close
متخصص ارتودنسی
چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

  چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟   چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟  ویندوزها اگر توسط بدافزارها و ویروس ها مورد حمله قرار گیرند قطعا هنگ می کنند و کند می شوند. اما فقط این مشکلات نیستند. هنگ کردن ویندوز آن هم زمانی که در اوج کار با کامپیوتر هستیم مشکلی است که همه با آن روبرو بوده ایم و هستیم. به نظرتان علت های هنگ کردن ویندوز چه چیزهایی می تواند باشد؟   بورد اصلی کامپیوتر ها در اکثر موارد تنظیماتی از طرف کارخانه دارد که این تنظیمات اکثرا با سخت افزارهای مختلف سازگار…

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟

 

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟

 

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ 

ویندوزها اگر توسط بدافزارها و ویروس ها مورد حمله قرار گیرند قطعا هنگ می کنند و کند می شوند. اما فقط این مشکلات نیستند. هنگ کردن ویندوز آن هم زمانی که در اوج کار با کامپیوتر هستیم مشکلی است که همه با آن روبرو بوده ایم و هستیم. به نظرتان علت های هنگ کردن ویندوز چه چیزهایی می تواند باشد؟

 

بورد اصلی کامپیوتر ها در اکثر موارد تنظیماتی از طرف کارخانه دارد که این تنظیمات اکثرا با سخت افزارهای مختلف سازگار است. صفحات آبی، مشکلات هنگام بوت و فریز شدن برنامه‌ ها از رایج‌ ترین معمول ترین مشکلاتی است که در سیستم‌عامل ویندوز دیده می شود و راه‌ اندازی مجدد کامپیوتر هم در این مواقع تنها راه نجاتی است که پیش رو داریم.

 

البته این راه‌ اندازی دوباره دستگاه هم در این شرایط مشکلات مربوط به خودش را دارد که بعضی از آن ها شامل ذخیره نشدن و ناتمام ماندن کارهای در حال انجام و به هم ریختگی اطلاعات ذخیره‌ شده روی هارد ‌دیس می شود.
چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟غیر از این ها دیگر در این موقع کار کردن با ویندوز خسته کننده می شود.این مشکل بعضی از کاربران با بروز هنگ‌ های متوالی در سیستم‌عامل را عصبانی می کند. ممکن است حدس بزنند که سیستم عامل ویندوز باگ ‌های بسیاری دارد و همین باگ ها باعث ایجاد این مشکلات می‌شود. اما کارشناسان این نظر را ندارند.

 

به عقیده آن ها، ویندوز یک سیستم عامل پایدار است و بسیاری از کاربران نیز با ثبات و بدون مشکل از آن استفاده می کنند.البته یک نرم‌ افزار نمی‌ تواند صد در صد بدون مشکل یا باگ باشد، اما مهندسان مایکروسافت تا حد زیادی در این امر موفق بوده اند و سیستم‌عامل ویندوز را بدون خطا و باگ طراحی کرده ‌اند و در صورت بروز مشکلات نیز به سرعت اصلاحیه ‌هایی را ارائه داده اند تا مشکل حل شود.

 

علاوه براین بعضی از کاربران هستند که دائما با سیستم‌ عامل مشکل دارند و بیش از سایر کاربران با خطا های رایج ویندوزی و هنگ ‌های متوالی روبرو می شوند. این کاربران باید به این نکته توجه کنند که هنگ کردن جزئی از سیستم ‌عامل ویندوز به حساب نمی آید و باید علت این مشکل را پیدا کنند. در ادامه بعضی از رایج ترین دلایل هنگی ویندوز را بیان می کنیم:

 

حافظه و بورد اصلی

تعداد زیادی از هنگ‌ ها در سیستم‌عامل مخصوصا مواردی که با یک صفحه آبی همــراه می ‌شود و در اصطلاح Blue Screen Of Death نام دارد، به ‌دلیل مشکلات مربوط به حافظه رم یا بورد اصلی رایانه است. دلیل ایجاد این خطا نیز آماده نبودن امکان دسترسی به اطلاعاتی است که ‌باید در حافظه رم ذخیره می شود.

 

در صورتی که می خواهید خودتان برای این علت کاری کنید قبل از هر کاری می‌ توانید یک حافظه رم جدید را جایگزین حافظه قبلی کنید! در این شرایط اگر مشکل رفع شد، یعنی رم مشکل دار بوده است. اگر با رم جدید مشکل حل نشد، یعنی حافظه رم سالم است و مشکل به بورد اصلی مربوط می ‌شود.

 

تنظیمات بایوس

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم بورد اصلی کامپیوتر ها در بیشتر موارد تنظیماتی از طرف کارخانه دارد که این تنظیمات نیز اکثرا با سخت‌ افزارهای مختلف منطبق است. این تنظیمات می ‌تواند به‌ دلایل مختلفی به وسیله تکنیسین‌ ها و متخصصان کامپیوتر تغییر کند، اما وقتی که ظرفیت باتری بورد اصلی شما تمام شود،

 

تنظیمات بایوس به حالت اولیه برمی گردد و این برگشت به حالت اولیه ممکن است با سیستم‌ عامل شما سازگاری نداشته باشد.در این مواقع ‌باید کامپیوترتان را به‌ دست یک متخصص بسپارید تا تنظیمات مورد نیاز را دوباره روی آن اعمال کند. یکی از عمده ‌ترین مشکلاتی که در این شرایط برای کاربران پیش می ‌آید،

 

به ‌هم خوردن اولویت ‌های بوت کامپیوتر است. برای مثال اگر اولویت اول بوت روی حافظه فلش قرار بگیرد و فراموش کنید، حافظه فلش خود را از درگاه یو ‌اس‌ بی جدا کنید؛ ممکن است با خطای بوت مواجه شوید و فکر کنید ویندوز کامپیوتر به‌ طور کل با مشکل مواجه شده است.

 

سکته قلبی

رجیستری ویندوز مثل قلب ویندوز است و هنگامی که مشکل دار شود، یعنی سیستم‌عامل دچار حمله قلبی شده است! در صورت ایجاد این شرایط نیز احتمال به وجود آمدن هرگونه هنگ یا ناهماهنگی درعملکرد صحیح سیستم‌عامل و حتی عدم بوت صحیح آن وجود دارد. برای رفع مشکلاتی از این قبیل نیز می ‌توانید از پزشک‌ های رجیستری کمک بگیرید. یکی از این پزشک ‌ها نیز نرم‌ افزار قدرتمند ccleaner است.

 

راه ‌اندازهای اشتباه یا معیوب

درایور یا همان نرم ‌افزارهای راه ‌انداز، واسطه ‌ای بین سخت ‌افزار و نرم ‌افزار است که به سخت ‌افزارها نشان می دهد چه کاری را باید انجام دهد. اگر این برنامه‌ های راه ‌انداز خوب عمل نکنند، با سخت‌ افزارهای مربوط سازگاری نداشته باشد یا فایل‌ های آن‌ آسیب دیده باشد، ممکن است موجب هنگ کردن کامپیوتر و حتی نمایش خطای صفحه آبی بشود.

 

هنگ‌ هایی که به‌ دلیل این مشکل ایجاد می ‌شود اکثرا با یک کد خطا همراه است و در مواردی نیز کاملا واضح نام سخت‌ افزار دخیل در ایجاد مشکل نیز مشاهده می شود. در صورتی که به ‌همین راحتی نتوانید پیغام خطا یا سخت‌ افزار معیوب را تشخیص دهید نیز می ‌توانید پیغام خطا را در گوگل جستجو کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

 

حذف درایور و نصب مجدد آخرین نسخه از آن می ‌تواند راه حل مناسبی برای رهایی از مشکلات مربوط به این بخش باشد.

 

مشکلات هارد‌ دیسک

اگر تنظیمات بایوس را به درستی انجام داده‌ اید اما در موارد متعدد، سیستم‌ عامل هنگام بوت شدن با مشکل روبرو است و نمی تواند هارد ‌دیسک یا درایو بوت را شناسایی کند، مشکل به هارد‌ دیسک کامپیوترمربوط می شود.

 

مشکلات مربوط به هارد ‌دیسک در بیشتر موارد هنگامی مشاهده می‌شود که سعی می ‌کنید به فایل خاصی روی آن دسترسی پیدا کنید. تست سلامت هارد ‌دیسک با استفاده از ابزار Disk Bench به راحتی امکان‌ پذیر است.

 

تداخل سخت ‌افزاری

بسیاری از کاربران معتقدند که سیستم‌ عامل لپ ‌تاپ ‌ها نسبت به کامپیوتر رومیزی از پایداری بیشتری برخوردار هستند. این پایداری بیشتر به سیستم‌عامل نصب شده روی لپ ‌تاپ ارتباط ندارد بلکه مهم ‌ترین دلیل آن، سازگاری کامل قطعات سخت ‌افزاری به‌ کار رفته در لپ ‌تاپ با یکدیگر است.

 

ممکن است شما هنگام خرید کامپیوتر رومیزی خود با توجه به سلیقه و بودجه‌ ای که در اختیار داشته ‌اید قطعات مختلفی را تهیه کرده باشید. در مواردی دیده شده این قطعات با یکدیگر سازگاری کاملی ندارند و باعث فریز شدن سیستم‌ عامل و نمایش خطای صفحه آبی شده ‌است.

 

این ناسازگاری در اکثر موارد با مراجعه به بخش Device Manager به‌ صورت یک علامت خطر زرد رنگ قابل مشاهده است.نرم‌ افزار های راه ‌انداز، معیوب بودن سخت ‌افزار، تنظیمات اشتباه در بایوس و بعضی دلایل دیگر از عوامل تاثیرگذار در ایجاد این خطا است.
چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ویروس

در بعضی مواقع ویندوز ویروسی می ‌شود و از نظر کاربرانی که به امنیت خود توجهی ندارند این ویروس ‌ها هیچ مشکلی را ایجاد نمی ‌کند. اما بسیاری از مشکلات ویندوز به دلیل وجود همین ویروس ‌ها و آلوده شدن کامپیوتر است.

 

ویروس‌ ها ممکن است پردازشگر مرکزی را اشغال کنند و باعث حذف درایورها شوند. فایل ‌های سیستمی ویندوز را پاک کنند یا تنظیمات مدیریتی در سیستم‌ عامل را تغییر دهند. این تغییرات می ‌تواند دلایل بسیار روشنی برای هنگ کردن، فریز شدن یا حتی قفل کردن برنامه‌ های شما باشد.

 

منبع تغذیه

اگر سخت ‌افزارهای کامپیوتر شما سازگاری کاملی با یکدیگر دارند، تنظیمات بایوس را به درستی انجام داده‌ اید، از سلامت هارد‌ دیسک، بورد اصلی و حافظه رم هم مطمئن هستید اما باز هم کامپیوتر شما در بازه‌ های زمانی متفاوت دچار هنگ یا راه ‌اندازی مجدد می‌ شود، پیشنهاد می‌ کنیم منبع تغذیه را بررسی کنید.

 

منبع تغذیه یا همان پاور کامپیوتر می‌ تواند در صورت نیم‌ سوزشدن، کاهش توان برق ‌رسانی و… این مشکلات را برای کامپیوتر شما به‌همراه داشته باشد. گاهی اوقات افت ولتاژ و وجود نوسان زیاد در برق ساختمان نیز می ‌تواند این‌ گونه مشکلات را به وجود بیاورد.

 

نرم‌ افزار‌های دردسرساز

به ‌طور کلی، نرم‌ افزارها نمی ‌توانند موجب هنگ کردن سیستم‌عامل بشوند. اما گاهی بروز مشکلات در یک نرم ‌افزار یا وجود باگ ‌های فراوان در آن می ‌تواند عملکرد سیستم‌ عامل را با مشکل مواجه سازد. این مشکلات اغلب زمانی به ‌وجود می‌ آید که نرم ‌افزار مورد نظر اجرا شود.

 

بنابراین در صورتی که هنگام اجرای یک نرم ‌افزار کامپیوتر شما هنگ کرد یا برنامه مربوط به حالت فریز درآمد، پیشنهاد می‌ کنیم آن نرم ‌افزار را از روی سیستم‌ عامل حذف کنید. بعضی نرم‌ افزارها نیز دارای قابلیت اجرای خودکار هنگام بوت سیستم‌ عامل بوده و ممکن است در لحظه بوت شدن سیستم‌ عامل، مشکلاتی را به‌ وجود بیاورد.

 

گرما

قطعات رایانه ‌ای به گرما حساس ‌بوده و افزایش دما در محفظه قرارگیری این قطعات ممکن است به آنها آسیب برساند. در بسیاری از موارد این قطعات به ‌صورت خودکار در صورت افزایش حرارت، از کار می افتد و با این کار مانع از معیوب شدن قطعه مربوط می‌شود.

 

این قطع فعالیت به‌ صورت هنگ کردن سیستم ‌عامل یا راه‌ اندازی مجدد آن دیده می‌ شود. در مواردی نیز خطای ایجاد شده با بوق‌ یا بوق‌ های هشدار متوالی اعلام می ‌شود.

 

 

چرا ویندوز هنگ می‌كند؟ - باشگاه خبرنگاران جوان

www.yjc.ir/fa/news/4779704/چرا-ویندوز-هنگ-می‌كند
اگر علاقه دارید که بدانید چرا ویندوز رایانه شما هنگ می کند، دریچه برای شما ... بسیاری از هنگ‌ها در سیستم‌عامل مخصوصا آن هایی كه با یك صفحه آبی همــراه می‌شود و در ...

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ - پارس ناز

www.parsnaz.ir/ویندوز-هنگ-می-کند-کند-می-شود.html
چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود ،از کار افتادن ویندوز،اختلال در ویندوز،ویروسی شدن کامپیوتر،آنتی ویروس ویندوز،راه حل هنگ کردن ویندوز،آموزش نصب ویندوز.

چرا کامپیوتر هنگ می کند - تارنمای مهـرداد

mehrdad.blogsky.com/1390/12/28/post-197/
این اتفاقی است که برای همه می افتد. در حالیکه با کامپیوتر کار میکنید ، ناگهان می ایستد و پاسخی نمی دهد (فریز) یا یک صفحه آبی ظاهر میشود که اصطلاحا بدان "صفحه ...

چرا ويندوز من كند است؟

www.yadbegir.com/main/windo/slow_comp.htm
ترفند براي افزايش سرعت ويندوز. ... چرا ويندوز كامپيوتر من كند است؟ پايين آمدن سرعت ... ميزان حافظه رمي كه توصيه مي شود بستگي به سيستم عاملي دارد كه استفاده مي كنيد مثلاً: ... در بسياري موارد كامپيوتر متوقف مي شود يا به اصطلاح هنگ مي كند.

چرا ویندوز هنگ می کند؟ « کامپیوتر - یک دوست دات کام

www.1doost.com/Post-11482.htm
۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - صفحات آبی، مشکلات هنگام بوت و فریز شدن برنامه ها از جمله رایج ترین مشکلاتی به شمار می رود که در سیستم عامل ویندوز مشاهده می شود و تنها راه ...

برطرف کردن مشکل هنگ کردن سیستم - مقالات آموزشی شوو

www.shoo.ir/article/288
۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... رايانه از هنگ کردن متوالي سيستم و کند شدن سرعت رايانه رنج مي برند . ... اول از همه به دلایل هنگ کردن سیستم می پردازیم و راه حل برای هر حل مشکل را در ... یو هنگ میکند که در 99 درصد این مورد بعد از هنگ سیستم رستارت میشود و این روال ادامه می یابد . ... 3- نصب دو آنتی ویروس در روی یک ویندوز باعث هنگ کردن سیستم ...

سیستم شما کند شده است؟ با این ترفند تندش کنید! - سایت ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › علمي -آموزشی
۵ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شاید به تازگی دریافته‌اید که سیستم شما کمی‌ کند‌ کار می‌کند. ... این شما یا Scheme جلوه شیشه‌ای را که در ویندوز با آن آشنا هستیم، نمایش می‌دهد و در نتیجه ... کاسبی با ژتون غذای مهانسرای حرم امام رضا/ چرا آمار خودکشی ب. .... سیستم عامل بر روی هارد و اتلاف زمان زیاد برای خوانده شدن آن میباشد که سیستم کند می شود و می ...

X چرا کامپیوتر هنگ می کند : دلایل هنگ کردن کامپیوتر

it115.ir/freeze-computer/
برچسب ها: چرا کامپیوتر هنگ می کند؟ ... میکنید ، ناگهان می ایستد و پاسخی نمی دهد (فریز) یا یک صفحه آبی ظاهر میشود که اصطلاحا ... علت صفحه آبی در ویندوز چیست؟

چگونه از هنگ کردن کامپیوتر خود جلوگیری کنیم؟ - برسام

barsam.ir/archive/چگونه-از-هنگ-کردن-کامپیوتر-خود-جلوگیری/
۹ بهمن ۱۳۸۹ ه‍.ش. - حالا فرض كنيد كامپيوتر شما مدام هنگ مي‌كند و به اصطلاح فريز مي‌شود. ... حتما يك نسخه پشتيبان از اطلاعات مهم خود تهيه كنيد چرا كه ممكن است اين ... محيط كار اين نرم‌افزار بسيار ساده طراحي شده است و هر كاربري مي‌تواند به راحتي از آن استفاده كند. ... تمام مشكلات و هنگ‌هاي سيستم‌عامل تنها با نصب مجدد ويندوز رفع مي‌شود.

وقتي رايانه هنگ مي کند!

www.ettelaat.com/etiran/?p=17713
۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - می کند که نشانگر ماوس در جای خود بی حرکت می ماند ولی امکان کار با صفحه ... شود، نسبت به حالت عادی مدت بیشتری طول می کشد تا ویندوز اجرا شود.

چرا ویندوز هنگ می‌کند؟ - شگفت انگیز

www.shegeftangiz.com/archive/4223/چرا-ویندوز-هنگ-می‌کند؟/
هنگ هایی كه به واسطه این مشكل پدیدار می شود اغلب با یك كد خطا همراه بوده و در مواردی ... و درایورها را حذف كنند، فایل های سیستمی ویندوز را پاك كرده یا تنظیمات مدیریتی در ...

چرا "ویندوز" من هنگ می‌کند

www.fardanews.com/fa/news/308085/چرا-ویندوز-من-هنگ-می‌کند
۱۸ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - این اتفاق زمانی می‌دهد که رجیستری ویندوز دچار مشکل شود یعنی ... به کار رفته برای سیستم با هم ناسازگار باشد موجب هنگ ویندوز می‌شود که در ... زمانی که رایانه ویروسی شود و امنیت سیستم از بین برود ممکن است سیستم هنگ کند که ...

چرا ويندوز كامپيوتر من كند است؟ : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org › آموزش كامپيوتر
چرا ویندوز کامپیوتر من کند است؟ اسفند ۲۷, ۱۳۸۸ توسط : admin ... در بسیاری موارد کامپیوتر متوقف می شود یا به اصطلاح هنگ می کند. و در مواردی هم که کند می شود و ...

جام نیوز :: JamNews - چرا رایانه تان هنگ می کند؟

jamnews.ir/detail/News/236743
۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رایانه چرا رایانه تان هنگ می کند؟ ... باشید که آزمایش حافظه به منظور به حداقل رساندن بار اضافی روی ماژول‌های رم، به طور مستقل از ویندوز اجرا می‌شود.

معرفی 5 مشکل بسیار متداول در ویندوز 7 و چگونگی رفع آنها - ...

www.gooyait.com › آموزش
اگر سیستم شما در استفاده از ویندوز ۷ بیش از حد قابل تحمل کند و آهسته می باشد، سریع ترین راه حل برای رفع مشکل خاموش کردن اثرات ... ویندوز را مجدد راه اندازی کرده و امیدوار باشید که این مشکل حل شود. ... به محض اینکه یه دیسک رو تو اون درایور مییزارم سیستم هنگ میکنه ...... سلام چرا موقع نصب ویندوز 7 درایو ها رو load نمی کنه ارور میده.

چه چیزی باعث کُند شدن کامپیوترتان شده است؟ - زومیت

www.zoomit.ir/2012/11/10/3558/کامپیوتر-کند/
۲۰ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - وقتی کامپیوتر کند عمل می‌کند، بیشتر توصیه می‌شود که روی آن آنتی .... من نمی‌دانم چرا بعضی‌ها فکر می‌کنند پاک کردن پریفچ ویندوز باعث ... پخش کننده موسیقی سیستم هرچه قطعات آهنگ بیشتری داشته باشد، کندتر عمل می‌کند.

اینفوگرافیک : چرا کامپیوتر ها هنگ می کنند ؟! | گجت نیوز

gadgetnews.ir/32179/why-does-my-computer-keep-freezing/
رتبه: ۱۰۰% - ‏۳ رأی
۳۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اینفوگرافیک : چرا کامپیوتر ها هنگ می کنند ؟ ... هستند که می توان به عنوان ریشه و منشاء اصلی خرد شدن اعصاب شما باشند ، اگر کامپیوتر شما کند شده و یا دائماً هنگ می کند. .... تعداد ستاره های کهکشان راه شیری چگونه محاسبه می شود؟

6 نکته برای افزایش سرعت کامپیوتر - زوم تک

zoomtech.ir › عمومی › ۶ نکته برای افزایش سرعت کامپیوتر
... که سیستم دچار کند کاری می شود حتی اگر ویندوز ۷ روی سیستم نصب شده باشد . ... علت این همه کند بودن و دیر بالا آمدن کامپیوتر آن یکی این است که برنامه های زیادی در ... کلیک میکنید و بعد از آن دچار عذاب وجدان می شوید که چرا این کار را انجام دادید.

راهکار هایی عملی برای رفع مشکل کند شدن ویندوز - سرزمین دانلود

www.sarzamindownload.com/contents/1530/
آموزش افزایش سرعت ویندوز,دلیل کند شدن کامپیوتر,روش بالا بردن سرعت کامپیوتر,چه ... زمانی که کامپیوتر به کندی شروع به کار می‌کند و ویندوز با خطاهای فراوانی روبه‌رو می‌شود، ... نصب دوباره یک سیستم عامل باعث افزایش سرعت کامپیوتر می‌شود، چرا که تمام .... همش هنگ میکنه میخواستم بدونم میتونه از کارت گرافیک کامپیوتر باشه؟

چرا ویندوز و مرورگر هنگ کرده و کار نمی کنند - علم نوین

elmenovin.com › گوناگون › مرورگر
۲۶ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عدم باز کردن بیش از یک مرورگر یا صفحات زیاد اینترنتی و یا برنامه ها به طور همزمان ، چرا که از سرعت رم مصرف می شود و موجب هنگ کردن ویندوز خواهد ...

چگونه سرعت ويندوز خود را افزايش دهيم

www.tehranvila.com/Article/Windows7SpeedUp.html
كلمات كليدي : افزايش سرعت ويندوز 7 ، برطرف كردن كند شدن سيستم ، چگونه سرعت ... 7 خود را افزايش دهيم ، دلايل كند شدن كامپيوتر ، چرا ويندوز پس از مدتي كند مي شود ...

عیب یابی سخت افزاری - بهترين مطالب در مورد كامپيوتر همراه ...

www.mouse.loxblog.com/cat/4/0/عیب%20یابی%20و%20تعمیر.htm
امنيت.هك.عيب يابي.ويندوز.راهكار.ترفند.آموزش.ريجستري..... - كامپيوتر برتر. ... در صورت بروز این شرایط نیز احتمال وقوع هرگونه هنگ یا ناهماهنگی در عملكرد صحیح سیستم‌عامل و .... در حالتی که Fan به خوبی کار می کند شما باید جریان ملایمی از هوا را احساس کنید. .... چرا که چنین آسیبی باعث خرابی و از کار افتادن یکباره ی درایو می شود.

چرا ویندوز کامپیوتر من کند است؟ - دانشنامه رشد

danesh.roshd.ir/mavara/mavara-view_forum_threads2.php?comment...
۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - پایین آمدن سرعت ویندوز مشکلی است که هر کسی که با این سیستم عامل کار ... در بسیاری موارد کامپیوتر متوقف می شود یا به اصطلاح هنگ می کند.

چرا سرعت کامپیوتر کند می شود - اطلاعات کامپیوتری

mojtab1993.blogfa.com/post/27
اطلاعات کامپیوتری - چرا سرعت کامپیوتر کند می شود - آموزش برنامه نویسی ... ظاهر شدن صفحه آبي يا صفحه مرگ در ويندوز، هنگ كردن و يا ريست شدن دستگاه، از نشونه ...

چرا ریستارت کردن کامپیوتر اکثر مشکلات آن را برطرف می ...

www.yektapardazesh.ir/چرا-ریست-کردن-کامپیوتر-اکثر-مشکلات-آن-ر/
برای نشان دادن تاثیر ریستارت کردن، بیاییم نگاهی به یک مشکل رایج در ویندوز بیندازیم: ویندوز هنگ می کند و متوقف می شود و صفحه آبی نمایان می شود. صفحه آبی ...

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ - خانه

almiz.ir/news/146122
چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ n ویندوزها اگر توسط بدافزارها و ویروس ها مورد حمله قرار گیرند قطعا هنگ می کنند و کند می شوند. اما فقط این مشکلات نیستند.

چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ - دانلود کلیپ 4k

tvfars.com/چرا-ویندوز-هنگ-می-کند-و-کند-می-شود؟/
۱۷ دقیقه پیش - چرا ویندوز هنگ می کند و کند می شود؟ غیر از این ها دیگر در این موقع کار کردن با ویندوز خسته کننده می شود.این مشکل بعضی از کاربران با بروز هنگ‌ ...

بررسی دلایل کند شدن کامپیوتر و راههای رفع مشکل - پارسینه

www.parsine.com/.../بررسی-دلایل-کند-شدن-کامپیوتر-و-راههای-رفع-م...
۱۸ آذر ۱۳۸۷ ه‍.ش. - در صورت عدم موفقیت آمیز بودن موارد اشاره شده ، ویندوز را با Safe mode فعال و مجددا" عملیات فوق را تکرار نمائید . ... در نظر بگيريد كه سرعت كامپيوتر شما مرتباً كمتر و كمتر مي شود، ... اگر كامپيوتر شما هنگام بالا آمدن سيستم، آهنگ پخش مي كند، در صورتي كه آن را از ...... طنز/ چرا حسن روحانی نمی‌گذارد ما فوتبال ببینیم؟

راهنمای مقدماتی عیب یابی مشکلات متداول کامپیوتر تحت ویندوز

it.umz.ac.ir/.../راهنمای_مقدماتی_عیب_یابی_مشکلات_متداول_کامپیوتر_...
۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - زمانی که هر چند وقت یکبار کامپیوتر شما دچار هنگ یا crash می شود، یا ... هم از همان برنامه ای است که بیشترین مقدار منابع سیستمی را مصرف می کند.

کامپیوتر من زیاد هنگ میکند - کلوب

www.cloob.com/timeline/answer_3032_865651
۵ دی ۱۳۸۶ ه‍.ش. - 1-ویندوز بالا می آید یا خیر اگر قبل از بالا آمدن ویندوز هنگ می کند ... باشد دوم اینکه موس حرکت می کند ولی MyCOMPUTERباز نمی شود ممکن است که ...

چرا ویندوز هنگ می کند

pcfa98.rozblog.com/tag/چرا+ویندوز+هنگ+می+کند
صفحات آبی، مشكلات هنگام بوت و فریز شدن برنامه‌ها از جمله رایج‌ترین مشكلاتی به شمار می‌رود كه در سیستم‌عامل ویندوز مشاهده می‌شود…,چرا ویندوز هنگ می کند,پی سی فا.

چرا کامپيوتر من خاموش نميشه؟؟؟ - دنیای رجیستری

hadiregedit.persianblog.ir/post/58/
خيلي از افراد خاموش كردن رايانه از طريق Shutdown ويندوز را رها مي كنند و با فشردن ... بعد از بالا آمدن ويندوز آن را Shutdown مي كنيم تا معلوم شود آيا اشكال از برنامه هاي ... اگر بازهم رايانه مان هنگ كرد و خاموش نشد مي فهميم كه اشكال از سيستم عامل ماست و لذا ...

computer - دلیل هنگ کردن بیش از حد کامپیوتر چیست؟

computersaiiar.blogfa.com/post-11.aspx
4- CD که همراه مادربرد است باید پس از نصب ویندوز نصب شود. 5- درایورهای سخت افزاری ... 1- در صورت داغ شدن بیش از حد CPU سیستم هنگ می کند. پس فن های سیستم و ... چرا خطوط فارسي در سايت ها خرچنگ قورباقه ديده ميشوند؟(براي دانلود اينجا كليك ...

پرسش و پاسخ کامپیوتری

computer-q-a.blogfa.com/
نمی دونم چرا هر سی دی یا دی وی دی رو در دی وی دی درایو میذارم سیستم هنگ می کنه ؟ .... شما به روز است یا نه فایروال شما کار می کند یا نه و ویندوز شما به روز می شود یا نه !

چگونه سرعت کامپیوتر خود را بالا ببریم - مهمترین اخبار ...

vista.ir/article/242006/چگونه-سرعت-کامپیوتر-خود-را-بالا-ببریم
در نظر بگیرید كه سرعت كامپیوتر شما مرتباً كمتر و كمتر می شود، برنامه های نرم افزاری ... در آخر، همه پنجره ها را با دستور ok ببندید و ویندوز را دوباره استارت كنید. ... اگر كامپیوتر شما هنگام بالا آمدن سیستم، آهنگ پخش می كند، در صورتی كه آن را از كار .... شهری با تخم‌مرغ‌های نیمرویی غول‌پیکر+ عکس · چرا احتمالا ترامپ برای ما بهتر است ...

هر سئوال که ممکن است هنگام کار با کامپیوتر با آن ... - AMIR ...

amirhosseinict.blogfa.com/post-4.aspx
۱۱ دی ۱۳۸۷ ه‍.ش. - -1 سي دي فيلم من در كامپيوتر اجرا مي شود ولي در ويدئو سي دي نمي خواند چه ..... خوب اگر ويندوز شما در بعضی مواقع بطور خودکار restart می کند برای ...

چرا ویندوز هنگ می کند؟ | كاني نت|KaniNet

kaninet.ir/tag/چرا-ویندوز-هنگ-می-کند؟/
کانی نت: صفحات آبی، مشكلات هنگام بوت و فریز شدن برنامه‌ها از جمله رایج‌ترین مشكلاتی به شمار می‌رود كه در سیستم‌عامل ویندوز مشاهده می‌شود و تنها راه خلاصی از آنها نیز ...

چرا گوشی های اندرویدی بعد از مدتی کند می شوند و چگونه ...

farnet.ir/.../why-android-phones-slow-down-over-time-and-how-to-spee...
چرا گوشی ‌های اندرویدی بعد از مدتی کند می ‌شوند و چگونه سرعت آن ها را افزایش دهیم؟ ... به دلیل استفاده بیش از حد از پردازنده وRAM باعث کندی دستگاه شما می شود. با کم ... یک راه حل کلی: همان‌طوری که نصب مجدد ویندوز می‌تواند سرعت رایانه‌تان را افزایش دهد ...

چرا ویندوز 8 هنگ می کند - درباره ی ما

nexusfa041.ir/post/چرا-ویندوز-8-هنگ-می-کند.html
چرا کامپیوتر من خاموش نمی شود؟؟ احتمالاً تا به حال برایتان پیش آمده که رایانه شما در هنگام خاموش شدن با مشکل برخورد کند مثلاً هنگ کند. در این گونه مواقع چه می کنید؟

تشخيص آلوده بودن سيستم به ويروس هاي كامپيوتري - ICT

ict1.tbzmed.ac.ir/amozesh/tashkise_virose_sistem.htm
ويروس همچنين ممكن است هنگام داونلود كردن فايل هايي از اينترنت خود را منتشر كند . ويروس هاي ... 2- هنگام اجرای نرم افزارها ، آنها هیچ عکس العملی نشان نمی دهند ویا مرتبا سیستم هنگ می کند. 3- کامپیوتر شما خودبخود ری استارت می شود و عملکرد معمولی ندارد ... علائمي كه ممكن است در نتيجه عملكرد نرمال سيستم عامل ويندوز نیز مشاهده شود.

۴۰ نکته برای حل مشکل کامپیوتر، قبل از تماس با متخصص - ...

www.delgarm.com/information-it/tarfand/24768-مشکل-کامپیوتر
۱۱ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اگر کامپیوترتان به طور تصادفی قفل می کند ولی در ظاهر هیچ مشکل نرم افزاری ... تنظیمات درستی ندارد، می تواند باعث هنگ کردن ویندوز طی فرآیند بالا آمدن شوند. ... اگر کامپیوتر یا لپ تاپ تان اصلا روشن نمی شود، و البته مشکل از پریزهای .... چرا؟ با این کار اطمینان می یابید هیچ فایل آسیب دیده یا خرابی روی سیستم ...

بررسی Restart شدن خود به خود رایانه (Troubleshooting) | مجله ...

www.digicast.ir/?p=1326
۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ۵- گاهی در اثر ویروسی شدن سیستم، کامپیوتر Restart می شود. ... معمولا چنین مشکلاتی که در ابتدای بوت ویندوز رخ می دهد از رم ، عملکرد ... جریان برق از آن عبور می کند باعث ریستارت ناگهانی سیستم شود؟ ... کامپیوتر من وقتی باهاش کار می کنم یکدفعه بعد چند ساعت هنگ میکنه ..... چرا لامپ هارد روی کیس روشن نمیشه؟

سوال نرم افزاری سرعت لپ تاپم کم شده و مدام هنگ می کند [آرشیو ...

www.daneshju.ir/forum/sitemap/t-192677.html
۹ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 10پست - ‏5 نویسنده
اوایل سرعتش خیلی عالی بود ولی الان زیاد هنگ میکنه . ... سوال نرم افزاری سرعت لپ تاپم کم شده و مدام هنگ می کند ... تاثیر زیادی نداشته از طرفی کلی فیلم و برنامه روشه نمیتونم ویندوز رو عوض کنم میخواستم ... حال سيستم را ريست كنيد ويندوز معمولا هم خيلي سريع تر بالا مي آييد و سرعت آن هم خيلي بيشتر مي شود.

چرا گوشی‌ موبایلمان هنگ می‌کند؟ - رسانه ی خبری وبلاگی

isna.rasanetv.ir/page-828247.html
گوشی‌های هوشمند اگرچه امکانات متعددی در اختیار چرا گوشی موبایلمان هنگ می کند؟ ... اگر علاقه دارید که بدانید چرا ویندوز رایانه شما هنگ می کند دریچه چرا وقتی چرا vpn هنگ می‌کند ؟ archive kerio برای ... چرا سرعت گوشی اندروید کند می‌شود و هنگ می کند .

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ...

it.rums.ac.ir/index.aspx?siteid=36&pageid=2496
ابتدای نصب ويندوز ، هارد SATAدر صفحه نصب شناخته نمی شود. چرا داخل BIOS و windows، ظرفيت هارد کمتر از ميزان اسمی آن نمايش داده می شود؟ بعد از نصب هارد به ... هنگام ديدن فيلم با کارت گرافيک دارای چيپ 6200، دستگاه هنگ می کند. دستگاه هنگام ...

سایت تخصصی کامپیوتر - چرا ویندوز كامپیوتر من كند است؟

computer1400.mihanblog.com/post/18
۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - پایین آمدن سرعت ویندوز مشكلی است كه هر كسی كه با این سیستم عامل كار كرده ... در بسیاری موارد كامپیوتر متوقف می شود یا به اصطلاح هنگ می كند.

پروتاپ - زمانیکه ویندوز بالا نمیاد چه باید کرد؟

www.protoponline.com/.../85-زمانیکه-ویندوز-بالا-نمیاد-چه-باید-کرد؟.h...
بعد از اجرای مجدد ويندوز , ويندوز ديگر بالا نيايد و مثلا در صفحه بوت گير کند , در اين ... بوت سبب هنگ میشوند، که این روش شما را به قبل از نصب آن نرم افزار میبرد. ... که مراحل اولیه‌ی نصب آغاز شود، بعد از این کارها ویندوز از شما سوال می‌کند که چکار می ...

کند باز شدن منوی راست کلیک ویندوز :: ترفندهای کامپیوتری

tarfandha.blog.ir/post/65
آیا وقتی بر روی یک فایل یا پوشه راست کلیک می‌کنید منوی راست کلیک دیر باز می‌شود و یا سیستم شما هنگ می‌کند؟ آیا وقتی به این مشکل بر می‌خورید تصمیم به ...

مباحث کامپیوتری - چرا لینوکس از ویندوز بهتر است!!!

mcomputer.blogfa.com/post-12.aspx
اگر مرورگر وب هنگ کند کل سیستم هنگ می کند، و شما نیاز به ریستارت سیستم دارید! ... در ویندوز اگر سیستم عامل خراب شود، هیچ راه ساده ای برای بازگردانی سیستم ...

چند دستور كوچك ولي پركاربرد براي رفع مشكل هنگ ناگهاني ...

eliass.ir/post-44.aspx
چند دستور كوچك ولي پركاربرد براي رفع مشكل هنگ ناگهاني ويندوز و ايراد در هارد ديسك ... اين سوئيچ بدسكتورهاي درايو را بررسي و اصلاح مي كند و بهتر است همراه سوئيچ /P ... ویندوز اسکن می کند صفحه آبی اسکن ازبین نمی رود همیشه تکرار می شود چرا ...
بازدید : 100 تاریخ : جمعه 21 آبان 1395 زمان : 18:1 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی