی-واژن-را-درمان-کنی/
۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عفونت قارچی واژن علائم و راه های درمانی مخصوص به خود را داراست که در ادامه به آن می پردازیم. ... ٣ ) افزایش ترشحات واژن ( اين ترشحات عموما سفید رنگ ، پنیری شكل و فاقد بوی نامطبوع هستند) . ... وسائل جلوگيري از بارداري شوند ، لذا در اين محدوده زماني بهتر است از روش .... بجز موارد بالا درمان خانگی دیگه ای هست که انجام بدم.

دکتر رهام صادقي - بوی مناسب برای دستگاه تناسلی خانمها

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سلامت زنان
22پست
ترشحات واژن در خانمها شامل یکسری باکتری های مفید است که برای حفظ سلامت آن ضروری و .... تاریخ: پنج‌شنبه 18 مهر 1387 - 01:21 عنوان: رفع بوی بد آلت تناسلی زن ...

زنانه:دلایل و درمانهای «ترشح و عفونت رحمی» - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../زنانه-دلایل-و-درمانهای-ترشح-و-عفونت-رحمی
۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در این مطلب افزون بر آگاهی از دلایل بروزی این بیماری با برخی راهکارهای درمانی آن نیز آشنا می‌شوید. به یاد داشته ... درمان ممکن است که به صورت قرص خوراکی و یا ژل و کرم واژینال (کرم داخل رحم) باشد. ذکر این ... نشانه‌های آن افزایش ترشحات واژن هراه با بوی بد مثل ماهی می‌باشد. .... تصویر فیبروم رحم، علل و روش‌های جدید درمان ...

10 گیاه دارویی برای رفع بوی بد عرق | کوکا

www.coca.ir/10-medicinal-plants-removing-stench-sweat/

تعریق زیاد بدن و بوی بد عرق، از آزار دهنده ترین پدیده های فیزیولوژیک بدن آدمی است ... اختلال و ارائه راهکارهای ساده و توصیه های طب سنتی جهت رفع بوی عرق می باشد که امید ... و پلاستیکی از تنفس مطبوع پاها جلوگیری کرده، بد بویی آن را تشدید می نماید. ... گوجه فرنگی داخل آن ریخته شده، از دیگر روشهای رفع بوی نامطبوع عرق بدن است.

برچسب ها : علت و دلایل بوی بد واژن / درمان خانگی چگونگی رفع بوی بد واژن ,
بازدید : 309 تاریخ : چهارشنبه 19 آبان 1395 زمان : 18:44 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی