close
متخصص ارتودنسی
با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

  با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود   با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود  برخی از خانم ها از گشاد شدن واژن خود ناراحت هستند. اما جای نگرانی نیست چون می توان واژن را به حالت اول برگرداند.    تمرینات کگل بهترین روش برای تنگ کردن واژن هستندتاثیر ورزش کگل بر تنگ کردن واژنتنگ کردن واژن با تمرینات کگلتمرینات کگل، رایج ترین ورزش های تنگ کردن واژن هستند. ورزش های کگل ورزش هایی برای تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم و راست روده (رکتوم) هستند. مبدع این ورزش…

با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود

 

با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود

 

با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود

با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود 

برخی از خانم ها از گشاد شدن واژن خود ناراحت هستند. اما جای نگرانی نیست چون می توان واژن را به حالت اول برگرداند. 

 

تمرینات کگل بهترین روش برای تنگ کردن واژن هستند
تاثیر ورزش کگل بر تنگ کردن واژن
تنگ کردن واژن با تمرینات کگل
تمرینات کگل، رایج ترین ورزش های تنگ کردن واژن هستند. ورزش های کگل ورزش هایی برای تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم و راست روده (رکتوم) هستند. مبدع این ورزش ها آرنولد کگل متخصصی زنانی است که در دهه 1940 میلادی این ورزش ها را برای کمک به درمان بی اختیاری پس از زایمان ابداع کرد.

 

همه می دانیم که ورزش کردن باعث سلامتی جسم می شود؛ اما توجه اصلی مردم در ورزش، به ماهیچه های بزرگی مانند بازو و ساق پا جلب می شود. موضوع ظریفی که کمتر به آن توجه می شود، تقویت ماهیچه های کوچک و قدرتمندی در بدن خانم ها است. این ماهیچه های حساس در بخش تحتانی لگن قرار دارند؛

 

ماهیچه های پر رمز و راز کگل. ماهیچه های کگل با شکلی شبیه عدد هشت انگلیسی، واژن و مقعد را احاطه می کنند. ماهیچه های کگل از اندام های لگنی مانند مثانه، راست روده، رحم و واژن محافظت می کنند. در واقع شما با نیرومند کردن عضلات کگل، اندام های جنسی خود را نیرومند می کنید.تقویت عضلات واژن از راه ورزش و تنگ کردن واژن با تمرینات کگل تاثیرات مثبتی در روابط زناشویی دارد.

 

تنگ کردن واژن بعد از زایمان :

سئوال بیمار:من تا کنون سه بار زایمان طبیعی کرده ام . در نتیجه این مسئله، من متوجه تغییر سایز در واژن خودم شده ام که متاسفانه این امر باعث شده ، در هنگام سکس احساس شرمساری بکنم چرا که حس میکنم واژن من بسیار گشاد شده است. آیا این مسئله بعد از زایمان یک امر همگانی می باشد؟ آیا راهی برای به حالت قبل در آوردن واژن وجود دارد؟

 

سئوالات پزشک:آیا این چیزی نیست که شریک شما به شما گفته یا بخاطر معاینه های شخصی خودتون از واژن اینطور نتیجه گرفته اید؟ یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن میزان گشادی اون رو حدس بزنید و اینکار رو زمانیکه در شرایطی بودید که ماهیچه های واژن باز بوده اند انجام داده اید؟ یا اینکه آسان قرار گرفتن پنبه های مخصوص قاعدگی در داخل واژن باعث شده شما چنین نتیجه ای بگیرید؟

 

پاسخ پزشک:به هر جهت، زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد و همچنین نحوه پاسخگویی و رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که میبایست فرد خود را با آنها بوسیله کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف، انتظارات و درخواستهای مختلف یا کارهای دیگر، تطبیق دهد.

 

بعضی وقتها موارد و کمکهای پزشکی نیز راهگشا خواهند بود، اما در ابتدا با همسرتان مشورت کنید، اگرچه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که احتمالا مد نظر و نگرانی هر دوی شماست صحبت کنید. باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب، جزئی از زندگی هر فرد محسوب میشود و کاملا هم طبیعی است.

 

فرد نیز باید ظرفیت پذیرش آن را در یک رابطه دراز مدت داشته باشد. آیا شما در زمان ادرار دچار مشکل خاصی نیز هستید؟ خیلی از زنهایی که احساس میکنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده، اذعان میکنند که دچار ریزش ادرار هم هستند، خصوصا در زمانهایی که می خندند یا قلقلک میشوند و یا عطسه میکنند.

 

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند، خواهد شد .این تمرینات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) نیز منجر خواهد شد، چراکه باعث قویتر گردیدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید.

 

تمرینات کگل، کیسه مثانه رو هم سفت تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد، بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگ تر خواهند کرد.

 

با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود - سایت تفریحی

k54.ir/news/193602
با این ورزش واژن خانم ها تنگ تر می شود. برخی از خانم ها از گشاد شدن واژن خود ناراحت هستند. اما جای نگرانی نیست چون می توان واژن را به حالت اول برگرداند. تمرینات کگل ...

با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید - دلگرم

www.delgarm.com/marriage/marriage.../21979-تنگ-کردن-واژن-مهبل
۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - متاسفانه خیلی از زن‌ها هستند که این امر باعث نگرانی آنها می شود و مشخصاٌ ... این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم ها اتفاق می افتد مزید ... البته با انجام ورزش های کیگل یا ورزش‌های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری ... را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ‌تر خواهند کرد.

مشکلی به نام گشادی واژن در زنان - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/50272/مشکلی-به-نام-گشادی-واژن-در-زنان
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بسیاری از خانم ها با مشکل گشادی واژن، نزد پزشک مراجعه می کنند و عمده سوالاتشان از ... کشیده شده اند، انجام تمرینات کیگل (ورزش های عضلات کف لگن ) است. این تمرینات نه تنها با انعطاف پذیر و قویتر کردن ماهیچه ها و سفت شدن عضلات ... تنگ شدن واژن نخواهد شد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه مهبل تنگ تر می شود.

تمرينات ساده براي تنگ كردن واژن - دمت جیز | مدل لباس, اس ام ...

www.dametjiz.com/تمرينات-ساده-براي-تنگ-كردن-واژن/
با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید,آموزش تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن واژن ... تنگ کننده سوراخ زنان, تنگ کردن واژن , تنگ کردن واژن, مشکل گشادی واژن خانم ها و ... شود. آنها کیسه مثانه را هم سفت تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری ... واژن را تنگ نخواهند کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگتر می کنند.

ورزش و تمرین کگل باعث تنگ شدن واژن خانم ها می شود؟ - ...

baztab24.com/.../ورزش+و+تمرین+کگل+باعث+تنگ+شدن+واژن+خانم+ها+م...
۵ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این مطلب در مورد ورزش کگل می خوانیم که باعث تنگ شدن واژن در زنان ... کرد، بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگ تر خواهند کرد. برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ورزش و تمرین کگل باعث تنگ شدن واژن خانم ها می شود؟

مشکل گشادی واژن خانم ها و مقاربت زناشویی | جدید 95

www.rahafun.com/مشکل-گشادی-واژن-خانم-ها-و-مقاربت-زناشوی.html
مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن واژن ... گشاد شدن دریچه واژن خانم ها است که این اتفاق به دلایل مختلفی می افتد و در بسیاری از موارد قابل درمان است. ... گاهی به مسئله ارتباط گشادی واژن خانمها با مقاربت بر میخوریم. .... بسیاری از عشق بازی ها " میان- مایه " می مانند و پیش تر نمی روند .
... و اصطلاحا می ... برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هست و هم تمرینات ورزشی. ... تنگ کردن واژن در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر ... این روش اگر واژن بیش از حد تنگ شود عمل دخول به سختی و همراه با درد ... 6 . ... مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ
جدیدترین تکنولوژی تنگ کردن واژن 2- تنگ کردن واژن عمل تنگ کردن واژن هزینه تنگ ... 72 ساعت بعد از عمل امکان پذیر است و 24 ساعت بعد از عمل بیمار می تواند ورزش کند . ... به این ترتیب و با استفاده از این تکنولوژی خانم ها می توانند حدود 10 تا 15 سال جوان ... 1- تاثیر مکانیکال که بسیار سریع است و باعث تنگی ولو یا فرج میشود .

تنگ کردن واژن به شیوه های غیر از جراحی - رژیم

pezeshkin.ir/تنگ-کردن-واژن-به-شیوه-های-غیر-از-جراحی/
۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - متاسفانه خیلی از زن‌ها هستند که این امر باعث نگرانی آنها می شود و مشخصاٌ ... این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم ها اتفاق می افتد مزید ... البته با انجام ورزش های کیگل یا ورزش‌های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری ... را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ‌تر خواهند کرد.
بدترین حالت وقتی است که ، این گشاد شدن واژن و شل شدگی بافتی با بی اختیاری ادرار ... ادرارى و درد در هنگام نزديكى هستند و در كل كيفيت زندگى در آنان پايين تر است . ... حتی اگر خانمها هیچگونه مقاربت ،بارداری و یا زایمان طبیعی هم نداشته باشند ... در روش جراحی تنگ کردن واژن ، فقط ورودی واژن تنگ میشود ؛که یکی از عوارض این کار ...
در این مقاله به بیان دلایل گشاد شدن واژن و راه حل های درمان گشادی واژن می پردازیم : ... خانم ها با گشادی واژن روبر هستند همیشه این سوال را از خود می پرسند که آیا همسر و شریک ... ضعف دیواره واژن ، انجام ورزش های شدید بدنسازی ، انجام زایمان های طبیعی متعدد ... شود ، در واقع با انجام تمرینات کیگل می توان ماهیچه های ورودی دهانه مهبل را تنگ تر نمود .
در افراد متاهل می توان جراحی تنگ کردن واژن ( پرینورافی ) را همزمان با جراحی های نامبرده در یک ... تنگ تر کردن واژن ... سلام خانم دکتر من بیست و چهار سالم و عقد کرده هستم همسرم از گشادی واژنم شاکیه و میگه هیچ .... انجام این ورزش حداقل 4 ماه توصیه میشود.

بیماری های زنان زایمان نازایی - تنگ کردن واژن

www.doctorzanan.blogfa.com/tag/تنگ-کردن-واژن
مطالعه مقاله عمل زیبایی واژن سایت جدیدم توصیه می شود. .... میخوام کلا دستگاه تناسلیم زیباتر بشه چون شنیدم عمل لابیا با تزریق چربی قشنگ تر میشه .... برخی اوقات این علایم همراه با گشادی واژن می باشند که باید جراحی پرینورافی جهت ترمیم واژن ..... روش های جوانسازی واژن و دستگاه تناسلی خانمها شامل : لابیاپلاستی + تنگ کردن واژن ...

بیماری های زنان زایمان نازایی - عمل تنگ کردن واژن

doctorzanan.blogfa.com/tag/عمل-تنگ-کردن-واژن
تنگ کردن واژن با لیزر بیشتر در مورد افرادی که زایمان طبیعی نداشته اند کاربرد ..... مسلما ورزش های کگل و رفع عفونت رحم تاثیر بر تنگ شدن واژن دارند ولی در نظر داشته ... جهت درمان درجات شدید تر افتادگی و نیز ترمیم پرینه و تنگ کردن واژن بطور ... این عمل یکی از بی عارضه ترین عمل های جراحی زنان محسوب میشود و اکثرا" در خانم هایی ...
یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن میزان گشادی اون رو حدس بزنید و ... میله های هالتر واژن هم برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود که می توان آنها را ازمغازه های ...

ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت ...

salamati.jala.ir/.../ژل-تنگ،-منقبض-و-خوشبو-کننده-واژن-زنان-تنگ-کر...
... از حد میسه تو روز طبیعتا دهانه واژن گشاد تر میشه وقتی رابطه پشت سر هم باشه ولی وقتی .... ۱- اگر خانم بخواهد در اینده باردار شود و قبل ازین هم بچه داره برای تولد در اینده ... خیلی موثر بود با نمونه های دیگر هیچ وقت جواب نگرفته بودم اما این ژل تاثیر .... این ژل برای افرادی توصیه می شود که در رابطه زناشویی به تنگ کننده واژن نیاز دارند.

چگوه با لیزر واژن تنگ میشود - پارس ناز

www.parsnaz.ir/think-power-laser-is-tight-vagina.html
حتی اگر خانمها هیچگونه مقاربت، بارداری و یا زایمان طبیعی هم نداشته باشند، گشاد شدگی واژن؛ سرنوشت قطعی واژن همه خانم ها است. ... از چه سنى معمولا از این لیزر برای تنگ کردن واژن استفاده میشود؟ ... چه زمانى از سیکل قاعدگى براى انجام تنگ کردن واژن با لیزر مناسب تر است؟ .... اگر دخترا تو استادیوم ورزشی فوتبال راه بدن چی میشه.
کگل,کیگل,تنگ کننده,ورزش کگل,kegel,تنگ کننده واژن,ورزش کگل,عضلات لگن,افزایش میل جنسی خانمها,عضلات کف لگن,تنگ کننده زنان ... در دايره هاي پزشكي اين عارضه به عنوان ناتواني جنسي در زنان شناخته مي شود. ... دلواپسي جنسي در زنان با هر سني اتفاق مي افتد ولي ممكن است در زمان هاي آسيب پذيري هورموني شايع تر باشد، مانند ...

كسي درباره عمل تنگ كردن دهانه واژن چيزي ميدونه؟ - صفحه 1 - نی ...

www.ninisite.com › ... › پيش از بارداري › ساير موضوعات پيش از بارداري
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 12پست - ‏8 نویسنده
ورزش های دوران بارداری .... لذا بيشتر خانمها و حتي آقايان از اين موضوع رنج ميبرند. ... بعد از عمل (مانند : تنگ شدن زياد از حد كه باعث درد ميشود و عفونتهاي واژينال و. ... اين قطره با عصاره گياهان ، باعث منقبض (تنگ) شدن بافتها و ماهيچه هاي واژنال ... موجود است) كاملا شستشو داده و سپس به مقدار چند قطره در داخل واژن چكانده شود .
۱۵ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. - بسياري از خانمها در اوّلين مراقبت حاملگي شان اين سوال را مطرح مي كنند كه مقاربت .... وضعيت عادي مقاربت برايتان مشكل تر مي شود و علاوه بر اين با بزرگ شدن رحم و ... از شلي واژن بعد از زايمان بهتر است روزانه چندين مرتبه اين ورزش را انجام دهيد ... طول آن را افزايش دهد تا واژن تنگ شده و در هنگام دخول دهانه ی آن تنگ تر باشد.

مرتبط | تنگ کردن واژن با ورزش کگل - خانه

mortabet.com › سلامت › پزشکی و سلامت
تنگ کردن واژن این روزها در بین خانم ها بسیار مرسوم شده است و همه به دنبال راه های ... یکی از ورزش هایی که باعث تنگ کردن واژن میشود ورزش کگل میباشد این ورزش به ... با نیرومند کردن این عضلات اندام های جنسی شما نیز نیرومند و تنگ تر میشود اگر علاقه ...

تنگ کردن واژن برای لذت جنسی بیشتر - سلامت و زیبایی

neppaorg.org/مقاله-تنگ-کردن-واژن-برای-لذت-جنسی-بیشتر
در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده. این موضوع گاه سبب لذت نبردن خود شخص و شریک جنسی می شود. برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هست و هم تمرینات ورزشی. ادامه این ... بعد از زایمان طبیعی هم انجام شود و پزشک با چند بخیه واژن را تنگ تر می کند.
این وسیله داخل واژن و برای خانم ها استفاده می شود و دارای وزن و حجم های مختلف است. ... ترکیب این مواد غذایی با ورزش kegel کمک خواهد کردبه بازگرداندن قابلیت ارتجاعی ... خود، یک روال تناسب اندام که مطمئنا به شما کمک خواهد کرد برای داشتن واژن تنگ تر.

یک گاز سلامتی

yegazsalamati.blogfa.com/
طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که ... بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید. ... بیماریهای قلبی که همراه با ورزش سنگین اثر بدی روی زن حامله دارند. 2. .... اثر شیردهی بر میل جنسی شناخته شده،بعضی از خانمها، با تغییری درفعالیت و میل ...
۱۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیا ارتباطی بین داشتن رابطه جنسی کم و تنگ تر شدن واژن وجود داره ؟ ... زمانی که زنان پیر میشن ٬ سطح هورمون بدنشون پایین میاد که این به معنای این است که دیوار های واژن نازک تر ... خبر خوب اینکه ماهیچه های واژن میتونن با ورزش کردن بهبود پیدا کنن و ... کارهایی که باعث شل شدن سینه زنان می شود افتادگی سینه زنان علل ...

تنگ کردن واژن با دو ورزش ساده | دکتر صفارزاده - متخصص ...

azitasaffarzadeh.com/blog/exercises-to-tighten-your-vaginal-muscles/
تمرینات کگل، رایج ترین ورزش های تنگ کردن واژن هستند.ورزش کگل کمک می کند عضلات واژن قدرتمند شوند؛ علاوه بر این، ورزش کگل باعث می شود ... واژن تنگ باعث می شود همسر شما در حین روابط جنسی، بتواند به ارگاسم (اوج لذت جنسی) ... از آنجایی که این ورزش کارایی زیادی در سفت شدن عضلات پایینی لگن دارد، بسیاری از خانم ها این ...

رابطه جنسی - خودمونی

ss32.persianblog.ir/tag/رابطه_جنسی
بسیاری از خانمها در اوّلین مراقبت حاملگی شان این سوال را مطرح می کنند که مقاربت و .... با پیشرفت حاملگی قاعدتاً وضعیت عادی مقاربت برایتان مشکل تر می شود و علاوه بر ... واژن بعد از زایمان بهتر است روزانه چندین مرتبه این ورزش را انجام دهید : ماهیچه های واژنتان ... طول آن را افزایش دهد تا واژن تنگ شده و در هنگام دخول دهانه ی آن تنگ تر باشد.
۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همه خانمها برای داشتن زندگی باکیفیت تر و طول عمر بیشتر باید این آزمایشات را انجام دهند ... به جاي آنكه با ديدن نشانه‌هاي آزاردهنده عفونت نگران سلامت‌تان شويد، ... مقاربت جنسی باعث مي‌شود عفونت تریکومونیاز در ناحیه واژن از فردی ... پوشيدن لباس‌هاي تنگ از الياف مصنوعي و خشك نگه نداشتن ناحيه واژن، مقاربت جنسي.
ورزش منظم باعث افزایش جریان خون به آلت جنسی نیز می شود و از این راه مرد و زن را ... و قدرت جنسی می شود، به عمل جنسی تداوم می بخشد و آن را لذت بخش تر می کند. ... با وجود این، زوج ها با تقویت این ماهیچه ها می توانند از عمل جنسی لذت بیشتری ببرند. .... سیگار کشیدن با تنگ کردن رگ های خونی بر جریان خون به اندام های جنسی اثر منفی دارد.

آشنایی با مهمترین پرسش و پاسخ های جنسی | مقدار طبیعی ...

www.ghatreh.com/news/.../آشنایی-مهمترین-پرسش-پاسخ-های-جنسی
۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - آیا ممکن است در هنگام دخول ادرار مرد به همراه مایع منی وارد واژن شود؟ ... این جراحی ها ممکن است به اعصاب ناحیه تناسلی آسیب وارد کند که فرد را در ... اصول رفتار عروس خانم ها با مادرشوهر ... همزمان با ایام اربعین حسینی صورت می گیرد استقرار آمبولانس و ... سرطان های چشمی نسبت به سایر سرطان ها خیلی بهتر و راحت تر قابل ...

روش تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+ | نایس استار

nicestar.ir/14994/روش-تنگ-کردن-واژن-یا-مهبل-آلت-تناسلی-زن.html
۱۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانم هایی که به سن میانسالی می رسند به علت بارداری و یا رابطه های جنسی ... نکته اینجاست که به هر حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگتر ... در این روش اگر واژن بیش از حد تنگ شود عمل دخول به سختی و همراه با درد ... ورزش تصویری کگل ویژه دستگاه تناسلی خانم ها – نازوب.
در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای ناحیه تناسلی آغاز می شود. ... آلت تناسلی هیچ عضله ای ندارد بنابر این هیچ ورزشی موجب افزایش طول آن نخواهد شد. ... (vaginal reconstruction and rejuvenation) – که با روش واژینوپلاستی (vaginoplasty) واژن تنگ میشود . .... بسیاری از خانمها ارگاسم از طریق نقطه جی را عمیق تر میدانند.

خانمی با نیاز جنسی بی پایان - زیبایی - blogfa.com

www.kissing2love.blogfa.com/author-kissing2love.aspx
جنين در کيسه مخصوص خود قرار دارد و زاويه واژن نسبت به کيسه رحمي به نحوي است که ... این امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امری است که همه خانم ها می توانند به آن ... با/بدون بریدن لبهای بزرگ فرج، نوع سوم شامل تنگ کردن مجرای مهبل با ایجاد یک مهر و ... زن تحریک می شود و هر چه به حشفه نزدیکتر حساس تر است تا به حدی که سلول های ...
3- از پوشیدن لباس هاى تنگ و چسبان (به خصوص لباس زیر این چنینى) اجتناب ورزید. ... 22- اوقات فراغت خود را با مطالعه، ورزش، زیارت، عبادت و عیادت از نزدیكان و. ... افزایش ترشح غیر طبیعی از واژن می شود مانند: استفاده از بعضی صابونها، آنتی بیوتیکها، .... تخمک گذاری در خانمها معمولا ۱۴ روز پیش از آغاز پریود بعدی انجام می شود.
در خانم ها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی و یا علل دیگر مجرای جنسی یا واژن ... این موضوع سبب لذت نبردن خود شخص و شریک جنسی می شود. برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هم ورزش و روش بسیار نوعی بنام لیزر (فمی لیفت) ابداع شده است. ... واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ تر خواهند کرد.
حتی می توان گفت که در بچه ها و اطفال ، پرده میتونه تا حدی یک نقش محافظتی رو در برابر ... حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند . ... بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید . ... گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره ...
۶ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - می دن. به هرحال چه از طرف خانم ها و چه از طرف آقایون این امر خیلی بستگی به سلیقه داره. نکته جالب ... مقایسه در رختکن های ورزشی در مورد این که آلت با
۲۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سلام خسته نباشید , خانم دكتر عزیز من 37 سالم و فقط یك زایمان طبیعی و خیلی .... میتونید هر دو عمل لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن رو با هم انجام بدید. ... در این عمل قسمت های بلند و اضافه برداشته میشود و بهبودی کامل حدود 1ماه طول میکشد. ... میتوانید از ورزش منقبض کردن واژن(کگل)استفاده کنید به این صورت که مشابه ...

آموزش مسائل زناشویی - طب سنتی|داروی گیاهی

pezeshksonati.com/showcontent.aspx?pageid=508&ArticleID=245
برای این که دهانه رحم کمی تنگ تر شود، باید گلنار فارسی مورد و مازو رانرم بسایید و صبح ها و ظهرها در ... تخم های زرد وسط گل محمدی را با کلاهک سبز زیر آن نرم بسایید و شبهامقداری از آن را با الکل 80 درجه ... تحقیقات علمی نشان می دهد که درحدود30% تا 50% خانم ها این نوع اختلال را دربعضی مواقع در زندگی تجربه میکنند . .... آسیب های ورزشی

دکتر رهام صادقي - تنگ کننده واژن بعد از رابطه جنسی

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات زنان
۱۶ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 22پست
دکتر رهام صادقي - اخبار و تازه ها ، پاسخ به سوالات - تنگ کننده واژن بعد از رابطه جنسی. ... آیا در این شش ماه دهانه واژنم تنگ تر شده یا نه؟ ... به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یعنی فقط با جراحی پاره میشه. ... من هم مثل سایرین اول تسلیت می گم و فکر می کنم این مدت دخول اگر هر روز و زیاد نباشه آنچنان تاثیری نداره
متاسفانه خیلی از زن ها هستند که این امر باعث نگرانی آنها می شود و مشخصاٌ زمانی که ... این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم ها اتفاق می افتد مزید بر علت شده و ... البته با انجام ورزش های کیگل یا ورزش های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری نیازی ... افزایش وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می گردد.

تنگ کردن واژن زنان با این کارها - tgnews.ir

tgnews.ir/p/347474/تنگ-کردن-واژن-زنان-با-این-کارها
تنگ کردن واژن زنان با این کارها خانم ها بعد از مدت زیادی از ازدواج و زایمان های مکرر احساس ... بسیاری معتقدند که ورزش کگل باعث تنگ شدن واژن می شود. ... حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد، بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگ تر خواهند کرد.

- گشادي واژن در زنان، دلايل و راه حل ها - چه خبر

www.chekhabar.ir/News/20954/گشادي-واژن-در-زنان،-دلايل-و-راه-حل-ها
اکثر خانم ها به گشادي واژن ( مهبل ) خود حساس هستند مي خواهيم به دلايل گشادي واژن خانم ها ... بسياري از خانم ها که با مشکل گشادي واژن به پزشک مراجعه مي کنند، عمده سوالاتشان از اين ... زايمان کشيده شده اند، انجام تمرينات کيگل (ورزش هاي عضلات کف لگن ) است. ... شدن واژن نخواهد شد، بلکه در حقيقت ماهيچه هاي ورودي دهانه مهبل تنگ تر مي شود.
برخي سوالات كه در مورد پرده بكارت مطرح مي شود به همراه جواب ها رو براي ... مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید. ... با این توضیح که وقتی اولین نزدیکی و دخول صورت گرفت دیگر دختر باکره محسوب نمی شود .... پرده بکارت با ورزش ،شنا و دویدن و پریدن و امثال آن پاره نمی شود.

زناشویی - پرده بکارت

www.zanashoey.blogfa.com/post-1.aspx
در اين مرحله واژن را مي پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسيم مي شود، اين لايه بعدها پرده بكارت ... گاهي پرده بكارت با يك يا دو بار نزديكي كاملا پاره نمي شود وهر دفعه قسمتي از آن پاره شده ... حوادث )، ورزش هاي سنگين از دست مي دهند يا به علل مادرزادي فاقد اين پرده هستند. ... همين دليل خودشان را منقبض كرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر مي آيد.
۵ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در این مطلب در مورد ورزش کگل می خوانیم که باعث تنگ شدن واژن در زنان می شود. ... خود بازگرداند و واژن…,ورزش و تمرین کگل باعث تنگ شدن واژن خانم ها می شود؟,اخبار. ... یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن میزان گشادی اون رو حدس ... نخواهند کرد، بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگ تر خواهند کرد.

تنگ شدن واژن تمرین کگل فایده دارد – دانلود

sms.1rial.com/تنگ-شدن-واژن-تمرین-کگل-فایده-دارد/
۲۱ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ورزش ماهیچه های کگل رحم واژن عضلات کگل اندام های جنسی کنترل ادرار ... با انجام تمرینات ورزشی می‌توانید مشکل بزرگ شدن واژن پس از زایمان را برطرف ... گذشته متخصص ها برای برطرف کردن این مشکل تمرین کگل را به خانم ها ... برای این که دهانه رحم کمی تنگ تر شود باید گلنار فارسی مورد و مازو ... شدن واژن خانم ها می شود؟
با افزایش سن، تغییراتی در بخش های مختلف بدن ایجاد می شود. تغییرات ... اینگونه افراد در انجام بعضی فعالیت‌های ورزشی مانند دوچرخه سوراری و یا اسب سواری نیز دچار مشکل خواهندبود . ... یكی از بزرگترین شكایت خانمها این است كه احساس می‌كنند واژن آنها شل شده است. ... به طور میانگین، واژن بعد از درمان با لیزر ۱۷ درصد تنگ تر می شود.

ورزش و تمرین کگل سبب تنگ شدن واژن بانوان می شود؟ | سرزه

www.serze.com/ورزش-تمرین-واژن-بانوان-شود-1892626/
۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ورزش و تمرین کگل باعث تنگ شدن واژن خانم ها می شود؟ در این مطلب درباره ورزش کگل می خوانیم که سبب تنگ شدن واژن در زنان می شود. ... یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن مقدار گشادی اون رو پیش ... مورد اینجاست که به هر حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد، بلکه فی الواقع عضله های دهانه دهانه واژن رو تنگ تر ...

ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما میشود. ... گاهي افراد اظهار ميکنند که مصرف کاندوم باعث پايين آمدن لذت ميشود که اين فقط .... نکته اینجاست که به هر حال اونها خود واژن رو تنگ نخواهند کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن رو تنگتر خواهند کرد. ... موضوعات مرتبط: روابط زناشويي و آموزش همبستري ، خانم ها بخوانند.

بازدید : 65 تاریخ : یکشنبه 23 آبان 1395 زمان : 23:11 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی