close
متخصص ارتودنسی
از کجا بفهمم باردارم یا نه / علائم و نشانه های بارداری
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

اخبار

● اولین نشانه برای بسیاری از خانم‌ها، به تاخیر افتادن قاعدگی، بهترین و اولین دلیل بر بارداری آنهاست. اما از قدیم گفته‌اند هر گردی گردو نیست و به تعویق افتادن دوره‌های ماهانه، حتی تا یك‌ماه و بیشتر از آن، دلا‌یل متعددی ممكن است داشته باشد.تغییرات رژیم غذایی، ورزش شدید، مسافرت و اضطراب هر كدام می‌تواند باعث تاخیر دوره‌های ماهیانه شود. بسیاری از خانم‌ها نیز اصلا دوره‌های منظمی ندارند و به همین علت نمی‌توانند دوره بعدی را پیش‌بینی كنند تا در صورت…

از کجا بفهمم باردارم یا نه / علائم و نشانه های بارداری

از کجا بفهمم باردارم یا نه  علائم  و نشانه های بارداری

● اولین نشانه
برای بسیاری از خانم‌ها، به تاخیر افتادن قاعدگی، بهترین و اولین دلیل بر بارداری آنهاست. اما از قدیم گفته‌اند هر گردی گردو نیست و به تعویق افتادن دوره‌های ماهانه، حتی تا یك‌ماه و بیشتر از آن، دلا‌یل متعددی ممكن است داشته باشد.تغییرات رژیم غذایی، ورزش شدید، مسافرت و اضطراب هر كدام می‌تواند باعث تاخیر دوره‌های ماهیانه شود. بسیاری از خانم‌ها نیز اصلا دوره‌های منظمی ندارند و به همین علت نمی‌توانند دوره بعدی را پیش‌بینی كنند تا در صورت تاخیر، به بارداری مشكوك شوند.

● اشتباه نكنید!
همان‌طور كه عقب‌افتادن دوره‌های قاعدگی نمی‌تواند دلیلی قطعی بر قاعدگی باشد، هر خونریزی هم قاعدگی به حساب نمی‌آید. ممكن است شما باردار باشید، اما فكر كنید كه دوره پریود خود را داشته‌اید، در صورتی كه این طور نباشد. زمانی‌‌كه یك تخمك تازه بارور شده به دیواره رحم می‌‌رسد، ممكن است باعث خونریزی كمی شود. معمولا این حالت چند روز قبل از زمانی اتفاق می‌افتد كه اگر باردار نبودید و در آن زمان باید پریود می‌شدید. در صورتی‌كه شما در دوره‌های معمولی خود خونریزی شدیدی نداشته باشید، احتمالا این خونریزی را با دوره‌های خود اشتباه می‌گیرید.
بدن در شرایط دیگری هم چنین واكنشی از خود نشان می‌دهد و آن‌هم در هفته‌های اول بارداری است. در دو هفته اول بارداری، به دلیل نوسانات شدید سطح هورمون در بدن، رحم دچار خونریزی كمی‌، شبیه پریود، می‌شود. همچنین عفونت و یا پولیپ‌های رحمی با رشد غیرعادی می‌تواند باعث خونریزی‌های این چنینی شود. اما علامت‌های دیگری هم وجود دارد كه در كنار عقب افتادگی پریود می‌تواند دلیل خوبی برای تشخیص زود هنگام حاملگی باشد.

● نشانه‌های بعدی
خستگی شدید در هفته‌های اول تا ششم می‌تواند دلیل بارداری باشد. همین‌طور حساس شدن سینه‌ها، حالت تهوع با استفراغ یا بدون آن به خصوص صبح‌ها، كه در ۱۰ تا ۲۰ درصد بارداری‌ها وجود دارد، از دیگر نشانه‌های حاملگی است. همچنین بسیاری از خانم‌ها در ابتدای بارداری دچار یبوست، گاز معده و یا نفخ می‌شوند و احساس درد و گرفتگی در ناحیه شكم دارند. در كل، ممكن است كه یك خانم باردار تمام این حالات را تجربه كند یا حتی هیچ‌كدام این مشكلات را نداشته باشد.
اما عده‌ای، عوارض دیگری مثل تكرر ادرار (هفته ۶ تا ۸ بارداری)، نوسانات رفتاری و افزایش‌ ترشحات واژن را هم پشت‌سر می‌گذارند. حتی ممكن است خانمی در ماه‌های اولیه بارداری میل زیادی به خوردن غذا داشته باشد و یا برعكس، از غذا متنفر شود! تمام این حالات در افراد مختلف متفاوت است و چه بسا، یك خانم طی دو بارداری حالات متفاوتی را تجربه كند.

● باز هم اشتباه!
حالاتی مثل حالت تهوع و سرگیجه، هم می‌تواند به خاطر حاملگی ایجاد شود و هم از عوارض مسمومیت غذایی یا یك عفونت روده‌ای باشد و همین‌طور احساس خستگی و كوفتگی در بدن، ممكن است از افسردگی، سرماخوردگی یا آنفلوآنزا ناشی شود.

● سریع‌تر و دقیق‌تر
برای اینكه شما بتوانید واقعا از بارداری مطمئن شوید راه دیگری هم وجود دارد: آزمایش خون و ادرار. اگر شما احتمال می‌دهید میزبان یك مهمان كوچولو هستید، بهتر است هر چه سریع‌تر به پزشك مراجعه كنید. آزمایش خون می‌تواند حاملگی را حتی در ۶ یا ۷ روز اول آن، مشخص كند و ۱۰ روز بعد از بارداری، بررسی احتمال حاملگی از طریق آزمایش ادرار نیز امكان‌پذیر است. آزمایش خون و ادرار، هر دو، با اندازه‌گیری هورمون HCG كه فقط در بدن زنان باردار ترشح می‌شود، امكان تشخیص بارداری را بسیار راحت‌تر می‌كند.

● هرچه سریع‌تر، بهتر!
آگاهی سریع‌تر از وجود جنین در رحم این مزیت را دارد كه مادر می‌تواند هر چه سریع‌تر، شرایط مناسب برای گذراندن دوران بارداری سالم را به وجود آورد. این شرایط مراجعه منظم به پزشك در تمام طول بارداری و آزمایش برای اطمینان از رشد مناسب جنین را شامل می‌شود. در صورتی‌كه مادر احساس كند تحركات فرزندش كم و یا متوقف شده، مراجعه سریع به پزشك از خطرات بعدی جلوگیری می‌كند. آزمایش‌های پزشك هم می‌تواند با مشاهده تغییرات فشارخون و میزان مواد شیمیایی خون و ادرار مادر و تغییرات وزن وی، وضعیت جنین را كنترل كند.

● بایدها و نبایدها
یك خانم باردار باید نسبت به واكنش‌های بدن خود، عكس‌العمل‌های مناسبی نشان دهد و هر نوع درد و خونریزی را عادی تصور نكند. درد شدید در ناحیه شكم و ورم دست و پاها، همین‌طور درد مداوم سر می‌تواند زنگ خطری برای مادر باشد. در صورت مشاهده ترشحات بیش از حد واژن و پیشرفت درد شكم نیز بهتر است هر چه سریع‌تر به پزشك مراجعه شود. رعایت این نكات می‌تواند سلامت مادر و فرزندش را تضمین كند.

تغذیه در دوران بارداری نقش مهمی را ایفا می‌كند. چرا كه جنین از طریق جفت تغذیه می‌شود و دقیقا مواد غذایی مصرفی مادر را برای رشد استفاده می‌كند. پس باید از خوردن و مصرف موادی مثل الكل، سیگار، كافئین زیاد و دیگر مخدرها پرهیز كرد. چرا كه الكل، به تنهایی می‌تواند صدماتی مادام‌العمر روی جنین بگذارد و باعث سخت‌شدن زایمان و دیگر مشكلات شود. مصرف سیگار نیز اثراتی مثل كاهش وزن نوزاد هنگام تولد، زایمان زودرس، سقط و … دارد و نیكوتین موجود در سیگار باعث تنگ شدن رگ‌های خونی و در نتیجه كاهش اكسیژن و غذای دریافتی جنین می‌شود. مواد مخدر كه در حالت عادی نیز برای سلامتی مضرند در دوران بارداری می‌توانند اثراتی مثل، اعتیاد در نوزاد را بر جای بگذارند. مصرف دارو نیز می‌تواند در دوران بارداری خطرات زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین بهتر است برای استفاده از ساده‌ترین داروها نیز از پزشك خود مشورت بخواهید. تا دوران بارداری را به سلامت بگذرانید. حتی بهتر است در مورد مصرف قهوه و چای ودیگر نوشیدنی‌هایی كه كافئین دارند، با پزشك مشورت كنید.

در این دوران، از تماس با حیوانات به خصوص گربه، پرهیز كنید. چون گربه‌ها دارای نوعی انگل هستند كه باعث عفونت غدد لنفاوی و دستگاه عصبی انسان می‌شود و این عفونت در دوران بارداری حتی می‌تواند باعث سقط جنین و یا مرده‌زایی شود. در صورتی‌كه با رعایت نكات بهداشتی و به لطف پیشرفت علم، امروزه احتمال سقط جنین فقط در ۱۵ تا ۳۰ درصد حاملگی‌ها وجود دارد كه در صورت رشد مناسب جنین این احتمال به ۳ درصد كاهش پیدا می‌كند. درنهایت اینكه، ریسك مرگ جنین در مراحل پایانی بارداری و یا مرگ نوزاد در ساعات اولیه تولد كمتر از یك درصد است.

● یك فرمول ساده
و اما نكته آخر برای تمام مادرانی كه در انتظار شنیدن اولین گریه نوزادشان لحظه شماری می‌كنند: برای محاسبه زمان زایمان می‌توان ۳ ماه از آخرین روز آخرین پریود، كم و ۷ روز به آن اضافه كنید. روز تخمینی به دنیا آمدن فرزندتان به دست می‌آید.

 

از کجا بفهمم باردارم؟ - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/24460/از-کجا-بفهمم-باردارم
۹ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - از کجا بفهمم باردارم؟ ... برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق ... ادرار مکرر می‌تواند یکی از علائم اولیه بارداری باشد.

علائم بارداری | لیست کامل علایم برای تشخیص بارداری و ...

baelm.ir › ... › بارداري و زايمان طبیعی ، مراقبت هاي قبل و بعد از بارداري
علایم” و نشانه های بارداری معمولا از زمان عادت ماهیانه فرد آغازمیگردد و بیشتر علایم ..... بخوام باردار شم الان ۵ روز از پریودم میگذره خواستم بدونم الان باردارم یا نه این دارو میتونه تاریخ پریودمو به تاخیر بندازه؟ ..... با سلام دوستان از کجا بفهمم حاملم یا نه؟
قبل از موعد پريود چطور ميتوانم بفهمم باردارم يا نه از کجا بفهمم حامله ام چگونه بفهمم باردار هستم چگونه قبل از پریودی بفهمم باردارم علائم حاملگی در ماه اول.

بارداری | از کجا متوجه بشویم باردار شده ایم یا نه؟ - مرکز مامایی ...

www.royanmama.com/بارداری-از-کجا-متوجه-بشویم-باردار-شده/
۱۴ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همچنین بسیاری از خانم‌ها در ابتدای بارداری دچار یبوست، گاز معده و یا نفخ .... درحال حاضر تصمیم به بارداری دارم و از قرص متفورمین و کلومیفن استفاده میکنم و پروژسترن نمیخورم اما نه پریود میشم و نه باردارم. .... باید منتظر عقب افتادن پریود باشید این علایم میتواند نشانه های سندرم پیش از ...... اخه دوست دارمزودتر بفهمم.

10 نشانه بارداری، چطور از تردید رها شوید؟ - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/43478/10-نشانه-بارداری-چطور-از-تردید-رها-شوید
۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در حقیقت، از هر 10 زن 7 نفر در هفته ششم بارداری به نشانه‌های آن پی می‌برند. ... اگر شما به تازگی باردار هستید، طبیعی است که از بوی ساندویچ یا یک فنجان قهوه یا رایحه‌ای خاص ... تهوع نه تنها در صبح که در ظهر و شب نیز ممکن است رخ دهد. ... شایع ترین علائم حاملگی را بشناسید ... علل تاخیر در عادت ماهانه، آیا من باردارم؟
۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - همچنین بسیاری از خانم‌ها در ابتدای بارداری دچار یبوست، گاز معده و یا نفخ .... الان چه جوری میتونم بفهمم بازدارم? ... تست بارداری یک هفته بعد از موعد پریودی اگر باز نشدید انجام دهید می تواند دقیق تر تشخیص دهد که آیا باردارید یا نه… ... ۱۲ تا ۱۶ پریودیم نزدیکی داشتم علایم بارداریم دارم ممکنه باز باردار باشم یا به همین ...

علائمی که نشان می دهند باردارید

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=218556
۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - اغلب اولین نشانه بارداری، قطع خونریزی ماهانه می باشد. برخی مواقع، زنانی که باردارند ممکن است لکه بینی و یا مقدار ناچیزی خونریزی داشته باشند.

مامانايي كه باردارن , علائم بارداري از كي شروع ميشه؟ - صفحه 1 ...

www.ninisite.com › ... › پيش از بارداري › آمادگي و اقدام براي بارداري
۲۹ مرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 20پست - ‏10 نویسنده
آيا اگه باردار باشم اين خطرناك هست براي جنين يا نه؟ ... تخمك گذاري الان هم از نزديكيمون 2 يا 3 روز گذشته هيچ راهي هست كه بتونم بفهمم آيا باردارم يا نه؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نشانه از علائم اولیه بارداری و بررسی علت های آن هفده تا از علائم اولیه ... آیا من باردارم ؟ ... آیا من نشانه های حامگلی رو دارم یا نه ؟ .... از کجا بفهمم حامله ام؟
۲۵ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - اما اگر برخی از نشانه های زیر در شما ظاهر شدند و تا مدتی هم پریود نشدید، .... دارم سرگیجه یبوست دارم شکمم باد کرده ایا باردارم توروخدا زود جواب بدین ... سلام خانم ها من همه علایم بالداری رو داشتم و پریود نشدم ولی بعد ۲۰ روز پ شدم ... نزدیک های پریودم کمردردودل درددارم میخوام بدونم احتمال بارداری هست یانه .... از کجا باید بفهمم؟

علائم بارداری و نشانه های حاملگی | پرتال پارسه گرد

www.parsegard.com/childchildcare/علائم-بارداری.html
علل و درمان تهوع دوران بارداری ... سیخ میزنه و دهنم بلافاصله بعد از هر غذایی بی مزه میشه میخواستم بدونم باردارم یا خیر؟ ... خانم سارا اینها دلیل قطعی برای تشخیص بارداری نیست. ... برخی از خانمها در بارداری لکه بینی یا حتی قاعدگی ماهیانه را دارند اما نه همه.

نشانه های بارداری - آکاایران

www.akairan.com/koodak/tag/نشانه%20های%20بارداری/
نشانه های بارداری چیست,نشانه های بارداری در روزهای اول,نشانه های بارداری پوچ,نشانه های بارداری پسر,نشانه های ... آکاایران: تشخیص بادرای با روش سنتی , آموزش کار با بیبی چک , علائم و نشانه های حاملگی , روش جالب برای ... برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود. .... از کجا بفهمم باردارم؟

تست بارداری - آکاایران

www.akairan.com/koodak/tag/تست%20بارداری/
تستهای تشخیص حاملگی خانگی، بیبی چک، تست بارداری .... را بشناسید آکاایران: علائم اصلی بارداری را بشناسید به گزارش آکاایران: از کجا بفهمم باردارم ؟ ... دو هفته از انجام نزدیکی گذشته و شما بی صبرانه منتظرید تا بفهمید که باردار هستید یا نه؟

قبل از موعد پريود چطور ميتوانم بفهمم باردارم يا نه - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/.../قبل-از-موعد-پريود-چطور-ميتوانم-بفهمم-باردا...
۱۴ مهر ۱۳۸۶ ه‍.ش. - 3پست - ‏3 نویسنده
با سلام من در يك ماه اخير اقدام به بارداري داشته ام الان 9 روز از زمان تخمك گذاري من م. ... موضوع: قبل از موعد پريود چطور ميتوانم بفهمم باردارم يا نه ... در دوره هاي قبل معمولا يك هفته قبل از پريود سينه هاي من بزرگ و دردناك و ... آيا اين ميتواند نشانه اي از بارداري باشد؟ ... علائمی ممکنه وجود داشته باشه اما چندان قابل اعتماد نیست... .

علائم بارداري و تشخيص حاملگي - راسخون

rasekhoon.net › ... › پزشكي سلامت › بارداری و زایمان › قبل از بارداری
زودترين زماني كه ميتوانم مطمئن شوم باردارم چه وقتي است؟ ... مراقبت هاي دوران بارداري بخوبي انجام شده و از سلامت خود وجنين مطلع مي شويد. ******* ... اگر از هيچ روش جلوگيري از بارداري استفاده نمي كنيد و يك يا چند نشانه زير در شما وجود دارد يا ... بعدی من هس خیلی مشتاقم بفهمم حامله ام یا نه ایامیتوانم سه چهار روزقبل از پریودبعدی تست بزنم.

بدون مراجعه به پزشک از کجا بدانیم حامله ایم - مجله پزشکی ...

www.hidoctor.ir/9428_بدون-مراجعه-به-پزشک-از-کجا-بدانیم-حامله.html/
بدون مراجعه به پزشک از کجا بدانیم حامله ایم,:علائم و نشانه های حاملگی در اوایل چند ... پس اگر هنوز هم مطمئن نیستیدکه باردار هستید یا نه نگران نباشید ، این علامت ها می ...

از کجا بفهمیم که حامله هستیم؟

www.iranve.com › سلامتی › بارداری
۱۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قطع شدن پرید یا عادت ماهانه در خانمها در اغلب موارد، از نشانه های مطمئن بروز حاملگی می باشد. ... خانم های باردار با ورود به سه ماهه دوم حاملگی، معمولا سرحال تر می شوند و احساس انرژی ... آشنایی با علائم و نشانه ها شیوه های مراقبت از زنان باردار در هنگام حاملگی و .... سلام ببخشیدمیشه بگین داخل قهوه اسپرسومیشه شورریخت یانه؟

پرده بکارت - از کجا بفهمم باردارم؟ نشانه های بارداری و حاملگی ...

draliheidari.blogfa.com/.../از-کجا-بفهمم-باردارم-نشانه-های-بارداری-و-حامل...
برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه های بیشتری از تعویق عادت ماهانه ... زمانی که برای اولین بار باردار می شوید تغییرات بافت سینه ها یکی از علائم مهم ...

چند روز بعد از نزديكي علائم حاملگي معلوم ميشه؟

film-music-download104.rozblog.com/.../چند-روز-بعد-از-نزديكي-علائم...
هفده تا از علائم اولیه بارداری برای تشخیص سریع حاملگی - . ..... wiki.zibarou.site/چند+روز+بعد+از+نزدیکی+بفهمم+باردارم+یانه/. ذخیره شده. beytoote.com چند روز بعد ...
۸ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آزمایش خون می تواند حتی مقادیر کمی از هورمون بارداری را در خون تشخیص دهد، ..... زودتر بفهمم باردارم یا نه،میخاستم ببینم ممکنه که بار دار باشم و علایم ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 75پست - ‏25 نویسنده
همه چیز در مورد بارداری و علائم بارداری/از کجا بفهمم باردارم؟ ... برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود ...

از کجا بفهمم باردارم؟ - نازدونه

www.nazdoone.com/27898/where-do-i-find-pregnant/
ایا علائم من علامل حاملگیست؟نشانه های بارداری کدامند؟ این ها سوال ... یک تست ساده حاملگی مثل ادرار یا خون می‌تواند نشان دهد شما باردار هستید یا نه. ... یکی از نشانه های اولیه حاملگی، حساس و دردناک شدن پستانها به علت افزایش سطح هورمونها است. درد پستانها ...
خوب میشه با توجه به بعضی نشانه های حاملگی بفهمید که شما باردار هستید یا نه ؟ ..... علائم و نشانه های معمول حاملگی خارج از رحم به شرح ذیل است: · درد در ناحیه شکم · آمنوره یا عدم وجود قائدگی · خونریزی ..... چگونه می تواتم بفهمم که در حال تخمک گذاری هستم؟

family planning - پیش از بارداری

www.familyplanningpc.blogfa.com/cat-34.aspx
۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. - نشانه هاي حاملگي: 10 نشانه اصلي كه بيانگر بارداري احتمالي است. نشانه هاي حاملگي: 10 ... يا نه، احساس كوفتگي و ضعف عمومي شديد داريد؟ هيچ كس به درستي نمي ..... چگونه مي تواتم بفهمم كه در حال تخمك گذاري هستم؟ برخي از خانمها متوجه ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هفته سه بارداری، وضعیت مادر و جنین در هفته سوم بارداری ، جنین سه هفته ای ... این نشانه ها هیچکدوم اختصاصی بارداری نیستن . .... الان برای مثبت شدن آزمایش و ایجاد علایم بارداری خیلی زوده . ... اما خ سرع خوب میشم میخواستم بدونم تست بزارم یا نه. ... و باردارم میخواستم بدونم هفته ی چندم بارداریم آخرین پریودیم 3 خرداد 94 ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سوالاتی که کاربران باشگاه خبرنگاران در قسمت"رایگان درمان شوید" .... سلام من يك ماهه باردارم در دو هفته اول كه نميدونستم قرص نور تريپ تاي .... تزریق کردم الان میخام برای بارداری اقدام بکنم آیا مشکلی داره یا نه؟ ..... دوهفته دیگه برا سونو میرم میترسم بچه ام سقط شده باشه اما همه علایم بارداری رو دارم.اچطور بفهمم سقط نشده.

علايم تخمک گذاری در خانمها - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/282533/علايم-تخمک-گذاری-در-خانمها
۱۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هنگامي كه اين ترشحات شفاف، ليز و چسبنده باشد، احتمال باردار شدن شما به ... نشانه‌هاي زير را ثانوي محسوب مي‌کنند، ‌زيرا در همه زنان يا تعداد زيادي از آنها ..... سلام دوستان من دوره پريوديم ٤٠ يا٥٠ روز هستش ولي نميتونم زمان تخمك گذاريمو بفهمم كمكم كنيد .... تموم شداماالان ک 12پریودنشدم یعنی باردارم توروخداراهنماییم کنید.

نشانه های حاملگی: 10 نشانه اصلی که بیانگر بارداری - به سوی ...

nurse1977.persianblog.ir/.../نشانه_های_حاملگی%3A_10_نشانه_اصلی_که...
به احتمال زیاد تا موعد اولین پریود بعدی یا حتی یکی دو هفته بعد از آن، نشانه خاصی را مشاهده نخواهید کرد. ... یا نه، احساس کوفتگی و ضعف عمومی شدید دارید؟ ... این خونریزی بسیار کم و اغلب به صورت لکه های قرمز یا قهوه ای مایل به قرمز خواهد بود و .... آیـا مـن بـاردارم؟(۱) ... چگونه بفهمم رژ لبم سرب ندارد؟ ... خــون ، علائم چیرگی و فاسد شدن آن(۱).

م عقب ا ده آیا باردارم – دانلود

sms.1rial.com/tag/م-عقب-ا-ده-آیا-باردارم/
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - علائم بارداری و تشخیص حاملگی باراسخون آیا امام حسین ع خواستار توافق با یزیدیان.زودترين زماني كه ميتوانم ... یا نه . سلام بچها سه روز مونده پریود بشم ده ماهه تو اقدامم خدا کنه حامله ... م عقب ا ده آیا باردارماز کجا بفهمم باردارم؟ بابیتوته ...

لانه گزینی - دانشنامه فرزند

farzand.net › بارداری › سه ماهه اول › لانه گزینی
هورمون بارداری به تخمدان های شما فرمان می دهد تا تخمک جدیدی آزاد نکنند و هم چنین موجب .... ولی 1 ساعت بیشتر نبود و حال خوبی ندارم لطفا راهنمایم کنید ایا باردارم یا نه ... آزمایش تست خانگی این موضوع رو بفهمم و یا زودتر متوجه این موضوع بشم ... این علایم می تواند هم نشانه بارداری و هم نشانه قاعدگی باشد پس به طور قطع نمی توان گفت.
۱۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نشانه‌های بعدی ... برچسب ها: به تاخیر افتادن قاعدگی , چگونه بفهمم باردار شده ام یا نه , حساس شدن سینه‌ها .... علائم آمبولی ریه پس از وضع حمل را بدانید!
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ۲-موی پا به عنوان یک عامل تشخیص جنسیت اگر رشد موی پاها سریع باشد جنسیت جنین پسر خواهد بود ولی اگر رشد آن مثل زمان پیش از بارداری بوده و ...

مهمترین “علائم بارداری” که زود مشخص می شوند - نمناک

namnak.com/مهمترین-علائم-بارداری-که-زود-مشخص-می-شوند.p10195
رتبه: ۴٫۵ - ‏۳٬۹۶۹ نقد
علائم بارداری و مهمترین علائم بارداری و نشانه های بارداری و حاملگی و علائم حاملگی و ... ولی یه نوع دیگه از بیبی چک که زدم هیچ خطی نداشت الان نمیدونم واقعا باردارم یا نه؟
باید توجه داشت که پرمویی یک علامت طبی است نه یک بیماری. .... اگر در یک خانمی پرمویی بسرعت پیشرفت کند و یا همراه با سایر علائم مردانگی، مثل کلفت ... بر اساس تعريف، نشانه‌هاي عمده آنورگاسمي شامل ناتواني در تجربه ارگاسم يا تاخيرهاي ...... عقب می افتد یا نه می خواستم بدانم می تواند علامتی برای حاملگی باشد یا نه چگونه بفهمم؟

پاسخ متخصص زنان و زایمان به سوالات جنسی زنان - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/.../پاسخ-متخصص-زنان-و-زایمان-به-سوالات-جنسی-زنان
۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پاسخ: عفونت های داخل رحمی منجر به زایمان زودرس، پارگی زودرس کیسه آب و سقط نیز می شود، به همین دلیل عفونت در دوران بارداری نیازمند درمان است. ... درد دارم و همون حالت های وقت خون اومدن لطفا ببینید جواب سوال مرا پیدا می کنید یا نه؟ .... 2 روزه که زیر دلم درد دارم و گاهی سینه راستم تیر میکشه آیا اینها علائم بارداری است؟

هفته سوم بهمن ۱۳۹۲ - khatere - blogfa.com

khateratemahbob.blogfa.com/1392/11/3
۱۸ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - همه چیز در مورد بارداری و علائم بارداری/از کجا بفهمم باردارم؟ ... برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود ...
مسیر شما:>>; علائم بارداری; چگونه بفهمیم جنین دختر است یا پسر؟ ... آیات قرآن شیوه و زمان تشخیص هویت جنین در شكم مادر را قبل از دستگاه‌های پزشكی پیشرفته ...

دکتر رهام صادقي - احتمال بارداری .. - پاسخ 780 تا 794

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات زنان › احتمال بارداری
۲۵ شهریور ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 22پست
نشانه های احتمالی بارداری را چک کنید: ... به وقت پریم 5روز مونده دوست دارم زودتر بفهمم باردارم یا نه ولی مشکل.3 روز بعد نزدیکی هم زیر دلم درد میکنه.
همزمان با درمان کیست تخمدان برای بارداری نیز اقدام کنید. .... من الان ی هفته اززمان پریودیم گذشته ولی نمیدونم باردارم یانه تست هم انجام دادم با بیبی چک دوتاخط میادولی ...

3 - طلوع خورشیدی

toloue-khorshidi.mihanblog.com/page/3
۱ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - و حالا راجع به این مسله كه آیا اسپرم به داخل واژن ریخته شده یا نه ؟ ... ولی به هر حال با یك تست ساده تشخیص بارداری مشكل بطور كلی حل ... من از كجا بفهمم باردارم. .... 2- از مجموعه علائم شما اینطور استنباط میکنم که شما دچار مسمومیت روده ای ...

سه ماهه اول ** هفته اول - کودک و مادر

www.koodakomadar.com/.../weekly_pregnancy_detail.aspx?weekly...1
الآن نه جنین و نه کودکی وجود دارد وتنها تخمکی آزاد وجود دارد که در انتظار ترکیب با ... پزشک با انجام سونوگرافی و اندازه گیری رحم و یا بخش های مختلف جنین،میتواند سن ... 5- کمردرد از علائمی است که ممکن است در اوایل بارداری رخ دهد. 4 نشانه بارز بارداری .... هفته پنجم بارداریم،اقای عباس غلط رو شما کردی که اومدی تو جمع ف شته های باردار.

از روی چه علائمی بفهمیم باردار هستیم؟ • وقت غذای خوبه :)

goodfoodtime.com/از-روی-چه-علائمی-بفهمیم-باردار-هستیم؟/
۱۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - Categories: باردار شدن چطور بفهمم باردارم؟ .... ولی باز هم این سؤال سر جای خودش باقیه: چگونه بفهمیم نازا هستیم یا نه؟ ... علائم هفته اول بارداری شاید تشخیص بارداری در هفته اول کمی عجیب و غیر ممکن بنظر برسد اما ممکن است و معمولا ...

بارداری پوچ

pahnak.com/Site/Articles/Detail.aspx?id=611
تشخیص بارداری پوچ با نشان دادن رحم یا ساک خالی توسط سونوگرافی ممکن خواهد بود ..... الان تو هفته هشتم هستم قلب جنین هم تشکیل شده ولی تیتر بارداریم بالا بود دکتر ... میشه لطف کنید بگید تکلیف من چیه و خطری متوجه من و جنین سالم هست یا نه. ... میخوام چند روز دیگه برم نظر شما چیه آیا ممکنه کیسه آب خالی این علائم رو داشته باشه.

چگونه بفهمیم که باردار هستیم؟ | پیک نیک

piknic.ir/چگونه-بفهمیم-که-باردار-هستیم؟.html
اما اگر برخی از نشانه های زیر در شما ظاهر شدند و تا مدتی هم پریود نشدید، ممكن است باردار شده باشید. ... برخی از خانمها در حدود روزهای یازدهم یا دوازدهم پس از باردار شدن (یعنی تقریبا همزمان با زمان ... یا نه، احساس كوفتگی و ضعف عمومی شدید دارید؟ ... چگونه بفهمیم که باردار هستیم؟ , دوران بارداری , سایت پزشکی , علائم بارداری , علایم بارداری.

اسفند ۱۳۸۸ - نی نی فرشته من

fairynini.blogfa.com/8812.aspx
3- نوارهای تست آزمایشگاهی یا کیت های حاملگی که بر اساس نوع آن 3 الی 6 روز بعد از تأخیر قاعدگی مثبت می شود. .... چگونه می توانم زمان تخمک گذاری و حداکثر آمادگی برای بارداری را تشخیص دهم؟ ... در واقع پاسخی که دستگاه به شما می دهد، یک جواب “مثبت” یا “منفی” است، نه یک عدد. ... چگونه می تواتم بفهمم که در حال تخمک گذاری هستم؟

علائم و نشانه های حاملگی - صبح بخیر

sobbekheir.com/tag/علائم-و-نشانه-های-حاملگی
از کجا بفهمم باردارم؟ ... برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود دارد. ... 12 علائم بارداری برای تشخیص سریع حاملگی ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تشخیص پسر یا دختر بودن جنینبه روش طب سنتی زنان آبستن: علائم آبستنی آن است که حیض ... شما اینجائید:خانه » مطالب اختصاصی » نشانه های ظاهری بارداری پسر .... بدست نیامده است و نه تنها سلامت مادر را به خطر انداخته است بلکه هزینه زیادی را برای خانواده به دنبال .... میشه بدون سونوگرافی بفهمم جنس بچه ام چیه؟

نشانه های پسر بودن جنین در سه ماهه اول بارداری

fetus.wikipici.ir/نشانه-های-پسر-بودن-جنین-در-سه-ماهه-اول-بارداری
من دوتا پسر دارم وتوهفته ی نهم بارداریم برام دعا کنید خدا اول فرزند سالم بعد اگه دوس داره .... به من یاداوری میکنه که باردارم اخه یادم میره چون نشانه های بارداری خیلی کم دارم لحظات ... نمیدونم این چیزا خطرناکه یا نه چکار کنم پروتئین دفع نکنم لطفا اگه کسی ...
اگر خانمي داراي درد لگن يا ساير علائم بيماري التهابي لگن مي باشد، بلافاصله بايد ... هر قدر خانمي ديرتر نسبت به درمان خود اقدام نمايد، شانس ناباروري يا حاملگي خارج از رحم .... جناب دکتر سلام چندمین باره اینجا پیام میزارم نمیدونم رسیده یا نه سوالی درباره .... هدی: با سلام من 27 ساله و باردار هستم که در سونوگرافی جنین هیدرونفرزومینیمال ...

پاسخ به سوالات پزشکی زنان و دختران / بخش پنجم – به دخت::: ...

behdokht.ir/پاسخ-به-سوالات-پزشکی-زنان-و-دختران-بخش/

۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - یکی از بهترین و اسان ترین راه برای تشخیص سرطان رحم انجام تست پاپ ... شدن کهنه و یا پوشک می توان فهمید، نشانه این است که شیر به مقدار کافی می خورد. ... کنم خیلییی نگرانم و میترسم از اینکه در اینده واسه بارداری مشکل داشته باشم… .... باشد مطمئن باشید در صورت شک به آندومتریوز بنا بر علائم دیگر و شرح حال ...

بازدید : 163 تاریخ : یکشنبه 30 آبان 1395 زمان : 18:41 نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

آمار سایت
مطالب
کدهای اختصاصی