close
متخصص ارتودنسی
دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

  دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره کردن لباس هایش به او تجاوز کردند. تجاوز جنسی به دختر دانشجو در خودروی مدل بالا   میهمانی شبانه کافی بود تا دختر دانشجو در دام دو جوان آزارگر بیفتد و هدف تجاوز قرار گیرد. وقتی دو پسر از ثریا خواستند به جای تماس با آژانس آنها او را برسانند دختر جوان پذیرفت و در تاریکی شب سوار خودروی شیاطین شد.   ساعت ۳ بامداد بود که دختری…

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند

 

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند

دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره کردن لباس هایش به او تجاوز کردند.

تجاوز جنسی به دختر دانشجو در خودروی مدل بالا

 

میهمانی شبانه کافی بود تا دختر دانشجو در دام دو جوان آزارگر بیفتد و هدف تجاوز قرار گیرد. وقتی دو پسر از ثریا خواستند به جای تماس با آژانس آنها او را برسانند دختر جوان پذیرفت و در تاریکی شب سوار خودروی شیاطین شد.

 

ساعت ۳ بامداد بود که دختری با ظاهری آشفته و در حالی که لباس هایش پاره شده بود خود را به پلیس رساند و ادعا کرد دو پسر که کمی آنها را می شناسد به وی تجاوز کرده اند.

 

ثریا گفت: امشب از سوی دوستم به نام فاطمه به جشنی به مناسبت رهایی مادرش از بیماری سرطان دعوت شدم وقتی به خانه شان در شمال شهر رفتم دیدم برخلاف تصورم مجلس مختلط است خواستم برگردم که فاطمه گفت همه مردها و پسرها از بستگانشان هستند و غریبه ای در بینشان وجود ندارد.

 

وی افزود: با رودروایسی در جشن ماندم فضای بدی نبود همه با احترام خوشی می کردند تا اینکه نصفه شب وقتی میهمان ها یکی پس از دیگری می رفتند من از فاطمه خواستم برایم آژانس بگیرد و همزمان دوپسر که در نزدیکی ما بودند ادعا کردند آنها هم می خواهند بروند و پیشنهاد دادند من را به خانه ام برسانند.

 

ابتدا نپذیرفتم اما آنها بسیار متین باز اصرار کردند و فاطمه هم خواست با آنها بروم با اعتمادی که داشتم پذیرفتم و از جشن خارج شده و سوار ماشین مزدا ۳ آنها شدم.

 

ثریا با گریه گفت:هنوز چند قدمی نرفته بودیم که یکی از پسرها رو به من کرد و پیشنهاد داد تا چرخی در خیابان ها بزنیم که نپذیرفتم و بسیار مودبانه خواستم به سمت خانه ام بروند اما آنها بی خیال تقاضای من از مسیر خارج شدند و وقتی دیدند می خواهم با فاطمه تماس بگیرم گوشی ام را گرفته و با چاقو تهدیدم کردند خیلی وحشت زده بودم مرتب گفتم من دوست صمیمی فاطمه هستم و آنها گفتند اگر فاطمه هم بود همین کاررا با او می کردند.

 

وقتی به جاده تلو رسیدیم آنها به من تجاوز کردند و سپس درحالیکه از من فیلم گرفته بودند من را به درخانه مان رساندند وقتی پیاده شدم با لباس پاره نتوانستم به خانه مان بروم و به اینجا آمدم تا شکایت کنم.

 

با این ادعاها بازپرس دستور داد تا ماموران دو متجاوز را شناسایی کنند و آنان خیلی زود در تحقیق از فاطمه دریافتند دوپسر از دوستان پسرعموی این خانواده هستند.

 

وقتی ساسان و حامد بازداشت شدند و در برابر ثریا ایستادند خود را بی گناه دانسته و ادا ۲کردند با نوشیدن مشروبات الکلی مست بوده و بعد از تجاوز با این دختر پشیمان شده اند.

 

بنا به گزارش رکنا، پرونده این تجاوز بزودی در دادگاه کیفری تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

 

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند - تاپ ناز

www.topnaz.com › مطالب خواندنی و اخبار › اخبار حوادث
۳ ساعت پیش - دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره کردن لباس هایش به او تجاوز کردند.

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند | فان نیوز

funnews.ir/دو-مرد-شرور-به-دختر-جوان-در-خودروی-مزدا-3/
۶ ساعت پیش - دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره کردن لباس هایش به او تجاوز کردند.

دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند - بازتاب ...

baztab24.com/.../دو+مرد+شرور+به+دختر+جوان+در+خودروی+مزدا+3+تجاوز...
دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره کردن لباس هایش به او تجاوز کردند. تجاوز جنسی به ...
دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند. دختر جوان دانشجو در مسیر برگشت به منزل سوار بر خودروی مزدا 3 دو جوان شد که در این خودرو دو جوان شرور پس از پاره ...
۲ روز پیش - مرد مواد فروش به بازیگر زن معتاد تجاوز کرد و او را مورد آزار جنسی قرار. بازیگر زن معروف که ... دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند.

[PDF]ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺩﺭ ﻣﻸﻋﺎﻡ ﺑﻪ ﺟﺮﻡ ﺗﻌﺮﺽ ﺑﻪ 6 ﺯﻥ

www.magiran.com/ppdf/nppdf/2387/p0238716730081.pdf
ﺧــﻮﺩﺭﻭﻯ ﻣﺰﺩﺍ 3 ﺭﺍ ﺳــﺮﻗﺖ ﻛــﺮﺩﻩ ﺑــﻮﺩ ﻭ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ. ﺍﻏﻔﺎﻝ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﻰ ﻛﺮﺩ ﺩﺭ ﻣﺸﻬﺪ ﺩﺳﺘﮕﻴﺮ ﺷﺪ. ﺳﺮﻫﻨﮓ ﺍﺣﺪ ﻛﺮﻳﻤﻰ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ .... ﺑﻪ ﭘﻠﻴﺲ ﺁﮔﺎﻫﻰ ﺷﻴﺮﺍﺯ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﺗﻬﺎﻡ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﻛﺮﺩ. ﺍﻭ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ.
n شهر > شهری - همشهری آنلاین: مزدا، شرکت سهامی خاص ماتسودا (マツダ株式会社 ماتسودا کابوشیکی کایشا) که با ... دو مرد شرور به دختر جوان در خودروی مزدا 3 تجاوز کردند.

دانلود فیلم تجاوز دونالد ترامپ به یک کودک دختر پسر

dehkadenews.ir/دانلود-فیلم-تجاوز-دونالد-ترامپ-به-یک-کودک-دختر-پ...
۳ روز پیش - تجاوز مرد میانسال متاهل به دختر جوان بعد از دوستی در پارک … ... پسر دونالد ترامپ: ایران باعث شد پدرم کاندید انتخابات شود · عکس های خودروی دنا با ظاهر جدید + … ... funnews.ir/رسوایی-جدید-برای-ترامپ؛-تجاوز-جنسی-به-3/ Translate this page ... این زن به نام "جین دو" می‌گوید که دونالد ترامپ سال ۱۹۹۴ در یک میهمانی واقع ...

تجاوز همزمان سه مرد به دختر جوان در خودرو کیاسراتو - عکس ...

axbazigaran.rozblog.com/.../آزار-جنسی-ترامپ-این-بار-برای-مدل-زیبای-...
۹ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند. .... تجاوز 4 پسر ثروتمند به دختری در تهران/ دختر جوان خودکشی کرد ... Jul 2, 2016 - حدود دو هفته قبل زن جوانی پریشان و مضطرب به کلانتری ۱۷۱ درجنوب تهران .... مشخصات و قیمت خودروهای کیا سراتو 2015 و مزدا 3 مشخصات فنی خودروی مزدا 3 و .

بررسی کیا سراتو

wiki-photo.ir/search/?q=بررسی%20کیا%20سراتو&page=1
تجاوز همزمان سه مرد به دختر جوان در خودرو کياسراتو مردانی که دختر جوان را در خودرو کيا سراتو ... اذعان کرد: چند روز قبل پیامی از یک خانوم به ما رسید که طبق آن زن از سه پسر جوان شکایت داشت و ... 1 روز قبل اخبار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان 3 .... شرور سابقه‌داری که بارها دستگیر شده و حتی در دوران محکومیتش بخشی از زندان را نیز به ...

کمین پسران شرور برای دختران پولدار وسرانجامی تلخ برای ...

raaknews.com/8687-kmen-psran-shrvr-brae-dkhtran-pvldar-vsranjame.h...
۳۰ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سه پسر جوان که متهم هستند بعد از دزدیدن دختران پولدار به آنها تعرض و ... دختر جوان ادامه داد: دو متهم، خودروی ویتارای مادرم، یک گوشی تلفن همراه، کیف ... زن جوان ادامه داد: متهمان ماشین مزدا3، مقداری طلا و گوشی گران قیمتی را که داشتم سرقت کردند. ... علیه سه پسر جوان به اتهام آدم ربایی، سرقت و تجاوز به عنف صادرو برای ...

ساغر را با ظاهری زننده در پاتوق مردان غریبه دیدم دینا روی سرم ...

www.rokna.ir/...3/227905-ساغر-را-با-ظاهری-زننده-در-پاتوق-مردان-غریب...
۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رکنا: سارق خودروهای لوکس پس از 3 ماه آزادی وقتی دید دختر مورد علاقه اش در ... بردند که این راننده جوان یکی از سارقان حرفه ای خودروی مزدا 3 است که در یک ... فهمیدم دختر مورد علاقه ام در یک خانه با دوستانش و همراه چند جوان شرور حضور پیدا کرده است. وقتی به سراغ ساغر رفتم او را با ظاهری زننده دیدم دنیا روی سره خراب شد با ...
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رسیدگی به پرونده دختر جوانی که ساده دلانه و در پی اغفال صاحبکارش به ... دوشنبه, 3 آبان 1395 :: Monday, 24 October 2016 ... این مرد روز گذشته مرا سوار ماشینش کرد تا به محل خرید لباس‌ها برویم، ... داشت ناگهان چند جوان شرور هجوم آوردند و با زور و تهدید به من تعرض کردند. .... لوکس ترین خودروهای پلیس در جهان +تصاویر.

جام نيوز - حوادث

jamnews.ir/service/accidents?&PageNum=7
سه مرد جوان دختر ۲۸ ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند. ... جوان ۲۲ ساله هندی که با دو پای اضافی به دنیا آمده امیدوار است پزشکان بتوانند دو عضو اضافی را از تنش ... رفته بود دخترش را در خواب در اتاقی دیگر تنها گذاشت تا مورد تجاوز ۴ نفر مرد شرور قرار گیرد. ... شکارچی مزدا، سارق موتورسیکلت های سنگین شد +عکس.

قتل هولناک پدر و دختر در خیابان ایتالیا

www.bartarinha.ir/fa/ajax/services/20/57/62
دستگیری شرور آدم‌کش در تهرانپارس ... در جاده فیروز کوه به سمت تهران، دستور ایست پلیس به یک خودرو پراید منجر به چپ ... پلیس میدلندز انگلیس مرد سیاهپوستی را به جرم قتل و مُثله کردن دوست خود دستگیر کرد. .... تجاوز 14 دانش آموز به دو دختر جوان ... آگاهی به یک خودروی مزدا ۳ تعقیب و گریز ماموران با سارق سابقه‌دار این خودرو منجر ...

رهایی گروگان - کارآگاه

detective.persianblog.ir/tag/رهایی_گروگان
کارآگاهان نیز از مرد جوان خواستند از پرداخت هرگونه پول به آدم ربایان خودداری نموده و با پلیس ... محمد را همراه برادرزنش محسن - 26 ساله - سوار بر خودروی مزدا 3 محاصره کردند. ... آزادی گروگان در عملیات دو ساعته پلیس، ۱۳ بار اعدام برای شیاطین پاکدشت، ... در این هفته چهار عضو باند شیاطین پاکدشت که قتل و تجاوز به پنح زن و دختر جوان را در ...

از کمین برای دختران پولدار تا تجاوز گروهی - فرارو

fararu.com/fa/news/.../از-کمین-برای-دختران-پولدار-تا-تجاوز-گروهی
۲۹ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - راز قتل مرد جوانی در سینه سرکرده سارقان منازل .... کمین پسران شرور برای دختران پولدار. سه پسر جوان که متهم هستند بعد از دزدیدن دختران پولدار به آنها تعرض و اموالشان را ... دختر جوان ادامه داد: دو متهم، خودروی ویتارای مادرم، یک گوشی تلفن همراه، کیف ... ماشین مزدا3، مقداری طلا و گوشی گران قیمتی را که داشتم سرقت کردند.

شگرد دزدیدن مزدا 3 را در زندان آموختم / این دزد در سایت دیوار به ...

www.ghatreh.com/.../شگرد-دزدیدن-مزدا-زندان-آموختم-این-دزد-سایت-دیوار...
سارق سابقه دار بعد از سرقت مزدا 3 به دست صاحب خودرو در تهرانپارس دستگیر شد. ... مونالیزای افغانستان در زندان · محکومیت شرور شوش به تبعید در جای بد آب وهوا .... برای جوانی که دختر بچه ای را در مدرسه آزار داده بود/ قاضی مشهد صادر کرد + عکس · آزار و اذیت وحشیانه 7 زن و مرد در مزرعه / مرد کشاورز قربانیان را زنده زنده دفن می کرد + عکس.

تجاوز به زن ميانسال - صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/تجاوز-به-زن-ميانسال
حمله پسر شیطان صفت به زن همسایه در کرج پسر جوانی که متهم است در غیاب شوهرِ زن جوان از ... سرقت مرد زن‌نما در حین تجاوز به زنان میانسال/بیش از 50 مورد تجاوز+عکس .... این دختر نوجوان را که در حال بازگشت از مدرسه به منزل بود به اجبار سوار یک خودروی .... تجاوز دو شرور به خانم معلم و قتل او در شهرستان سرباز ... "مزدا 3" جدید هم در راه است ...

عفو جرایم غیر عمد عید فطر 95 - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=عفو%20جرایم%20غیر%20عمد%20عید%20فطر%2095...
تجاوز به دختر جوان تلگرامی در خلوتگاه شیطانی ... پدر دختر و دو پسرش بلافاصله با فوریت های پلیسی 110 تماس گرفتند و با .... 3 هفته پیش اخبار ساعت24 34 .... با متوقف شدن خودرو مزدا 3 ، هر سه سرنشین خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار می کنند که. ... این مرد شرور در مدت این ٢٠‌سال از تجاوز و قتل گرفته تا قاچاق موادمخدر و اخاذی را در ...
آزادی گروگان در عملیات دو ساعته پلیس، 13 بار اعدام برای شیاطین پاکدشت، ... داشت که دختر جوانی با مراجعه به مأموران جزئیات جنایت سیاه 4 پسر شرور را فاش کرد. ... به 3 فقره تجاوز و کریم - 31 ساله - متهم به یک فقره تجاوز و مباشرت در قتل عمدی محبوبه است. ... او در جلسه محاکمه اش در دفاع از خود گفت: من به دختر جوانی علاقمند شده بودم و ...
۴ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پســر جوان ادامه داشــت که بازپــرس جنایی. در جریان ... گــروه حوادث: دو مرد تبهکار که دخترك 6 ســاله و ... تحقیقــات کارآگاهان روشــن کرد تبهکاران ناشــناس ... در بازجویي از دو شرور سابقه دار مشخص شد آنها پس ... و تجــاوز بــه عنــف و ایراد ضــرب و جــرح عمــدي نیز در ... دفعــه قبــل به خاطر ســرقت 9 خودروی مــزدا 3 بود، اما.

کشته شدن دختر بچه در پارک تهران - نیم کیلو

nimkilo.ir/search/?...کشته%20شدن%20دختر%20بچه%20در%20پارک%20...
یک خودروی بمبگذاری شده دیگر نیز در شمال بغداد منفجر شد که در جریان آن شماری کشته ... دختر نوجوان که قربانی توطئه شوم دو پسر جوان شده بود با مراجعه به دادسرا پرده از این .... مردی که پس از تجاوز به یک دختر 14 ساله به 15 سال زندان محکوم شده بود، پس از ... قرارگاه قدس سپاه جنوب شرق ، یک باند شرور را امروز در ایرانشهر متلاشی کردند.

اعدام 2 مرد هوس باز که دختری را به زور و وحشیانه آزار و اذیت ...

khabar.parsijoo.ir/post/4871508/اعدام...مرد...دختری...به...کرده...
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رکنا: ۲ مرد که با ربودن دختری جوان در شهرستان پارسیان استان هرمزگان او ... آنها به زور مرا سوار خودرویی کردند و به سمت بیابان‌های اطراف رفتند. ... در چنین شرایطی دادگاه رأی به اعدام هر دو متهم داد که این رأی مدتی بعد در دیوانعالی کشور نیز تأیید شد. ... همزمان با اجرای حکم مردان متجاوز، 3مرد شرور که در جریان حمله به ایستگاه ...

تجاوز فروشنده خودرو به خریدار دختر در آپارتمان 18 - فارسی فان

far30-fun.ir/search/?q=تجاوز+فروشنده+خودرو+به+خریدار+دختر+در...
تجاوز نیروهای امنیتی میانمار به دختر جوان مسلمان و قتل وی+عکس ... دو تروریست چاق داعشی درحالی که روی کاناپه لم داده‌اند و صدای ناله دختر نگون بخت را .... بی‌توجهی مرد جوان هنگام رانندگی، مرگ هولناک دختر 3 ساله‌اش زیر چرخ‌های عقب خودرو را رقم زد. ... سربازی که به یک مادر و دختر تجاوز کرد و سپس آنها را کشت سرباز شرور که نتوانست ...
۳۰ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پسر مجروح از همسایه ها درخواست می کرد که به کمک برادرش که در داخل خانه حضور ... تحقیقات از اهالی محل نشان داد دقایقی قبل از این حادثه چهار مرد ناشناس وارد خانه این دو برادر شده و آنها را .... کمین پسران شرور برای دختران پولدار ... زن جوان ادامه داد: متهمان ماشین مزدا3، مقداری طلا و گوشی گران قیمتی را که داشتم سرقت کردند.

شیاطین پراید شیشه دودی دستگیر شدند - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 17 زن و دختر جوان با مراجعه به پلیس آگاهی، شیاطین پایتخت را شناسایی و از آنها شکایت کردند. یکی از متهمان و آخرین قربانی دو پسر شرور در گفت‌و‌گو با جام‌جم، جزئیات اقدامات سیاه ... به دادسرای جنایی از دو سرنشین خودروی پراید مشکی رنگ به اتهام تجاوز شکایت کرد. .... گفتگو با 3 قربانی تجاوز در پراید شیشه‌دودی.

حوادث

payeshonline.com/events
دزدیدن موتور سنگین با مزدا 3 ... زن جوان که در جنایت تکان دهنده همسر و دو فرزندش را به قتل رسانده است روی تخت بیمارستان، ... سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند. .... داماد شرور مادرزنش را در جنگل کشته بود ...
رتبه: ۲٫۵ - ‏۴ نقد
۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دو برادر که در مسیر خانه یکی از آشنایان خودرو را موقتا پارک کرده بودند طعمه حمله ... 2 مرد با چند جوان چاقوکش روبرو شدند و خیلی زود برای پایان دادن به درگیری وارد عمل شدند. 3 جوان خشن با دیدن ماموران پلیس پا به فرار گذاشتند و یکی از ... چاقو و قمه به جان برادرم افتادند تا گردنبند طلایش را سرقت کنند که با آنها درگیر ...

برچسب ها - دختری با هفت نام - فرادید

faradeed.ir/fa/tag/1/دختری%20با%20هفت%20نام
سرقت های سریالی باند خودروهای سواری مزدا 3 بازداشت شده... سرقت های ... تجاوز مرد متاهل به دختر جوان برای ازدواج دوم! آشنایی با ... کرد آلا کاچو این رسم کهن در قرقیزستان دوباره رواج... اند به ... خبر گفت این شرور از باقیمانده نیروهای باند آریا جاویدان.

خودکشی دختر 23 ساله در دارآباد عکس - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?...خودکشی%20دختر%2023%20ساله%20در%20دار...
به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، ساعت ۴ بعد ازظهر روز گذشته زن جوانی با پلیس تماس ... عامل تجاوز و قتل دختر هفت ساله نیشابوری به اعدام در ملاءعام محکوم شد .... دزد حرفه‌ای در تهران، راز سرقت بیش از هزار خودروی مزدا 3 و لوازم داخل خودرو را فاش کرد. ... به گفته قاضی دادگاه پلیس اسکاتلندیارد شواهدی در دست دارد که این مردان شرور طی ماه‌ها ...

افراد داعش به هر زن ایزدی روزی 30 بار تجاوز جنسی می کنند - ...

www.samatak.com/.../dash-to-pray-every-day-for-30-female-subjects-ab...
تجاوز جنسی دو مرد جوان به دختر دانشجو در خودروی مزدا 3 · گرگ وحشی ... تروریست های پست و شرور داعش به هر زن و دختر عراقی روزانه 20 تا 30 بار تجاوز می کنند. یک زن ...

خبر - من + تو = جامعه

doshina.persianblog.ir/tag/خبر
در یکی از شب‌های خردادماه 14 نفر از شهروندان اصفهانی شامل 8 مرد و 6 زن شامل دو زوج، چهار خواهر و برادر ... تجاوز 2 مرد شرور به‌ یک دختر معلول نویسنده: داوود - ۱۳٩٠/٤/۱٩ ... مرد جوان که با هک کردن 700 سایت خارجی و 6 سایت در کشور اقدام به استفاده از اینترنت ..... به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی مزدا موتور که در بازار خودروهای سواری ایران نیز ...
۳۱ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مرد شرور که با عربده کشی برای مردم ایجاد مزاحمت می کرد با شلیک پلیس مجروح و دستگیر شد. ... 110، کشف جسد مرد جوانی در داخل باغی در بلوار معلم، انتهای خیابان فاخری به .... دو دستگاه خودروی وانت مزدا و پژو 206 نیز در این محل کشف و ضبط شد. ... او به مأموران گفت: چند‌ماه پیش با دختر جوانی به نام سپیده آشنا شدم و ...
۷ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رکنا: سه مرد جوان دختر 28 ساله را با خودروی کیا سراتو دزدیدند و به او تجاوز کردند. ... وی به یک آپارتمان به نوبت به او تجاوز Rape کردند و پس از اینکه نیت شومشان را ... بوسه همزمان دو بازیگر زن معروف بر گونه های نیکی کریمی +عکس ... آزارو اذیت گروهی دختر 14 ساله در اتاقک متروکه باغ / 3 مرد روستایی دستگیر شدند ...

دالتون‌های پایتخت و اتهام به قربانی تجاوز! - نامه نیوز

namehnews.ir/fa/news/.../دالتون‌های-پایتخت-و-اتهام-به-قربانی-تجاوز
۳۱ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مرد شرور که با عربده کشی برای مردم ایجاد مزاحمت می کرد با شلیک پلیس مجروح و دستگیر شد. .... دو دستگاه خودروی وانت مزدا و پژو 206 نیز در این محل کشف و ضبط شد. ... عروس سمج، وقتی از پسر مورد علاقه‌اش جواب ردشنید، 3 نفر را اجیر کرد تا با ... او به مأموران گفت: چند‌ماه پیش با دختر جوانی به نام سپیده آشنا شدم و ...
۱ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - افزودنيست: بر اثر اين حادثه راننده پرايد و دو سرنشين آن دردم جان خود را از دست دادند و ... روزنامه شرق: جوان دانشجویی که در نزاعی به خاطر آب، مردی را به قتل رسانده در ..... نجات جاده را حدود ۳۲ دقیقه اعلام كرد و گفت:در این تصادف راننده مزدا مصدوم شد و راننده ..... اعدام براي متهم تجاوز به دختر جوان - Shervin - ۱۳۹۰/۱۲/۲ ۰۶:۰۶ عصر

چرا شیشه جای تریاک را گرفت

anonews.ir/search/?q...page=3
این ساحل متفاوت که به "ساحل شیشه ای" در سراسر جهان مشهور است در انتهای خط شمالی .... سرقت های پسر جوان و دختر شیشه ای پسر جوان یکی از اعضای باند 70 نفره سرقت مزدا 3 بود که مدتی ... اما درجریان تعقیب و گریز، دستگیرو به سرقت خودرو اعتراف کرد. .... را در خواب در اتاقی دیگر تنها گذاشت تا مورد تجاوز 4 نفر مرد شرور قرار گیرد.

مدل لباس دختر بچه هفت ساله - باکس 98

box98.ir/search/?q=مدل%20لباس%20دختر%20بچه%20هفت%20ساله...3
به گفته قاضی دادگاه پلیس اسکاتلندیارد شواهدی دردست دارد که این مردان شرور طی ماه‌ها دختر .... از طرف دیگر جوان 24 ساله نیز به اتهام تجاوز به عنف از سوی دادگاه گناهکار ... بازی با اسلحه دختر بچه 5 ساله ماریا 5 ساله در حال بازی با دو کودک 1 و 3 ساله دیگر .... مزدا دوکابینش نشست تا به عقب حرکت کند، ناگهان کودک دوان دوان خود را به خودرو ...

زندان - آکاایران

www.akairan.com/havades-akhbar/havades/
اخبار حوادث ,حوادث ,خبر حوادث ,حوادث ایران تجاوز به دختر,تجاوز حوادث روز,حوادث ایران ... پدر بی رحم دختر دو ماهه اش را با گرسنگی کشت ... آمار جان باختگان حادثه واژگونی اتوبوس زائران یزدی تغییر کرد .... مرد جوانی در آتش سوزی یک منزل مسکونی در مشهد جان باخت ... سارق خودرو های مزدا3 و موتورسیکلت های سنگین در تهران دستگیر شد.

کار می آید است اعتراف - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=کار%20می%20آید%20است%20اعتراف&page=6
۲۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - از آنجایی که فرد مورد تجاوز قرار گرفته زیر سن قانونی قرار دارد، جرم جانسون از ... وی بابیان اینکه متهمان در بازجویی‌ها به ۴۳ فقره سرقت اعتراف کردند، ... با متوقف شدن خودرو مزدا 3 ، هر سه سرنشین خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار ... مرد جوان در یک لحظه جلوی چشم مردم با چاقو ضربه ای به سینه زن جوان وارد و از محل گریخت.

تجاوز به زنی توسط 4 نفر مقابل شوهرش - تابناک با تو | مجله ...

tabnakbato.ir/fa/news/52222/تجاوز-به-زنی-توسط-4-نفر-مقابل-شوهرش
۲۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب ... و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند. ... به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ ... پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر ...

با ديدن خون آرام مي‌شوم! - جوان

javanonline.ir/fa/news/716197/با-ديدن-خون-آرام-مي‌شوم
شرور معروفي كه 20 اسفندماه سال گذشته در خيابان سراج تهران به روي پسر جواني تيغ كشيده و او را به قتل ... وقتي به خيابان سراج رسيديم خودرو را نگه داشتم تا ميثم شارژ بخرد. ... نه اما قرار بود به زودي به خواستگاري دختر مورد علاقه‌ام بروم و با او ازدواج كنم. .... مرد شيشه‌اي با مزدا 3 سرقتی موتور هزار دزدی مي‌كرد! ... زن جوان خون به پا كرد.
۲ روز پیش - رکنا: پسر جوان در عالم مستی به مزاحم خواهرش حمله کرد و دست به یک جنایت شبانه زد. ... و همین کافی بود تا متهم در یک عملیات 3 ساعته در مخفیگاهش دستگیر شود. ... ۱۵:۳۰ غرق شدن دو بازیگر مشهور سینمای هند در رودخانه + تصاویر; ۱۵:۲۵ چهره ... حکم کور شدن یک مرد به خاطر اقدام وقیحانه بایک دختر 4 ساله سنندجی+ عکس ...
۸ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اعضای این باند درجریان یکی از جنایت‌های سیاه شان، زن جوانی را به قتل رسانده بودند. ... شرور و جنایتکار ادامه داشت که راننده جوانی به پلیس مراجعه کرد و سرنخ اصلی ... اما صاحب پراید مدعی شد که خودرو را مدتی قبل به صورت قسطی به مردی به ... اتهام 4 تجاوز، آدمربایی و سرقت مقرون به آزار، متهم ردیف سوم به اتهام 3 تجاوز، ...
۵ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - قتل سه دختر به دست پدر/درخواست بخشش در جلسه دادگاه/دستگیری قاتل قبل از فرار از ایران ... متهم به قتل به نام محمود مردی سابقه‌دار است که چندی قبل به اتهام ... شد او در توضیح کیفرخواست گفت: 22 دی ماه دو سال قبل مردی به نام جعفر در .... وی اضافه کرد: این جوان ۲۵ ساله در اعترافات خود عنوان کرد که اسلحه را از داخل یک ...
۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 3 جوان شرور که با قمه و چاقو از زنان و مردان زورگیری می‌کردند، توسط پلیس ... و پس از حضور ماموران عدد قمه را به داخل شمشاد های کنار جاده پرت کردند. شاکی ادامه داد:متهمان با یک دستگاه خودرو مزدا 3 اقدام به بستن خیابان با قمه ... تجاوز به زن جوان در مقابل چشمان دخترانش/ پلیس قبل از آخرین جنایت، مرد روانی را دستگیر کرد.

تجاوز جنسی ناظم مدرسه به دانش آموزان در تهران - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/.../147944-تجاوز-جنسی-ناظم-مدرسه-دانش-آموزان
تجاوز جنسی وحشیانه ناظم مدرسه به مدت دو سال به پسران کم سن و سال دبستانی در تهران .... با ناداني و جهالت آدمهاي شرور رو به مقصدشون نزديك نكنيم ... اعتراض چند هزار نفره کردن شما هم باید از حق این کودکان معصوم دفاع کنید)من 3 سال ازدواج کردم .... چرا مسئولین علاوه بر قانون باید ففکر کنند که این اتفاق برای پسر و دختر خودشون افتاده .

دستگیری فردی که به شیوه بیهوشی سرقت می کرد - مجله ...

4khabar.ir/search/?...دستگیری%20فردی%20که%20به%20شیوه%20ب...

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، جاشوا وارنینگ ... دستگیری 60 دختر و پسر در پارتی سرخه‌حصار/ متهم تازه از زندان به جرم ایجاد ... دو مردی که با تهیه فیلم غیراخلاقی زنی را تهدید می‌کردند، دستگیر شدند. ... مأمورین گشت پلیس آگاهی به راننده مزدا 3 دستور توقف داده اما راننده بدون توجه به هشدارهای ...

بازدید : 66 تاریخ : پنجشنبه 20 آبان 1395 زمان : 18:24 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی