close
متخصص ارتودنسی
مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

تمام اظهارات دونالد ترامپ درمورد ایران  دونالد ترامپ در حالی به پیروزی رسید که یافته های تقریبا همه سازمان های نظر سنجی به شکست او دلالت می کرد در حالی که علائم دیگری وجود داشت که نظرسنجی ها را نقض می کرد و ازسویی قابل پیش بینی بودکه ممکن است نظرسنجی ها اشتباه باشد. ترامپ در مورد سیاست خارجی، مانند زمینه های دیگر حرف های متناقضی زده است. اما او در جریان کارزار انتخاباتی مواضعی اتخاذ کرد که علیرغم فشارهایی که از همه سو، از جمله ستاد انتخاباتی خانم کلینتون، به او وارد شد، تغییر نظر نداد. در میان…

مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟

تمام اظهارات دونالد ترامپ درمورد ایران

 دونالد ترامپ در حالی به پیروزی رسید که یافته های تقریبا همه سازمان های نظر سنجی به شکست او دلالت می کرد در حالی که علائم دیگری وجود داشت که نظرسنجی ها را نقض می کرد و ازسویی قابل پیش بینی بودکه ممکن است نظرسنجی ها اشتباه باشد.

ترامپ در مورد سیاست خارجی، مانند زمینه های دیگر حرف های متناقضی زده است. اما او در جریان کارزار انتخاباتی مواضعی اتخاذ کرد که علیرغم فشارهایی که از همه سو، از جمله ستاد انتخاباتی خانم کلینتون، به او وارد شد، تغییر نظر نداد.

در میان صحبت های ترامپ آنهایی که به نحوی به ایران مرتبط می شوند به قرار زیر بودند:

1- ترامپ معتقد است که آمریکا باید از وضعیت "محافظ" نسبت به متحدانش خارج شود. اگر کشوری می خواهد آمریکا از آن محافظت کند باید برای آن هزینه بپردازد. یک معامله تجاری صرف. او حتی نقش آمریکا را در ناتو زیر سئوال می برد. این نگرش که مدافع حداقل درگیری آمریکا در منازعات بین المللی و تمرکز صرف بر روی امنیت آمریکا است از دهه 1930 توسط پرزیدنت روزولت مطرود شد. این نگاه می تواند آمریکا را از درگیری های موجود بین اعراب، به رهبری عربستان، با ایران دور نگاه دارد.

در دسامبر 2015، ترامپ با شاهزاده ولید بن طلال در توییتر وارد نزاع لفظی شد. بن طلال او را "مایه شرمساری نه تنها حزب جمهوری خواه بلکه تمام آمریکا" خواند. ترامپ در پاسخ نوشت:"ولید بن طلال می خواهد با پول پدرش سیاستمداران آمریکایی را کنترل کند. وقتی من انتخاب شوم دیگر نمی تواند چنین کاری را انجام دهد."

ترامپ گفته که حاضر است از عربستان در مقابل ایران محافظت کند، اما عربستان باید هرینه این کار را بپردازد. وی می گوید:"باید ببینم معامله ای که سر می گیرد چیست". این برخورد، خشم شدید سعودی ها را که عادت به این برخورد از سوی آمریکا ندارند برانگیخت. جمال خاشقجی، رئیس تلویزیون العرب در صفحه توییتر خود نوشت که ترامپ به عربستان به عنوان یک "منبع پول نقد" نگاه می کند.

2- ترامپ معتقد است که آمریکا می تواند و باید با روسیه همکاری داشته باشد و از ایجاد درگیری و دشمنی و یک فضای جنگ سرد جدید با روسیه خودداری کند. این نظر با نظریه دو تن از بهترین متخصصین جنگ سرد یعنی زیبیگنیو برژینسکی و توماس گراهام انطباق دارد. این دو متخصص روابط بین الملل روزگاری از مدافعان سرسخت جنگ سرد با شوروی بودند، اما امروز را دنیایی دیگر می بینند که برای ایجاد ثبات در آن به همکاری آمریکا و روسیه نیاز است. استدلال آنان این است که دشمنی آمریکا و روسیه به عدم ثبات در جهان منجر می شود ضمن اینکه آمریکا آن قدرت را ندارد که به تنهایی خواسته های خود را دیکته کند. سوریه نمونه بارز این مدعاست.

از آنجا که روسیه در موارد عمده ای در مسائل منطقه ای، از جمله درمورد سوریه در کنار ایران قرار گرفته، نگاه آشتی جویانه با روسیه خطر بروز تضاد عملی بین ایران و آمریکا را کاهش می دهد هر چند که شعار و دعوای لفظی از هر دو سو، یعنی آمریکا و ایران ادامه خواهد داشت.

3- مبارزه با داعش یکی از محور های سیاست خارجی ترامپ است. این موضوع نیز می تواند از تشدید درگیری عملی بین آمریکا و ایران جلوگیری کند. او در مناظره با کلینتون وی گفت:"من اصلا اسد را دوست ندارم اما اسد دارد داعش را می کشد. روسیه دارد داعش را می کشد و ایران هم دارد داعش را می کشد."

4- کاندیدای مورد علاقه اسرائیل خانم کلینتون بود. این مطلب در نشریات اسرائیلی کاملا مشهود بود. هر چند که آقای ترامپ گفته است که "حمایت از اسرائیل بخشی از هویت آمریکایی بودن است" اما وی بار ها از عباراتی مانند "ساختار قدرت جهانی" که علیه منافع مردم آمریکا توطئه می کند استفاده کرده که مورد اعتراض شدید سازمان های یهودی قرار گرفته است. در ماه اکتبر بزرگترین سازمان یهودیان آمریکا به او اخطار کرد که از بکار بردن کلماتی که "بطور تاریخی بار یهودی ستیزی دارد خودداری کند".

با این حال درست یک روز قبل از رای گیری، روزنامه های آمریکایی آخرین تبلیغ انتخاباتی او را نشانه بارز "یهود ستیزی" دانستند. او در آخرین تبلیغ خود از سه شخصیت حامی خانم کلینتون، از جمله سرمایه دار معروف جورج سوروس، به عنوان کسانی که اهرم های قدرت را دست دارند یاد کرده بود. هر سه تن یهودی اند. روزنامه اسرائیلی هاآرتص طی یادداشتی در روز 10 نوامبر نوشت که پیروزی ترامپ "بزرگترین پیروزی یهود ستیزی از سال 1941" بود.

برجام یکی از مسائل پر مناقشه در مناظره های تلویزیونی بین ترامپ و خانم کلینتون بود. ترامپ بار ها تکرار کرد که این بدترین توافق ممکن در تاریخ آمریکا بوده است. ترامپ نخست گفت توافق را پاره می کند، اما بعد عقب نشست و گفت دوباره مذاکره می کند و آنرا به نفع آمریکا تغییر می دهد. بالاخره متوجه واقعیت شد که برجام یک توافق دو جانبه نیست که بتواند به سادگی آنرا تغییر دهد، بلکه یک توافق هفت جانبه است که توسط شورای امنیت سازمان ملل نیز تایید شده است. در پایان در اظهارنظر عجیبی گفت که چنان "مراقبت پلیسی خواهم کرد که آنها (یعنی ایران) هیچ شانسی (برای نقض توافق) نداشته باشند!"

اما مشکلی که برای آمریکا ایجاد شده، صرف نظر از اینکه چه کسی رئیس جمهور باشد، این است که سلاح تحریم های ظالمانه علیه ایران از دست آمریکا گرفته شده است. هم رهبر معظم انقلاب به صراحت به این موضوع اشاره کردند و هم منطقا اگر تحریم های جدید بر روی ایران گذاشته شود (و یا ساده تر از آن تعلیق تحریم ها را ترامپ تمدید نکند) ایران برجام را به حالت تعلیق در خواهد آورد چرا که هدف از برجام رفع تحریم ها بوده است.

حال سئوالات پیچیده ای در این خصوص هست که به سادگی نمی توان به آنان پاسخ داد.

آیا ممکن است، حتی اگر ترامپ نخواهد، ظرف چهار سال آینده هیچ اقدامی از سوی کنگره تحت تسلط جمهوری خواهان برای اعمال تحریم های جدید بر ایران صورت نگیرد؟ اگر چنین اقدامی صورت گرفت موضع ترامپ چه خواهد بود؟ آیا با کنگره در خواهد افتاد (که بعید به نظر می رسد) همچنان که اوباما افتاد؟ اگر با کنگره همراهی کند پایان برجام را شاهد نخواهیم بود؟

آیا ترامپ طرز فکر مستقل خود را پی گیری می کند و با توجه به مواردی که پیشتر گفته شد وضعیت، بطور نسبی به نفع ایران تغییر می کند یا جمهوری خواهان اطرافش سیاست های تندی را نسبت به ایران شکل می دهند.

در هر حال سیاست ترامپ در مورد ایران مسلما به حالت مسالمت سه سال آخر اوباما نخواهد بود. اما از طرفی هم بعید است که به روابط خصمانه دوران جورج بوش که دو کشور به مرز جنگ نزدیک شدند، باز گردیم.

 

مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟ - نمناک

namnak.com/ترامپ-ایران.p39375
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۲ ساعت پیش - ترامپ ایران و نظر دونالد ترامپ درمورد ایران و مواضع رئیس جمهور جدید آمریکا در برابر ایران و صحبت های ترامپ راجع به ایران در نمناک.

مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟

digikalagh.ir/مواضع-و-سیاست-دونالد-ترامپ-در-برابر-ایر/
۵۶ ثانیه پیش - ترامپ ایران و نظر دونالد ترامپ درمورد ایران و مواضع رئیس جمهور جدید آمریکا در برابر ایران و صحبت های ترامپ راجع به ایران در نمناک.

مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟ - جالبناک

jalebnak.com/مواضع-و-سیاست-دونالد-ترامپ-در-برابر-ایر/
۲۹ دقیقه پیش - شما در خانه اخبار مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟ ... که باید جبهه انقلاب بردارد/ مناظره‌های کلینتون و ترامپ وهن جامعه بشری بود.

مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست - بازتاب 24

baztab24.com/search/?...مواضع...سیاست+دونالد+ترامپ...برابر+ایران+چ...
تمام اظهارات دونالد ترامپ درمورد ایران دونالد ترامپ در حالی به پیروزی رسید که یافته های تقریبا همه سازمان های نظر سنجی به شکست او دلالت می کرد در حالی که علائم ...

سیاست های کلینتون و ترامپ در قبال ایران چگونه است؟ - صدای ...

sedayiran.com/.../سیاست-های-کلینتون-و-ترامپ-در-قبال-ایران-چگونه-ا...
به گزارش ایرنا شماري از كارشناسان بر اين باورند؛ ‌مواضع هيلاري كلينتون و دونالد ترامپ در قبال برجام تا حدود زيادي همسو با مواضع حزبي است، هر چند در برخي محورها هم ...

مواضع سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست - فارسی فان

www.far30-fun.ir/search/?...مواضع+سیاست+دونالد+ترامپ...برابر+ایران...
مواضع سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست. «دونالد ترامپ» نا آشنا به سیاست خارجی و امور بین الملل است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه «پاکستان»، ...

نظر ترامپ درباره ایران و توافق هسته‌ای چیست؟ - فردا

www.fardanews.com/fa/.../نظر-ترامپ-درباره-ایران-و-توافق-هسته‌ای-چی...
۲ روز پیش - ترامپ در نشست کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل اعلام کرد: «توافق فاجعه‌بار با ایران را برخواهم چید. ... اکنون باید دونالد جی ترامپ را چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بدانیم. ... البته همانطور که قبلا هم اشاره شد (+)، مواضع ترامپ نه تنها درباره ایران، بلکه درباره سایر مسائل سیاست ... مراقبت از ذهن در برابر پیری مغز ...
دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا قبل از اعلام نتایج انتخابات مواضع و اظهارات خود را راجع به کشور ایران در میان صحبت هایش عنوان کرده بود.

ایران خبر - مواضع کلینتون و ترامپ در قبال ایران

www.irankhabar.ir/fa/doc/news/.../مواضع-کلینتون-ترامپ-قبال-ایران
شماري از كارشناسان بر اين باورند؛ ‌مواضع هيلاري كلينتون و دونالد ترامپ در قبال برجام ... وي سياست خارجي خود در قبال ايران در صورت پيروزي در انتخابات را در راستاي ...
۱ ساعت پیش - تصاویری از داخل جت شخصی 100 میلیون دلاری دونالد ترامپ.این جت یکی از ده ... مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟ تمام اظهارات دونالد ...
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - او با انتقاد از مواضع تد کروز دیگر نامزد و سناتور جمهوریخواه درباره بشار اسد و اینکه او گفته ... مناظره اصلی نامزدهای پیشرو جمهوریخواهان با حضور «دونالد ترامپ»، «تد کرزو»، «بن کارسون»،‌ .... دوستان مخالف سیاستهای دولت از سویی خواستار رفتار تنش زا در مقابل امریکا هستند و از طرفی هم ...... حساسیت دندان چیست ؟

«دونالد ترامپ»؛ مخالف سرسخت «توافق احمقانه» آمریکا با ...

www.mashreghnews.ir/.../دونالد-ترامپ-مخالف-سرسخت-توافق-احمقانه-آمر...
۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ترامپ با «احمقانه»خواندن توافق آمریکا با ایران می‌گوید: «این، یک توافق فاجعه‌بار و ناقص است. ... دونالد ترامپ در مسائل سياست خارجي، حامي سياست مداخله‌جويانه بوده و بارها ... منابع مالی ایران را نمی‌دادم و تحریم‌های علیه این کشور را دو برابر می‌کردم. ... مواضع نامزد مستقل انتخابات آمریکا که هیچ‌وقت انتخاب نمی‌شود + عکس.

اولین واكنش ترامپ به اعتراضات مردم آمریكا | دمادم

damadam.ir › اخبار › ایران خبر › سیاسی
به گزارش ایران خبر، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ پس از برگزاری ... "دوست و همپیمان" آمریکا · ۶ مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟

فریده فرهی: ترامپ و کلینتون برجام را کنار نمی‌گذارند - آخرین ...

www.akharinnews.com/.../106194-فریده-فرهی-ترامپ-و-کلینتون-برجام-...
فریده فرهی ، استاد برجسته علوم سیاسی و بین‌المللی دانشگاه هاوایی در گفت‌وگو با ... در عین حال، شکى نیست که مواضع او در ارتباط با برخى مسایل خاورمیانه تندتر از اوباما است. ... *ارزیابی دونالد ترامپ در خصوص سیاست اوباما در قبال ایران چیست؟

کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ۲۰۱۶ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ ...

https://fa.wikipedia.org/wiki/کمپین_ریاست_جمهوری_دونالد_ترامپ،_۲۰۱۶
مواضع پوپولیستی ترامپ در ضدیت با مهاجرت غیرقانونی، توافقنامه‌های متعدد تجارت آزادی که او آنها ... در ژوئیه ۲۰۱۵ اداره کننده سابق سیاسی کاخ سفید مخالفت‌ها با ترامپ را با .... ترامپ گفته در صورت انتخاب به ریاست جمهوری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری خواهد کرد. .... پرش به بالا ↑ "What does Donald Trump believe?

اظهارات خنده دار ترامپ در مورد ایران - خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/بخش.../360421-اظهارات-خنده-دار-ترامپ-در-مورد-ایران
۲۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - "دونالد ترامپ" نامزد جمهوری خواه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا به صورت ادامه دار و ... سپس تماس تلفنی می‌گرفتید و تحریم‌ها را دو برابر می‌کردید. ... نکته اول اظهارات "ترامپ" مبدل شدن ایران به یک قدرت تروریستی است که در این زمینه .... دکتر روحانی: عزت و استقلال ایران در این است که مواضع ما فقط از خواست و اراده ...

کدام یک به نفع ایران است؛ ترامپ یا کلینتون؟ - فرارو

fararu.com/fa/news/.../کدام-یک-به-نفع-ایران-است-ترامپ-یا-کلینتون
۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در مجموع می توان گفت پیروزی ترامپ یا هیلاری کلینتون خیلی برای ایران ... وی ادامه داد: «اکنون دونالد ترامپ شبیه یک معما است. ... وی ادامه داد: «در سیاست خارجی حزب دموکرات بین الملل گرا است در حالی که حزب ... البته خانم کلینتون هم چون می داند موضع اکثریت کنگره آمریکا سخت گیری در برابر ایران است برای آنکه با ...
تصاویری از داخل جت شخصی 100 میلیون دلاری دونالد ترامپ.این جت یکی از ده هواپیمای ... مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟ گزینه های ضد ایرانی ترامپ ...
۲ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - موضع سیاست خارجی ترامپ و کلینتون در قبال ایران، سوریه و روسیه ... در مصاحبه رادیو ایتالیایی پارس تودی گفت: مواضع سیاست خارجی نامزدهای انتخابات ... خارجی ترامپ و هیلاری کلینتون درباره سوریه، جمهوری اسلامی ایران و روسیه چیست؟ ... دیگر نامزد ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ در میان مردم آمریکا از محبوبیت ...
۱ روز پیش - دونالد ترامپ از همان ابتدا اعلام کرد از توافق هسته‌ای با ایران حمایت نمی‌کند. او که با مواضع تند و جنجالی‌ اش شناخته می‌شود، یکی از مخالفان اصلی برجام ...

برآورد کارشناسی از آمریکای پس از انتخابات 2016/ اولویت ها ...

www.dana.ir/.../برآورد-کارشناسی-از-آمریکای-پس-از-انتخابات-2016--او...
۴ روز پیش - انتخابات این دوره از برخی جنبه ها در سابقه حیات سیاسی آمریکا بی ... جامعه آمریکاست را می توان از درون مواضع دونالد ترامپ کاملاً مشاهده کرد. ... 3-اولویت ها و مطلوبیت های مهم برای جمهوری اسلامی ایران با نگاه به آمریکای پس از انتخابات چیست؟ ... که در صورت پیروزی ترامپ، پیش بینی تصمیمات او در برابر ایران بسیار ...

علت انتخاب نام ترامپ در کارتون سیمپسون ها چه بود؟ +عکس | ...

funnews.ir/علت-انتخاب-نام-ترامپ-در-کارتون-سیمپسون/
۵ ساعت پیش - گرینی همچنین اضافه کرد بر خلاف دونالد ترامپ واقعی، شخصیت کارتونی دونالد ترامپ در ... مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟

نظر نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا در مورد ایران چیست؟ | پایگاه ...

samaaknews.com/76054/نظر-نامزدهای-ریاست-جمهوری-آمریکا-در-مو/
۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - هرچند مواضع سناتور سندرز درباره ایران چندان خصمانه نیست اما اظهارات تند ... برای درک بهتر آینده رویکرد و سیاست آمریکا در قبال تهران در ادامه مواضع سه نامزد نهایی ... اما دونالد ترامپ از همان ابتدا اعلام کرد از توافق هسته‌ای با ایران حمایت ...

موضع روحاني درباره پيروزي دونالد ترامپ

dalesterostovaei.rozblog.com/.../موضع-روحاني-درباره-پيروزي-دونالد-تر...
۲ روز پیش - ... ترامپ 1 . موضع روحانی درباره پیروزی دونالد ترامپ - خبر… ... دونالد ترامپ گفت: نتیجه انتخابات آمریکا اثری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران.

سیاست‌های احتمالی ترامپ و کلینتون در بحران سوریه چیست؟ - ...

qudsonline.ir/.../سیاست-های-احتمالی-ترامپ-و-کلینتون-در-بحران-سوریه...
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سیاست‌های احتمالی ترامپ و کلینتون در بحران سوریه چیست؟ ... حداقل در بررسی مواضع ترامپ به نظر می‌رسد دموکرات‌ها جنگ‌طلب‌تر از جمهوری‌خواهان هستند. ... ایران و رژیم بشار اسد در سوریه وجود دارد که این امکان را به ایران می‌دهد تا امنیت رژیم ... او در برابر داعش موضع جنگ‌طلبانه دارد، در قبال دولت سوریه به دنبال تغییر رژیم ...

کدام برای ایران خطرناک تر است؛ ترامپ یا کلینتون؟ - نکته ...

nokteonline.com/.../کدام-برای-ایران-خطرناک-تر-است-ترامپ-یا-کلینتو...
۸ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کلینتون حتی مواضع اوباما را در حوزه سیاست خارجی این کشور نپذیرفت و این امر هم عاملی ... دونالد ترامپ با اینکه با سخنرانی تند خود علیه ایران و حتی کشورهای خاورمیانه، به دنبال .... روش‌های مؤثر برای جلوگیری از سرماخوردگی چیست؟

سیاست های مستقل ایران در برابر رییس جمهور آمریکا | برنامه - ...

www.ghatreh.com/.../سیاست-های-مستقل-ایران-برابر-رییس-جمهور-آمری...
۱ روز پیش - سیاست های مستقل ایران در برابر رییس جمهور آمریکا ... را متعهد می داند، اما بر مواضع خود بسیار پایبند است و احتمالا گامی بیش از این توافق نامه برای بهبود روابط ایران و آمریکا بر نخواهد داشت. دونالد ترامپ از همان ابتدا اعلام کرد از توافق هسته ای با ایران حمایت نمی کند. .... تاثیر انتخاب ترامپ بر مسأله فلسطین چیست؟

خبرهای خارجی | خبر فارسی

khabarfarsi.com/بین_الملل
خبرگزاری ایسنا: دونالد ترامپ، رییس جمهور منتخب آمریکا پس از دیدار با رهبران جمهوریخواه ... راز لباس بنفش کلینتون پس از شکست در انتخابات چیست؟ ... خون و جنگ ، احتمال تغییر سیاست خصمانه آمریکا علیه عراق و منطقه خاورمیانه را بعید دانست. ... ارتش سوریه در ادامه پیشرویهای خود در کریدور غربی شهر حلب به مواضع تروریستها در ...

پیشخوان خبر/ پاسخ متقابل روسیه برابر ترکیه چیست؟ - ...

www.irinn.ir/.../پیشخوان-خبر-پاسخ-متقابل-روسیه-برابر-ترکیه-چی...
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - IRINN | فارسی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ... پیشخوان خبر/ پاسخ متقابل روسیه برابر ترکیه چیست؟ ... این کشور تعبیر شود بنابراین روس ها در دو سطح سیاسی و نظامی با ترکیه برخورد می کنند. ... مواضع اخیر غربی ها در مقابل حضور روسیه در خاک سوریه خود نشان داد که غربی ها چندان در ... دونالد ترامپ کیست؟

سیاست - صراط

www.seratnews.ir/fa/politic
بازتاب آخرین اخبار ایران و جهان در صراط نیوز. ... معاون جدید روحانی هم سیاسی از آب درآمد/ تعیین تکلیف رییس میراث فرهنگی برای شورای نگهبان ... انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میان هیلاری کلینتون دموکرات و دونالد ترامپ جمهوری خواه در کمال ناباوری با پیروزی ترامپ خاتمه ... واکنش مناسب به فرافکنی روحانی درباره اختلاس چیست؟
رئیس کل بانک مرکزی در نخستین واکنش خود نسبت به انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، ارزیابی ... مواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟

نظر شما درباره رئیس جمهور شدن ترامپ چیست؟ / مازندمجلس - ...

mazandmajles.ir/.../نظر-شما-درباره-رئیس-جمهور-شدن-ترامپ-چیست؟.html
۱۹ ساعت پیش - حضور ترامپ در راس کاخ سفید چه تاثیری در اقتصاد یا سیاست خارجی ایران میگذارد؟ ... دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، برخی میگویند به علت مواضع ... کمیته تحقیق و تفحص برای پیگیری حقوق ملت ایران در برابر کشور ...

مواضع ترامپ درباره ایران چگونه است؟ - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/news/.../مواضع-ترامپ-درباره-ایران-چگونه-است
۶ ساعت پیش - اکنون که دونالد ترامپ برنده انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا معرفی شد،با ... از شاهکارهای سیاست خارجی هیلاری کلینتون است چرا که ایران در زمان تواق ...
انتقاد کارشناسان جمهوریخواه از مواضع سیاست خارجی ترامپ؛ دردسر تازه برای کلینتون. ۱۳ اسفند ۱۳۹۴. هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در انتخابات درون حزبی دموکرات ها و ... و هر یک با موضعگیری در برابر مواضع سرمایه‌دار جنجالی پیشتاز رقابت‌ها، ... ماجرای گفت و گوی نماینده کلیمیان ایران با یک رسانه اسرائیلی چیست (۶۰۳۶).
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - از یک سو دونالد ترامپ میلیاردر جمهوریخواه با زیر سوال بردن بسیاری از .... **ارزیابی شما از مواضع کاندیداهای ریاست‌جمهوری آمریکا نسبت به ایران و مساله برجام چیست؟ ... گرچه ابزارهای حقوقی در نظام بین‌الملل در برابر ایالات متحده آمریکا به عنوان ... آمریکا و مواضع روشن سیاسی وی نسبت به ایران و از سویی دونالد ترامپ ...

وقتش رسیده سیاست خارجی ترامپ را جدی بگیریم - دیپلماسی ...

irdiplomacy.ir/.../وقتش+رسیده+سیاست+خارجی+ترامپ+را+جدی+بگیریم...
پس وقت آن رسیده درباره احتمال رئیس جمهور شدن ترامپ و دیدگاه های او در سیاست خارجی به طور جدی صحبت کنیم. ... است، مواضع وی در برابر روسیه است، کشوری که به اعتقاد بسیاری در واشنگتن ... به اعتقاد دونالد ترامپ توافق هسته ای با ایران وحشتناک است. ... را در سخت ترین شکل ممکن اجرا کرد (و مشخص نیست که منظور او دقیقا چیست).
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اریک کنتر ضمن انتقاد از توافق هسته‌ای ایران، گفت آمریکا در برابر آزادی ... وی درباره توافق هسته‌ای ایران گفت: موضوعی که مرا خوشحال می‌کند این است که دونالد ترامپ در مواضع خود ضد توافق هسته‌ای، که سال گذشته بین ایران و ... او در معرض بادهای متغیر سیاسی قرار دارد. .... شبکه جهانی امام حسین (ع) به دنبال چیست؟
۲ روز پیش - به گزارش خبرآنلاین، پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ... حاصل شده در انتخابات آمریکا و تاثیر آن بر انتخابات ایران در سال آینده چیست؟ ... چون مواضع آقای ترامپ حکومتی نیست و شعارهای پوپولیستی می دهد و بر .... آقای روحانی و تیم ایشان با سیاست ورزی توانستند کشور را در برابر دشمنان ...
۱۳ ساعت پیش - خودروسازان اروپا نگران مواضع ترامپ درباره ایران ... درباره اثرات آغاز قریب‌الوقوع ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا، یک رسانه انگلیسی به موضوع ...
۳۶ دقیقه پیش - بهاره رهنما یکی از بازیگران زن ایرانی است که در ۱۰ آذر سال ۱۳۵۲ در هزاوه از توابع ... مطلب قبلیمواضع و سیاست دونالد ترامپ در برابر ایران چیست؟
دونالد ترامپ در حالی به پیروزی رسید که یافته‌های تقریبا همه سازمان‌های نظر سنجی به ... ترامپ گفته که حاضر است از عربستان در مقابل ایران محافظت کند، اما عربستان باید هرینه این کار را بپردازد. وی می‌گوید: "باید ببینم معامله‌ای که سر می‌گیرد چیست". ... می‌کرد و سابقه مواضع ضد جمهوری اسلامی گینگریچ هم به چند دهه پیش باز می‌گردد.
هر دو نامزد مطرح انتخابات آمریکا خود را برای افزایش فشار بر ایران آماده کرده اند و ... با مرور سخنرانی ها و اظهارنظر های دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون علیه ایران در چند ماه ... کلینتون با تاکید بر این که کشورش حامی رژیم صهیونیستی در برابر ... رئیس جمهور سوریه را سرنگون کند، ولی ترامپ منتقد سیاست مدخله جویانه آمریکا در سوریه است.

سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران هرگز تغییر نمی‌کند/ ...

shakhesnews.com/سیاست‌های-خصمانه-آمریکا-علیه-ایران-هر/
۱ روز پیش - سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران هرگز تغییر نمی‌کند/ اقدامات دونالد ترامپ باعث ... رییس جمهور در آمریکا نمی‌تواند مواضع ظالمانه آن‌ها در مقابل ایران را تغییر دهد. ... حالا باید منتظر باشیم تا این سیفون کشیده شود تا بدانیم مفهوم سخنان وی چیست. سفیر سابق ایران در مکزیک بیان کرد: کسانی که ترامپ می‌خواهد بر سر ...

ترامپ و كلينتون براي ايران فرقي ندارند - روزنامه آرمان

www.armandaily.ir/fa/main/.../ترامپ-و-كلينتون-براي-ايران-فرقي-ندار...
از يك سو دونالد ترامپ ميلياردر جمهوریخواه با زير سوال بردن بسياري از تابو‌هاي ... در ماه‌هاي گذشته يكي از حربه‌هاي تبليغاتي دونالد ترامپ هجمه و انتقاد به سياست ... ارزيابي شما از مواضع كانديداهاي رياست‌جمهوري آمريكا نسبت به ايران و مساله برجام چيست؟ ... گرچه ابزارهاي حقوقي در نظام بين‌الملل در برابر ايالات متحده آمريكا به عنوان يكي از ...
۶ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دونالد ترامپ هرجا كه مي‌توانست يادآوري مي‌كرد هيلاري كلينتون نماد ساختار ... هيلاري كلينتون از افزايش سرانه درآمد ملي و تلاش براي برابر كردن حقوق زنان ... وي همچنين بار ديگر از توافق هسته‌اي ايران دفاع كرد و گفت كه در زمان حضور به ... نامزد حزب سبزها در انتخابات رياست‌جمهوري امريكا مواضع سياست خارجي اين كشور ...

برآورد کارشناسي از آمريکاي پس از انتخابات 2016/ اولويت ها ...

www.mantagheazad.ir/.../برآورد+کارشناسي+از+آمريکاي+پس+از+انتخابا...
۳ روز پیش - انتخابات اين دوره از برخي جنبه ها در سابقه حيات سياسي آمريکا بي بديل ... جامعه آمريکاست را مي توان از درون مواضع دونالد ترامپ کاملاً مشاهده کرد. ... ۳-اولويت ها و مطلوبيت هاي مهم براي جمهوري اسلامي ايران با نگاه به آمريکاي پس از انتخابات چيست؟ .... بنابراين ابتکار هاي عملي دولت ترامپ در برابر ايران کاملا بستگي به ...
۳ روز پیش - انتخابات این دوره از برخی جنبه ها در سابقه حیات سیاسی آمریکا بی بدیل است. ... جامعه آمریکاست را می توان از درون مواضع دونالد ترامپ کاملاً مشاهده کرد. .... صورت پیروزی ترامپ، پیش بینی تصمیمات او در برابر ایران بسیار دشوار است.

سیاست روسیه در تحولات یمن چیست؟ - بی باک نیـــوز | ...

www.bibaknews.com/.../سیاست-روسیه-در-تحولات-یمن-چیست؟.html
«دونالد» رئیس‌ جمهور آمریکا شد · سقوط آزاد قیمت نفت با انتخاب ترامپ .... تاثیر نوع رویکرد ایران در سیاست های روسیه در برابر یمن چیست؟ مواضع ایران در این زمینه شبیه به روسیه است، گرچه ایران تندتر موضع گیری می کند و از لحاظ سیاسی، ...

ترامپ توافق هسته‌ای را کاملا اجرا خواهد کرد - پارس نیوز

www.parsnews.com/...سیاسی.../372023-ترامپ-توافق-هسته-ای-را-کاملا-ا...
۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - جیسون گرینبلت، مشاور دونالد ترامپ در امور اسرائیل و جهان یهود، در ... خود که نوعی عقب نشینی از مواضع قبلی‌اش در قبال ایران به حساب می‌آید، از ... تقریبا تمام جمهوری‌خواهان ارشد در آمریکا موضعی منفی در برابر توافق هسته‌ای با ایران نشان داده‌اند و ... حزبی، دونالد ترامپ «امنیت آمریکا» را در راس آنها خواند و گفت: «سیاست ...

جام نيوز - سیاسی

www.jamnews.ir/service/political?

تکلیف ایرانی‌ها با رئیس‌جمهور «دیوانه» چیست؟ .... دونالد ترامپ وعده داد توافق هسته ای ایران را پاره کند و از دولت باراک اوباما برای آزاد ... «نیازی نیست که ایران نسبت به مواضع احتمالی ترامپ واکنش عجولانه‌ای نشان دهد، چه از حیث مثبت و چه از جهت منفی.».

برچسب ها : تمام اظهارات دونالد ترامپ درمورد ایران ,
بازدید : 64 تاریخ : جمعه 21 آبان 1395 زمان : 11:56 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی